J 8 - Jenter 8 år - (1 x kort løype) - 11:00:00 resultat
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
12
J 8 11:00:00
13
J 8 11:00:00
14
J 8 11:00:00
1
Kristine Aune
Aakerli
Heimdal Ski - Ski
J 8 11:00:00 0:02:36
3
Ida Tangvik
Amundsen
Utleira IL - Ski
J 8 11:00:00 0:03:41
7
Thea Larsen
Brattreit
Utleira IL - Ski
J 8 11:00:00 0:06:30
8
Emma
Bye
Byåsen IL - Ski
J 8 11:00:00 0:02:22
10
Rannei
Bæverfjord
Strindheim IL - Ski
J 8 11:00:00 0:05:03
4
Malin Smevik
Dahl
Strindheim IL Ski
J 8 11:00:00 0:03:07
9
Leah
Grace van Dijk
Strindheim IL - Ski
J 8 11:00:00 0:04:46
5
Helene
Gross-Benberg
Byåsen IL - Ski
J 8 11:00:00 0:03:09
11
Tuva
Paulsen
Strindheim IL - Ski
J 8 11:00:00 0:04:32
2
Alina
Vårvik
Frosta IL - Ski
J 8 11:00:00 0:03:32
6
Mary Ann
Yokwe
IL Trønder-Lyn Ski
J 8 11:00:00 0:02:45
G 8 - Gutter 8 år - (1 x kort løype) - 11:10:00 resultat
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
30
G 8 11:10:00
31
G 8 11:10:00
27
Michal
Bach
Heimdal Ski - Ski
G 8 11:10:00 0:03:18
16
Nikolai
Fossum
Byåsen IL - Ski
G 8 11:10:00 0:02:38
21
Martin
Granheim
Utleira IL - Ski
G 8 11:10:00 0:03:37
24
Julian
Grøtte
Utleira IL - Ski
G 8 11:10:00 0:02:59
231
Henrik
Höner Hanssen
Strindheim IL Ski
G 8 11:10:00 0:02:48
20
Adrian Cornelius
Kaasbøll
Byåsen IL - Ski
G 8 11:10:00 0:02:19
22
Tobias
Løvdal
Flatås IL - Ski
G 8 11:10:00 0:02:56
28
Konrad Haugsdal
Olsøybakk
Utleira IL - Ski
G 8 11:10:00 0:03:49
15
Lucas Joakimssønn
Sørgjerd
Leinstrand IL- Ski
G 8 11:10:00 0:04:11
23
Noah Joakimssønn
Sørgjerd
Leinstrand IL- Ski
G 8 11:10:00 0:02:50
25
Alvar
Thomassen
Utleira IL - Ski
G 8 11:10:00 0:02:58
29
Iver
Tuff
Hommelvik IL - Ski
G 8 11:10:00 0:03:33
17
Filip Fevang
Tveit
Utleira IL - Ski
G 8 11:10:00 0:04:22
26
Andreas
Utkilen
Byåsen IL - Ski
G 8 11:10:00 0:03:17
18
Henning Kaldahl
Wold
Utleira IL - Ski
G 8 11:10:00 0:03:51
J 9 - Jenter 9 år - (2 x kort løype) - 11:20:00 resultat
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
42
J 9 11:20:00
43
J 9 11:20:00
44
J 9 11:20:00
45
J 9 11:20:00
40
Hanne
Bellingmo
IL Trønder-Lyn Ski
J 9 11:20:00 0:05:44
41
Filippa Dyrnes
Fossum
Byåsen IL - Ski
J 9 11:20:00 0:05:41
35
Thea
Hangerhagen
Byåsen IL - Ski
J 9 11:20:00 0:06:22
39
Ida
Hangerhagen
Byåsen IL - Ski
J 9 11:20:00 0:06:18
32
Eva
Ingebrigtsen
Bratsberg IL - Ski
J 9 11:20:00 0:05:21
36
Ragnhild Haugsdal
Olsøybakk
Utleira IL - Ski
J 9 11:20:00 0:06:04
34
Oda Sivertsgård
Sandvik
Nidelv IL - Ski
J 9 11:20:00 0:04:53
37
Andrine
Skulbru
Nidelv IL - Ski
J 9 11:20:00 0:05:12
33
Mathea Spets
Storhov
Heimdal Ski - Ski
J 9 11:20:00 0:04:57
38
Kristin
Vassdal
Nidelv IL - Ski
J 9 11:20:00 0:05:42
G 9 - Gutter 9 år - (2 x kort løype) - 11:30:00 resultat
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
58
G 9 11:30:00
53
Edvard
Fuglem
Utleira IL - Ski
G 9 11:30:00 0:05:53
50
Eskil Hauge
Gunnes
Ranheim Skiklubb - Ski
G 9 11:30:00 0:05:51
52
Tor Andre
Hellandsjø
Orkanger IF - Ski
G 9 11:30:00 0:04:27
51
Jonas
Johansen
Utleira IL - Ski
G 9 11:30:00 0:06:29
47
Adrian
Langørgen Sagfjæra
Tiller IL - Ski
G 9 11:30:00 0:04:43
55
Sokrates Færø
Ljøkelsøy
Norna Salhus
G 9 11:30:00 0:05:52
49
Ole
Melting Brauteset
Utleira IL - Ski
G 9 11:30:00 0:04:50
48
Jens Kristian
Måløy
Tiller IL - Ski
G 9 11:30:00 0:04:55
56
Oskar
Paulsen
Strindheim IL - Ski
G 9 11:30:00 0:05:26
54
Kasper Hoel
Skauge
Utleira IL - Ski
G 9 11:30:00 0:05:24
46
Thomas
Tharalsen
Byåsen IL - Ski
G 9 11:30:00 0:04:39
57
Birger
Tuff
Hommelvik IL - Ski
G 9 11:30:00 0:04:30
J 10 - Jenter 10 år - (2 x kort løype) - 11:40:00 resultat
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
68
J 10 11:40:00
69
J 10 11:40:00
70
J 10 11:40:00
62
Tuva
Grøtte
Utleira IL - Ski
J 10 11:40:00 0:04:55
66
Emilie Nygjelten
Hjelmstad
Ranheim Skiklubb - Ski
J 10 11:40:00 0:05:40
64
Emma
Løvdal
Flatås IL - Ski
J 10 11:40:00 0:04:50
67
Dina Utheim
Rikardsen
Jonsvatnet IL - Ski
J 10 11:40:00 0:05:05
61
Marie
Ringen
Flatås IL - Ski
J 10 11:40:00 0:08:19
63
Mia
Skarholt
Flatås IL - Ski
J 10 11:40:00 0:05:21
65
Hedda Fevang
Tveit
Utleira IL - Ski
J 10 11:40:00 0:04:29
60
Juliana
Vårvik
Frosta IL - Ski
J 10 11:40:00 0:06:45
59
Christina
Wiig
Ranheim Skiklubb - Ski
J 10 11:40:00 0:04:32
G 10 - Gutter 10 år - (2 x kort løype) - 11:50:00 resultat
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
82
G 10 11:50:00
83
G 10 11:50:00
84
G 10 11:50:00
85
G 10 11:50:00
86
G 10 11:50:00
72
Julian Mælan
Bjørkvik
Ranheim Skiklubb - Ski
G 10 11:50:00 0:04:45
81
Martin Nygjelten
Hjelmstad
Ranheim Skiklubb - Ski
G 10 11:50:00 0:04:42
79
Ulrik Berg
Kristensen
Heimdal Ski - Ski
G 10 11:50:00 0:03:52
76
Bendik Melling
Lesund
Ranheim Skiklubb - Ski
G 10 11:50:00 0:04:40
80
Sander
Liabø
Ranheim Skiklubb - Ski
G 10 11:50:00 0:04:32
78
Simen Fridlund
Løkvik
Jonsvatnet IL - Ski
G 10 11:50:00 0:04:51
77
Lasse
Qvigstad
Ranheim Skiklubb - Ski
G 10 11:50:00 0:04:48
74
Tage André
Rønning
Othilienborg IL - Ski
G 10 11:50:00 0:04:27
75
Morten
Skaanes
Strindheim IL Ski
G 10 11:50:00 0:03:51
73
Birk
Thomassen
Utleira IL - Ski
G 10 11:50:00 0:04:44
71
Audun Engen
Vik
Utleira IL - Ski
G 10 11:50:00 0:04:41
J 13 - Jenter 13 år - (3 x lang løype) - 12:10:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 95
Elise
Nilsen
Utleira IL - Ski
J 13 12:10:00 0:08:33
2 92
Synne
Kvamme
Strindheim IL Ski
J 13 12:10:00 0:08:41
3 91
Maria Felicia
Kaasbøll
Byåsen IL - Ski
J 13 12:10:00 0:08:44
4 88
Victoria Joakimsdatter
Sørgjerd
Leinstrand IL- Ski
J 13 12:10:00 0:08:45
5 90
Thale
Bergdal Mestvedt
Strindheim IL Ski
J 13 12:10:00 0:09:09
6 93
Julie Fridlund
Løkvik
Jonsvatnet IL - Ski
J 13 12:10:00 0:10:17
7 87
Jennifer
Volden
Orkanger IF - Ski
J 13 12:10:00 0:11:01
8 94
Thea Helen
Kvernvik
Utleira IL - Ski
J 13 12:10:00 0:11:26
9 89
Siri Horghagen
Johansen
Utleira IL - Ski
J 13 12:10:00 0:14:27
96
J 13 12:10:00
97
J 13 12:10:00
98
J 13 12:10:00
G 13 - Gutter 13 år - (3 x lang løype) - 12:20:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 114
Magnus Harr
Lian
Klæbu IL - Ski
G 13 12:20:00 0:07:39
2 101
Olve Johansen
Rye
Byneset IL - Ski
G 13 12:20:00 0:07:40
3 111
Petter
Lien
Byåsen IL - Ski
G 13 12:20:00 0:07:45
4 107
Jonas
Lian Horten
Tylldal IL - Ski
G 13 12:20:00 0:07:53
5 99
Stian Eian
Løberg
Nidelv IL - Ski
G 13 12:20:00 0:08:06
6 104
Erik
Tharalsen
Byåsen IL - Ski
G 13 12:20:00 0:08:18
7 110
Vegard
Løvdal
Flatås IL - Ski
G 13 12:20:00 0:08:19
8 106
Olav Kvåle
Gissinger
Malvik IL - Ski
G 13 12:20:00 0:08:25
9 102
Håkon Hauge
Gunnes
Ranheim Skiklubb - Ski
G 13 12:20:00 0:08:32
10 113
Erik Moslet
Holden
Nidelv IL - Ski
G 13 12:20:00 0:08:33
11 105
Hallvard
Dahle
Ranheim Skiklubb - Ski
G 13 12:20:00 0:08:45
12 115
Vetle Utheim
Rikardsen
Jonsvatnet IL - Ski
G 13 12:20:00 0:09:18
13 103
Johannes
Listhaug
Utleira IL - Ski
G 13 12:20:00 0:10:14
14 109
Petter Bang
Haagensen
Bratsberg IL - Ski
G 13 12:20:00 0:10:57
15 108
Sindre Slørdahl
Flataunet
Utleira IL - Ski
G 13 12:20:00 0:11:00
16 100
Tor Anders
Ringen
Flatås IL - Ski
G 13 12:20:00 0:11:03
116
G 13 12:20:00
117
G 13 12:20:00
112
Stian
Dahlstrø
Klæbu IL - Ski
G 13 12:20:00 DNS
J 14 - Jenter 14 år - (3 x lang løype) - 12:30:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 120
KRISTIN
MOEN
Byåsen IL - Ski
J 14 12:30:00 0:07:40
2 118
Marie Bakken
Sørensen
Flatås IL - Ski
J 14 12:30:00 0:08:31
3 119
Oda Marie
Lorås
Flatås IL - Ski
J 14 12:30:00 0:08:53
121
J 14 12:30:00
122
J 14 12:30:00
J 15 - Jenter 15 år - (3 x lang løype) - 12:30:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 123
Jenny Aune
Forbord
Strindheim IL Ski
J 15 12:30:00 0:08:26
2 124
Elin Aune
Forbord
Strindheim IL Ski
J 15 12:30:00 0:08:46
125
J 15 12:30:00
126
J 15 12:30:00
J 16 - Jenter 16 år - (3 x lang løype) - 12:30:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
127
J 16 12:30:00
128
J 16 12:30:00
129
J 16 12:30:00
130
J 16 12:30:00
G 14 - Gutter 14 år - (3 x lang løype) - 12:40:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 140
Håkon
Skaanes
Strindheim IL Ski
G 14 12:40:00 0:07:10
2 142
Mathias
Vindal
Ranheim Skiklubb - Ski
G 14 12:40:00 0:07:20
3 134
Henrik
Tuff
Hommelvik IL - Ski
G 14 12:40:00 0:07:39
4 136
Kristoffer Leistad
Høidalen
Heimdal Ski - Ski
G 14 12:40:00 0:07:46
5 141
Iver
Opphaug
Ranheim Skiklubb - Ski
G 14 12:40:00 0:07:48
6 143
Espen
Refsnes-Myrvold
Heimdal Ski - Ski
G 14 12:40:00 0:07:49
7 133
Gaute
Norland
Snøhetta IL - Ski
G 14 12:40:00 0:07:55
8 139
Oskar Spets
Storhov
Heimdal Ski - Ski
G 14 12:40:00 0:08:03
9 132
Andreas
Talseth Bostad
Ranheim Skiklubb - Ski
G 14 12:40:00 0:08:16
10 138
Christian Tobias
Bøgeberg
Ranheim Skiklubb - Ski
G 14 12:40:00 0:08:23
137
G 14 12:40:00
144
G 14 12:40:00
145
G 14 12:40:00
146
G 14 12:40:00
135
Peter
Haddon
Byåsen IL - Ski
G 14 12:40:00 DNS
131
Fredrick Leho
Hjemdal
Strindheim IL Ski
G 14 12:40:00 DNS
G 15 - Gutter 15 år - (4 x lang løype) - 12:40:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
147
G 15 12:40:00
148
G 15 12:40:00
149
G 15 12:40:00
G 16 - Gutter 16 år - (4 x lang løype) - 12:40:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
150
G 16 12:40:00
151
G 16 12:40:00
152
G 16 12:40:00
J 11 - Jenter 11 år - (2 x lang løype) - 12:50:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 164
Anette
Nilsen
Utleira IL - Ski
J 11 12:50:00 0:06:25
2 158
Malene Gunleiksrud
Wold
Strindheim IL Ski
J 11 12:50:00 0:06:27
3 163
Lise
Finsrud
Tiller IL - Ski
J 11 12:50:00 0:06:31
4 160
Aurora
Ude
Byneset IL - Ski
J 11 12:50:00 0:06:40
5 162
Anniken
Borseth
Selbu IL - Ski
J 11 12:50:00 0:06:41
6 157
Jocelyn
Yokwe
IL Trønder-Lyn Ski
J 11 12:50:00 0:06:48
7 161
Karita Skamfer
Evenmo
Strindheim IL Ski
J 11 12:50:00 0:07:06
8 154
Marie Eidem
Kvaal
IL Trønder-Lyn Ski
J 11 12:50:00 0:07:27
9 159
Rikke Slørdahl
Flataunet
Utleira IL - Ski
J 11 12:50:00 0:07:45
10 155
Ingeborg Haugsdal
Olsøybakk
Utleira IL - Ski
J 11 12:50:00 0:07:49
11 153
Martine Sunde
Rabben
Strindheim IL Ski
J 11 12:50:00 0:07:51
12 156
Ida Larsen
Brattreit
Utleira IL - Ski
J 11 12:50:00 0:08:57
165
J 11 12:50:00
166
J 11 12:50:00
167
J 11 12:50:00
168
J 11 12:50:00
G 11 - Gutter 11 år - (2 x lang løype) - 13:00:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 185
Andreas Aune
Aakerli
Heimdal Ski - Ski
G 11 13:00:00 0:05:30
2 183
FREDRIK
EID
Leik, IL - Ski
G 11 13:00:00 0:05:42
3 171
Sindre
Østerås
Strindheim IL Ski
G 11 13:00:00 0:05:43
4 179
Jørg Johansen
Rye
Byneset IL - Ski
G 11 13:00:00 0:05:51
5 180
Stian
Ofstad
Selbu IL - Ski
G 11 13:00:00 0:05:54
6 232
Kristian Aftret
Haave
Selbu IL - Ski
G 11 13:00:00 0:06:04
7 170
Jann Krister
Benberg
Byåsen IL - Ski
G 11 13:00:00 0:06:08
8 176
Sivert
Granheim
Utleira IL - Ski
G 11 13:00:00 0:06:08
9 174
Fredrik
Höner Hanssen
Strindheim IL Ski
G 11 13:00:00 0:06:08
10 175
Martin Riseth
Strømøy
Børsa IL - Ski
G 11 13:00:00 0:06:08
11 191
Trym
Brandsegg-Lein
Byåsen IL - Ski
G 11 13:00:00 0:06:09
12 186
Casper Tøndel
Sliper
Bratsberg IL - Ski
G 11 13:00:00 0:06:28
13 190
Magnus
Thorstensen
Strindheim IL Ski
G 11 13:00:00 0:06:30
14 187
Halvor
Bakken
Strindheim IL Ski
G 11 13:00:00 0:06:37
15 169
Sander Smevik
Dahl
Strindheim IL Ski
G 11 13:00:00 0:06:37
16 230
Sivert Tjelle
Wulff
Børsa IL - Ski
G 11 13:00:00 0:06:37
17 184
Emil Kaldahl
Wold
Utleira IL - Ski
G 11 13:00:00 0:06:38
18 172
Jørgen
Sandvik
Tiller IL - Ski
G 11 13:00:00 0:06:48
19 173
Hermann Andreas
Solaas
Utleira IL - Ski
G 11 13:00:00 0:06:52
20 189
Erlend
Kvarme
Utleira IL - Ski
G 11 13:00:00 0:07:13
21 178
Kasper Eggen
Remseth
Utleira IL - Ski
G 11 13:00:00 0:07:21
22 182
Steffen Endresen
Horsgård
Sjetne IL - Ski
G 11 13:00:00 0:07:22
23 188
Martin
Dretvik
Utleira IL - Ski
G 11 13:00:00 0:07:34
24 181
Jonas Tangvik
Amundsen
Utleira IL - Ski
G 11 13:00:00 0:08:02
25 192
Victor Lange
Sollie
Heimdal Ski - Ski
G 11 13:00:00 0:09:00
233
G 11 13:00:00
177
Martin Singsdal
Volden
Byåsen IL - Ski
G 11 13:00:00 DNS
J 12 - Jenter 12 år - (2 x lang løype) - 13:10:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 195
SILJE LOVISE
MOEN
Byåsen IL - Ski
J 12 13:10:00 0:05:56
2 198
Tina Wei Hoel
Rosvold
Byåsen IL - Ski
J 12 13:10:00 0:06:05
3 193
Silje
Vassdal
Nidelv IL - Ski
J 12 13:10:00 0:06:12
4 200
Helene
Fløttum
Sokna IL - Ski
J 12 13:10:00 0:06:18
5 197
Inger Kvåle
Gissinger
Malvik IL - Ski
J 12 13:10:00 0:06:24
6 201
Nora
Røe
Byåsen IL - Ski
J 12 13:10:00 0:06:28
7 199
Hedda
Sivertsgård Sandvik
Nidelv IL - Ski
J 12 13:10:00 0:06:30
8 196
Marte
Skog
Nidelv IL - Ski
J 12 13:10:00 0:06:55
9 194
Hedda
Skog
Nidelv IL - Ski
J 12 13:10:00 0:07:12
10 202
Anna Emilie
Holmen
Utleira IL - Ski
J 12 13:10:00 0:07:30
203
J 12 13:10:00
204
J 12 13:10:00
205
J 12 13:10:00
206
J 12 13:10:00
207
J 12 13:10:00
208
J 12 13:10:00
G 12 - Gutter 12 år - (2 x lang løype) - 13:20:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 216
Edvin
Ingebrigtsen
Bratsberg IL - Ski
G 12 13:20:00 0:05:17
2 210
William
Fuglem
Utleira IL - Ski
G 12 13:20:00 0:05:18
3 214
Magnus Grønning
Berg
Klæbu IL - Ski
G 12 13:20:00 0:05:21
4 209
Henrik Berg
Kristensen
Heimdal Ski - Ski
G 12 13:20:00 0:05:28
5 218
Matias August
Nissen
Byaasen Skiklub - Ski
G 12 13:20:00 0:05:32
6 224
Kristian Lied
Olsen
Byaasen Skiklubb - Ski
G 12 13:20:00 0:05:33
7 215
Odin
Unsgård
Leik, IL - Skiskyting
G 12 13:20:00 0:05:40
8 226
Jørgen
Slind
Selbu IL - Ski
G 12 13:20:00 0:05:41
9 219
Fredrik
Qvigstad
Ranheim Skiklubb - Ski
G 12 13:20:00 0:05:44
10 211
Ørjan
Maaø
Nidelv IL - Ski
G 12 13:20:00 0:05:45
11 217
Sander
Rønning
Heimdal Ski - Ski
G 12 13:20:00 0:06:02
12 221
Simen Spets
Storhov
Heimdal Ski - Ski
G 12 13:20:00 0:06:05
13 223
Emil Christoffer
Haugen
Nidelv IL - Ski
G 12 13:20:00 0:06:14
14 220
Christoffer
Wiig
Ranheim Skiklubb - Ski
G 12 13:20:00 0:06:21
15 225
Christian
Bach
Heimdal Ski - Ski
G 12 13:20:00 0:06:22
16 227
Markus
Jenssen
Sjetne IL - Ski
G 12 13:20:00 0:06:44
17 213
Sindre
Hatlen Wågheim
Bratsberg IL - Ski
G 12 13:20:00 0:06:56
212
Lars
Smemo
Tiller IL - Ski
G 12 13:20:00 DNS
Alle Løpere
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
82
G 10 11:50:00
83
G 10 11:50:00
84
G 10 11:50:00
85
G 10 11:50:00
86
G 10 11:50:00
72
Julian Mælan
Bjørkvik
Ranheim Skiklubb - Ski
G 10 11:50:00 0:04:45
81
Martin Nygjelten
Hjelmstad
Ranheim Skiklubb - Ski
G 10 11:50:00 0:04:42
79
Ulrik Berg
Kristensen
Heimdal Ski - Ski
G 10 11:50:00 0:03:52
76
Bendik Melling
Lesund
Ranheim Skiklubb - Ski
G 10 11:50:00 0:04:40
80
Sander
Liabø
Ranheim Skiklubb - Ski
G 10 11:50:00 0:04:32
78
Simen Fridlund
Løkvik
Jonsvatnet IL - Ski
G 10 11:50:00 0:04:51
77
Lasse
Qvigstad
Ranheim Skiklubb - Ski
G 10 11:50:00 0:04:48
74
Tage André
Rønning
Othilienborg IL - Ski
G 10 11:50:00 0:04:27
75
Morten
Skaanes
Strindheim IL Ski
G 10 11:50:00 0:03:51
73
Birk
Thomassen
Utleira IL - Ski
G 10 11:50:00 0:04:44
71
Audun Engen
Vik
Utleira IL - Ski
G 10 11:50:00 0:04:41
233
G 11 13:00:00
185
Andreas Aune
Aakerli
Heimdal Ski - Ski
G 11 13:00:00 0:05:30
181
Jonas Tangvik
Amundsen
Utleira IL - Ski
G 11 13:00:00 0:08:02
187
Halvor
Bakken
Strindheim IL Ski
G 11 13:00:00 0:06:37
170
Jann Krister
Benberg
Byåsen IL - Ski
G 11 13:00:00 0:06:08
191
Trym
Brandsegg-Lein
Byåsen IL - Ski
G 11 13:00:00 0:06:09
169
Sander Smevik
Dahl
Strindheim IL Ski
G 11 13:00:00 0:06:37
188
Martin
Dretvik
Utleira IL - Ski
G 11 13:00:00 0:07:34
183
FREDRIK
EID
Leik, IL - Ski
G 11 13:00:00 0:05:42
176
Sivert
Granheim
Utleira IL - Ski
G 11 13:00:00 0:06:08
232
Kristian Aftret
Haave
Selbu IL - Ski
G 11 13:00:00 0:06:04
182
Steffen Endresen
Horsgård
Sjetne IL - Ski
G 11 13:00:00 0:07:22
174
Fredrik
Höner Hanssen
Strindheim IL Ski
G 11 13:00:00 0:06:08
189
Erlend
Kvarme
Utleira IL - Ski
G 11 13:00:00 0:07:13
180
Stian
Ofstad
Selbu IL - Ski
G 11 13:00:00 0:05:54
178
Kasper Eggen
Remseth
Utleira IL - Ski
G 11 13:00:00 0:07:21
179
Jørg Johansen
Rye
Byneset IL - Ski
G 11 13:00:00 0:05:51
172
Jørgen
Sandvik
Tiller IL - Ski
G 11 13:00:00 0:06:48
186
Casper Tøndel
Sliper
Bratsberg IL - Ski
G 11 13:00:00 0:06:28
173
Hermann Andreas
Solaas
Utleira IL - Ski
G 11 13:00:00 0:06:52
192
Victor Lange
Sollie
Heimdal Ski - Ski
G 11 13:00:00 0:09:00
175
Martin Riseth
Strømøy
Børsa IL - Ski
G 11 13:00:00 0:06:08
190
Magnus
Thorstensen
Strindheim IL Ski
G 11 13:00:00 0:06:30
177
Martin Singsdal
Volden
Byåsen IL - Ski
G 11 13:00:00 DNS
184
Emil Kaldahl
Wold
Utleira IL - Ski
G 11 13:00:00 0:06:38
230
Sivert Tjelle
Wulff
Børsa IL - Ski
G 11 13:00:00 0:06:37
171
Sindre
Østerås
Strindheim IL Ski
G 11 13:00:00 0:05:43
225
Christian
Bach
Heimdal Ski - Ski
G 12 13:20:00 0:06:22
214
Magnus Grønning
Berg
Klæbu IL - Ski
G 12 13:20:00 0:05:21
210
William
Fuglem
Utleira IL - Ski
G 12 13:20:00 0:05:18
213
Sindre
Hatlen Wågheim
Bratsberg IL - Ski
G 12 13:20:00 0:06:56
223
Emil Christoffer
Haugen
Nidelv IL - Ski
G 12 13:20:00 0:06:14
216
Edvin
Ingebrigtsen
Bratsberg IL - Ski
G 12 13:20:00 0:05:17
227
Markus
Jenssen
Sjetne IL - Ski
G 12 13:20:00 0:06:44
209
Henrik Berg
Kristensen
Heimdal Ski - Ski
G 12 13:20:00 0:05:28
211
Ørjan
Maaø
Nidelv IL - Ski
G 12 13:20:00 0:05:45
218
Matias August
Nissen
Byaasen Skiklub - Ski
G 12 13:20:00 0:05:32
224
Kristian Lied
Olsen
Byaasen Skiklubb - Ski
G 12 13:20:00 0:05:33
219
Fredrik
Qvigstad
Ranheim Skiklubb - Ski
G 12 13:20:00 0:05:44
217
Sander
Rønning
Heimdal Ski - Ski
G 12 13:20:00 0:06:02
226
Jørgen
Slind
Selbu IL - Ski
G 12 13:20:00 0:05:41
212
Lars
Smemo
Tiller IL - Ski
G 12 13:20:00 DNS
221
Simen Spets
Storhov
Heimdal Ski - Ski
G 12 13:20:00 0:06:05
215
Odin
Unsgård
Leik, IL - Skiskyting
G 12 13:20:00 0:05:40
220
Christoffer
Wiig
Ranheim Skiklubb - Ski
G 12 13:20:00 0:06:21
116
G 13 12:20:00
117
G 13 12:20:00
105
Hallvard
Dahle
Ranheim Skiklubb - Ski
G 13 12:20:00 0:08:45
112
Stian
Dahlstrø
Klæbu IL - Ski
G 13 12:20:00 DNS
108
Sindre Slørdahl
Flataunet
Utleira IL - Ski
G 13 12:20:00 0:11:00
106
Olav Kvåle
Gissinger
Malvik IL - Ski
G 13 12:20:00 0:08:25
102
Håkon Hauge
Gunnes
Ranheim Skiklubb - Ski
G 13 12:20:00 0:08:32
109
Petter Bang
Haagensen
Bratsberg IL - Ski
G 13 12:20:00 0:10:57
113
Erik Moslet
Holden
Nidelv IL - Ski
G 13 12:20:00 0:08:33
114
Magnus Harr
Lian
Klæbu IL - Ski
G 13 12:20:00 0:07:39
107
Jonas
Lian Horten
Tylldal IL - Ski
G 13 12:20:00 0:07:53
111
Petter
Lien
Byåsen IL - Ski
G 13 12:20:00 0:07:45
103
Johannes
Listhaug
Utleira IL - Ski
G 13 12:20:00 0:10:14
99
Stian Eian
Løberg
Nidelv IL - Ski
G 13 12:20:00 0:08:06
110
Vegard
Løvdal
Flatås IL - Ski
G 13 12:20:00 0:08:19
115
Vetle Utheim
Rikardsen
Jonsvatnet IL - Ski
G 13 12:20:00 0:09:18
100
Tor Anders
Ringen
Flatås IL - Ski
G 13 12:20:00 0:11:03
101
Olve Johansen
Rye
Byneset IL - Ski
G 13 12:20:00 0:07:40
104
Erik
Tharalsen
Byåsen IL - Ski
G 13 12:20:00 0:08:18
137
G 14 12:40:00
144
G 14 12:40:00
145
G 14 12:40:00
146
G 14 12:40:00
138
Christian Tobias
Bøgeberg
Ranheim Skiklubb - Ski
G 14 12:40:00 0:08:23
135
Peter
Haddon
Byåsen IL - Ski
G 14 12:40:00 DNS
131
Fredrick Leho
Hjemdal
Strindheim IL Ski
G 14 12:40:00 DNS
136
Kristoffer Leistad
Høidalen
Heimdal Ski - Ski
G 14 12:40:00 0:07:46
133
Gaute
Norland
Snøhetta IL - Ski
G 14 12:40:00 0:07:55
141
Iver
Opphaug
Ranheim Skiklubb - Ski
G 14 12:40:00 0:07:48
143
Espen
Refsnes-Myrvold
Heimdal Ski - Ski
G 14 12:40:00 0:07:49
140
Håkon
Skaanes
Strindheim IL Ski
G 14 12:40:00 0:07:10
139
Oskar Spets
Storhov
Heimdal Ski - Ski
G 14 12:40:00 0:08:03
132
Andreas
Talseth Bostad
Ranheim Skiklubb - Ski
G 14 12:40:00 0:08:16
134
Henrik
Tuff
Hommelvik IL - Ski
G 14 12:40:00 0:07:39
142
Mathias
Vindal
Ranheim Skiklubb - Ski
G 14 12:40:00 0:07:20
147
G 15 12:40:00
148
G 15 12:40:00
149
G 15 12:40:00
150
G 16 12:40:00
151
G 16 12:40:00
152
G 16 12:40:00
30
G 8 11:10:00
31
G 8 11:10:00
27
Michal
Bach
Heimdal Ski - Ski
G 8 11:10:00 0:03:18
16
Nikolai
Fossum
Byåsen IL - Ski
G 8 11:10:00 0:02:38
21
Martin
Granheim
Utleira IL - Ski
G 8 11:10:00 0:03:37
24
Julian
Grøtte
Utleira IL - Ski
G 8 11:10:00 0:02:59
231
Henrik
Höner Hanssen
Strindheim IL Ski
G 8 11:10:00 0:02:48
20
Adrian Cornelius
Kaasbøll
Byåsen IL - Ski
G 8 11:10:00 0:02:19
22
Tobias
Løvdal
Flatås IL - Ski
G 8 11:10:00 0:02:56
28
Konrad Haugsdal
Olsøybakk
Utleira IL - Ski
G 8 11:10:00 0:03:49
23
Noah Joakimssønn
Sørgjerd
Leinstrand IL- Ski
G 8 11:10:00 0:02:50
15
Lucas Joakimssønn
Sørgjerd
Leinstrand IL- Ski
G 8 11:10:00 0:04:11
25
Alvar
Thomassen
Utleira IL - Ski
G 8 11:10:00 0:02:58
29
Iver
Tuff
Hommelvik IL - Ski
G 8 11:10:00 0:03:33
17
Filip Fevang
Tveit
Utleira IL - Ski
G 8 11:10:00 0:04:22
26
Andreas
Utkilen
Byåsen IL - Ski
G 8 11:10:00 0:03:17
18
Henning Kaldahl
Wold
Utleira IL - Ski
G 8 11:10:00 0:03:51
58
G 9 11:30:00
53
Edvard
Fuglem
Utleira IL - Ski
G 9 11:30:00 0:05:53
50
Eskil Hauge
Gunnes
Ranheim Skiklubb - Ski
G 9 11:30:00 0:05:51
52
Tor Andre
Hellandsjø
Orkanger IF - Ski
G 9 11:30:00 0:04:27
51
Jonas
Johansen
Utleira IL - Ski
G 9 11:30:00 0:06:29
47
Adrian
Langørgen Sagfjæra
Tiller IL - Ski
G 9 11:30:00 0:04:43
55
Sokrates Færø
Ljøkelsøy
Norna Salhus
G 9 11:30:00 0:05:52
49
Ole
Melting Brauteset
Utleira IL - Ski
G 9 11:30:00 0:04:50
48
Jens Kristian
Måløy
Tiller IL - Ski
G 9 11:30:00 0:04:55
56
Oskar
Paulsen
Strindheim IL - Ski
G 9 11:30:00 0:05:26
54
Kasper Hoel
Skauge
Utleira IL - Ski
G 9 11:30:00 0:05:24
46
Thomas
Tharalsen
Byåsen IL - Ski
G 9 11:30:00 0:04:39
57
Birger
Tuff
Hommelvik IL - Ski
G 9 11:30:00 0:04:30
68
J 10 11:40:00
69
J 10 11:40:00
70
J 10 11:40:00
62
Tuva
Grøtte
Utleira IL - Ski
J 10 11:40:00 0:04:55
66
Emilie Nygjelten
Hjelmstad
Ranheim Skiklubb - Ski
J 10 11:40:00 0:05:40
64
Emma
Løvdal
Flatås IL - Ski
J 10 11:40:00 0:04:50
67
Dina Utheim
Rikardsen
Jonsvatnet IL - Ski
J 10 11:40:00 0:05:05
61
Marie
Ringen
Flatås IL - Ski
J 10 11:40:00 0:08:19
63
Mia
Skarholt
Flatås IL - Ski
J 10 11:40:00 0:05:21
65
Hedda Fevang
Tveit
Utleira IL - Ski
J 10 11:40:00 0:04:29
60
Juliana
Vårvik
Frosta IL - Ski
J 10 11:40:00 0:06:45
59
Christina
Wiig
Ranheim Skiklubb - Ski
J 10 11:40:00 0:04:32
165
J 11 12:50:00
166
J 11 12:50:00
167
J 11 12:50:00
168
J 11 12:50:00
162
Anniken
Borseth
Selbu IL - Ski
J 11 12:50:00 0:06:41
156
Ida Larsen
Brattreit
Utleira IL - Ski
J 11 12:50:00 0:08:57
161
Karita Skamfer
Evenmo
Strindheim IL Ski
J 11 12:50:00 0:07:06
163
Lise
Finsrud
Tiller IL - Ski
J 11 12:50:00 0:06:31
159
Rikke Slørdahl
Flataunet
Utleira IL - Ski
J 11 12:50:00 0:07:45
154
Marie Eidem
Kvaal
IL Trønder-Lyn Ski
J 11 12:50:00 0:07:27
164
Anette
Nilsen
Utleira IL - Ski
J 11 12:50:00 0:06:25
155
Ingeborg Haugsdal
Olsøybakk
Utleira IL - Ski
J 11 12:50:00 0:07:49
153
Martine Sunde
Rabben
Strindheim IL Ski
J 11 12:50:00 0:07:51
160
Aurora
Ude
Byneset IL - Ski
J 11 12:50:00 0:06:40
158
Malene Gunleiksrud
Wold
Strindheim IL Ski
J 11 12:50:00 0:06:27
157
Jocelyn
Yokwe
IL Trønder-Lyn Ski
J 11 12:50:00 0:06:48
203
J 12 13:10:00
204
J 12 13:10:00
205
J 12 13:10:00
206
J 12 13:10:00
207
J 12 13:10:00
208
J 12 13:10:00
200
Helene
Fløttum
Sokna IL - Ski
J 12 13:10:00 0:06:18
197
Inger Kvåle
Gissinger
Malvik IL - Ski
J 12 13:10:00 0:06:24
202
Anna Emilie
Holmen
Utleira IL - Ski
J 12 13:10:00 0:07:30
195
SILJE LOVISE
MOEN
Byåsen IL - Ski
J 12 13:10:00 0:05:56
198
Tina Wei Hoel
Rosvold
Byåsen IL - Ski
J 12 13:10:00 0:06:05
201
Nora
Røe
Byåsen IL - Ski
J 12 13:10:00 0:06:28
199
Hedda
Sivertsgård Sandvik
Nidelv IL - Ski
J 12 13:10:00 0:06:30
196
Marte
Skog
Nidelv IL - Ski
J 12 13:10:00 0:06:55
194
Hedda
Skog
Nidelv IL - Ski
J 12 13:10:00 0:07:12
193
Silje
Vassdal
Nidelv IL - Ski
J 12 13:10:00 0:06:12
96
J 13 12:10:00
97
J 13 12:10:00
98
J 13 12:10:00
90
Thale
Bergdal Mestvedt
Strindheim IL Ski
J 13 12:10:00 0:09:09
89
Siri Horghagen
Johansen
Utleira IL - Ski
J 13 12:10:00 0:14:27
91
Maria Felicia
Kaasbøll
Byåsen IL - Ski
J 13 12:10:00 0:08:44
92
Synne
Kvamme
Strindheim IL Ski
J 13 12:10:00 0:08:41
94
Thea Helen
Kvernvik
Utleira IL - Ski
J 13 12:10:00 0:11:26
93
Julie Fridlund
Løkvik
Jonsvatnet IL - Ski
J 13 12:10:00 0:10:17
95
Elise
Nilsen
Utleira IL - Ski
J 13 12:10:00 0:08:33
88
Victoria Joakimsdatter
Sørgjerd
Leinstrand IL- Ski
J 13 12:10:00 0:08:45
87
Jennifer
Volden
Orkanger IF - Ski
J 13 12:10:00 0:11:01
121
J 14 12:30:00
122
J 14 12:30:00
119
Oda Marie
Lorås
Flatås IL - Ski
J 14 12:30:00 0:08:53
120
KRISTIN
MOEN
Byåsen IL - Ski
J 14 12:30:00 0:07:40
118
Marie Bakken
Sørensen
Flatås IL - Ski
J 14 12:30:00 0:08:31
125
J 15 12:30:00
126
J 15 12:30:00
123
Jenny Aune
Forbord
Strindheim IL Ski
J 15 12:30:00 0:08:26
124
Elin Aune
Forbord
Strindheim IL Ski
J 15 12:30:00 0:08:46
127
J 16 12:30:00
128
J 16 12:30:00
129
J 16 12:30:00
130
J 16 12:30:00
12
J 8 11:00:00
13
J 8 11:00:00
14
J 8 11:00:00
1
Kristine Aune
Aakerli
Heimdal Ski - Ski
J 8 11:00:00 0:02:36
3
Ida Tangvik
Amundsen
Utleira IL - Ski
J 8 11:00:00 0:03:41
7
Thea Larsen
Brattreit
Utleira IL - Ski
J 8 11:00:00 0:06:30
8
Emma
Bye
Byåsen IL - Ski
J 8 11:00:00 0:02:22
10
Rannei
Bæverfjord
Strindheim IL - Ski
J 8 11:00:00 0:05:03
4
Malin Smevik
Dahl
Strindheim IL Ski
J 8 11:00:00 0:03:07
9
Leah
Grace van Dijk
Strindheim IL - Ski
J 8 11:00:00 0:04:46
5
Helene
Gross-Benberg
Byåsen IL - Ski
J 8 11:00:00 0:03:09
11
Tuva
Paulsen
Strindheim IL - Ski
J 8 11:00:00 0:04:32
2
Alina
Vårvik
Frosta IL - Ski
J 8 11:00:00 0:03:32
6
Mary Ann
Yokwe
IL Trønder-Lyn Ski
J 8 11:00:00 0:02:45
42
J 9 11:20:00
43
J 9 11:20:00
44
J 9 11:20:00
45
J 9 11:20:00
40
Hanne
Bellingmo
IL Trønder-Lyn Ski
J 9 11:20:00 0:05:44
41
Filippa Dyrnes
Fossum
Byåsen IL - Ski
J 9 11:20:00 0:05:41
39
Ida
Hangerhagen
Byåsen IL - Ski
J 9 11:20:00 0:06:18
35
Thea
Hangerhagen
Byåsen IL - Ski
J 9 11:20:00 0:06:22
32
Eva
Ingebrigtsen
Bratsberg IL - Ski
J 9 11:20:00 0:05:21
36
Ragnhild Haugsdal
Olsøybakk
Utleira IL - Ski
J 9 11:20:00 0:06:04
34
Oda Sivertsgård
Sandvik
Nidelv IL - Ski
J 9 11:20:00 0:04:53
37
Andrine
Skulbru
Nidelv IL - Ski
J 9 11:20:00 0:05:12
33
Mathea Spets
Storhov
Heimdal Ski - Ski
J 9 11:20:00 0:04:57
38
Kristin
Vassdal
Nidelv IL - Ski
J 9 11:20:00 0:05:42