G 8 - Gutter 8 år - (1 x kort løype) - 11:00:00
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
16
G 8 11:00:00
17
G 8 11:00:00
18
G 8 11:00:00
19
G 8 11:00:00
12
Elling
Bakås
Utleira IL - Ski
G 8 11:00:00 0:03:38
14
Martin
Haugen
Jonsvatnet IL - Ski
G 8 11:00:00 0:03:20
8
Eirik Saur
Holte
Utleira IL - Ski
G 8 11:00:00 DNS
2
Ulrik Berg
Kristensen
Heimdal Ski - Ski
G 8 11:00:00 0:02:22
9
Sander
Liabø
Ranheim Skiklubb - Ski
G 8 11:00:00 0:02:29
7
Axel
Mathiesen
Bratsberg IL - Ski
G 8 11:00:00 DNS
10
Trond Lied
Olsen
Byaasen Skiklub - Ski
G 8 11:00:00 0:02:24
11
Håkon Høyem
Olsen
Byaasen Skiklub - Ski
G 8 11:00:00 DNS
15
Magnus
Rygg
Byåsen IL - Ski
G 8 11:00:00 0:02:23
5
Tage André
Rønning
Othilienborg IL - Ski
G 8 11:00:00 0:02:19
6
Andreas
Sandmo
Utleira IL - Ski
G 8 11:00:00 0:04:48
3
Dennis
Solem
Klæbu IL - Ski
G 8 11:00:00 0:02:20
13
Birk
Thomassen
Utleira IL - Ski
G 8 11:00:00 0:02:48
1
Tormod Ådnanes
Vada
Strindheim IL Ski
G 8 11:00:00 0:02:02
4
Ole-Andreas Gussøy
Vorland
Sjetne IL - Ski
G 8 11:00:00 0:04:10
J 8 - Jenter 8 år - (1 x kort løype) - 11:05:00
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
28
Thea
Dahlen
Bratsberg IL - Ski
J 8 11:05:00 DNS
27
Tuva
Grøtte
Utleira IL - Ski
J 8 11:05:00 0:03:45
31
Ida
Hangerhagen
Strindheim IL Ski
J 8 11:05:00 0:03:46
32
Thea
Hangerhagen
Strindheim IL Ski
J 8 11:05:00 0:04:00
21
Ingrid
Haugen
Jonsvatnet IL - Ski
J 8 11:05:00 0:03:26
24
Ine Marie
Johnsen
Bratsberg IL - Ski
J 8 11:05:00 DNS
20
Emma
Løvdal
Flatås IL - Ski
J 8 11:05:00 0:03:19
30
Anne Ingeborg
Morken
Skaun IL
J 8 11:05:00 0:02:25
33
Marie
Ringen
Flatås IL - Ski
J 8 11:05:00 0:04:08
29
Oda
Sivertsgård Sandvik
Nidelv IL - Ski
J 8 11:05:00 0:02:59
26
Ane
Skar
Jonsvatnet IL - Ski
J 8 11:05:00 0:02:39
25
Mia
Skarholt
Flatås IL - Ski
J 8 11:05:00 0:03:28
23
Kristin
Vassdal
Nidelv IL - Ski
J 8 11:05:00 0:03:59
22
Christina
Wiig
Ranheim Skiklubb - Ski
J 8 11:05:00 0:02:47
G 9 - Gutter 9 år - (2 x kort løype) - 11:10:00
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
47
G 9 11:10:00
48
G 9 11:10:00
63
G 9 11:20:00
64
G 9 11:20:00
35
Andreas Aune
Aakerli
Heimdal Ski - Ski
G 9 11:10:00 0:03:48
39
Jonas Tangvik
Amundsen
Utleira IL - Ski
G 9 11:10:00 0:06:11
45
Magnus Saksegård
Antonsen
Byåsen IL - Ski
G 9 11:10:00 0:04:18
60
Eirik Saksegård
Antonsen
Byåsen IL - Ski
G 9 11:20:00 0:06:03
43
Christian Fjærli
Aune
Bratsberg IL - Ski
G 9 11:10:00 0:04:23
41
Halvor
Bakken
Strindheim IL Ski
G 9 11:10:00 0:04:43
52
Jann Krister
Benberg
Byåsen IL - Ski
G 9 11:20:00 0:04:53
55
Kristian Eidsli
Dahl
Bratsberg IL - Ski
G 9 11:20:00 0:06:16
50
Martin
Dretvik
Utleira IL - Ski
G 9 11:20:00 0:05:48
56
Mads Richstad
Ellingsen
Hommelvik IL - Ski
G 9 11:20:00 0:04:39
38
Sivert
Granheim
Utleira IL - Ski
G 9 11:10:00 0:04:14
36
Sander Striger
Halset
Byåsen IL - Ski
G 9 11:10:00 0:04:13
58
Magnus
Hansen
Buvik IL - Ski
G 9 11:20:00 0:06:10
62
Fredrik Höner
Hanssen
Strindheim IL Ski
G 9 11:20:00 0:05:59
59
Steffen Endresen
Horsgård
Sjetne IL - Ski
G 9 11:20:00 0:06:10
51
Viktor
Midjo
Strindheim IL Ski
G 9 11:20:00 0:05:18
131
Nils Kristian
Sellgren
Strindheim IL - Ski
G 9 12:10:00 0:06:26
61
Nils Christian
Sellgren
Strindheim IL - Ski
G 9 11:20:00 DNS
53
Casper
Sliper
Bratsberg IL - Ski
G 9 11:20:00 0:05:25
49
Hermann Andreas
Solaas
Utleira IL - Ski
G 9 11:20:00 0:06:15
34
Sondre Mikal
Solheim
Buvik IL - Ski
G 9 11:10:00 0:05:35
46
Iver
Solhjem
Byaasen Skiklubb - Ski
G 9 11:10:00 DNS
37
Joakim Hammari
Sveen
Ranheim Skiklubb - Ski
G 9 11:10:00 0:06:08
44
Jens
Troøyen
Strindheim IL Ski
G 9 11:10:00 0:05:30
40
Sondre
Tverrvåg
Bratsberg IL - Ski
G 9 11:10:00 0:05:32
42
Martin Singsdal
Volden
Byåsen IL - Ski
G 9 11:10:00 0:04:48
54
Emil Kaldahl
Wold
Utleira IL - Ski
G 9 11:20:00 0:04:37
57
Sivert
Østraat
Utleira IL - Ski
G 9 11:20:00 0:05:07
J 9 - Jenter 9 år - (2 x kort løype) - 11:30:00
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
74
J 9 11:30:00
75
J 9 11:30:00
76
J 9 11:30:00
77
J 9 11:30:00
78
J 9 11:30:00
66
Mari Tøndel
Berge
Tiller IL - Ski
J 9 11:30:00 0:07:09
73
Ingrid
Berget
Ranheim Skiklubb - Ski
J 9 11:30:00 0:06:35
69
Ida Larsen
Brattreit
Utleira IL - Ski
J 9 11:30:00 0:07:19
70
Lise
Finsrud
Tiller IL - Ski
J 9 11:30:00 0:04:46
65
Anette
Nilsen
Utleira IL - Ski
J 9 11:30:00 0:04:39
67
Ingeborg Haugsdal
Olsøybakk
Utleira IL - Ski
J 9 11:30:00 0:06:04
71
Sina Oline
Paulsen
Buvik IL - Ski
J 9 11:30:00 0:05:21
72
Martine Sunde
Rabben
Strindheim IL Ski
J 9 11:30:00 0:06:36
68
Malene Gunleiksrud
Wold
Strindheim IL Ski
J 9 11:30:00 0:05:12
G 10 - Gutter 10 år - (2 x kort løype) - 11:40:00
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
91
G 10 11:40:00
92
G 10 11:40:00
93
G 10 11:40:00
95
G 10 11:50:00
106
G 10 11:50:00
107
G 10 11:50:00
108
G 10 11:50:00
121
G 10 12:00:00
122
G 10 12:00:00
123
G 10 12:00:00
109
Emil Kristoffer
Auran
Malvik IL - Ski
G 10 12:00:00 0:05:51
102
Magnus Grønning
Berg
Klæbu IL - Ski
G 10 11:50:00 0:03:43
118
Snorre
Bonesmo
Trondhjems Skiklub - Ski
G 10 12:00:00 DNS
94
Kristoffer
Borgen
Bratsberg IL - Ski
G 10 11:50:00 0:05:04
97
Ulrik Olsen
Brimi
Byåsen IL - Ski
G 10 11:50:00 0:03:38
80
Anders
Bugten
Strindheim IL Ski
G 10 11:40:00 0:04:08
105
William
Fuglem
Utleira IL - Ski
G 10 11:50:00 0:04:01
112
Sander
Gjetø
Ranheim Skiklubb - Ski
G 10 12:00:00 0:04:53
100
Pål Gunnar
Gomo
Byneset IL - Ski
G 10 11:50:00 0:04:48
79
Torjus
Gåsvær
Malvik IL - Ski
G 10 11:40:00 0:04:59
84
Kasper
Halstadtrø
Hommelvik IL - Ski
G 10 11:40:00 0:04:47
90
Emil Christoffer
Haugen
Nidelv IL - Ski
G 10 11:40:00 0:04:48
114
Erik
Haugen
Jonsvatnet IL - Ski
G 10 12:00:00 0:04:55
111
Sander Loe
Horgmo
Utleira IL - Ski
G 10 12:00:00 0:06:00
101
Magnus
Høgli
Byåsen IL - Ski
G 10 11:50:00 0:03:37
96
Edvin
Ingebrigtsen
Bratsberg IL - Ski
G 10 11:50:00 0:03:44
82
Henrik Berg
Kristensen
Heimdal Ski - Ski
G 10 11:40:00 0:03:59
104
Magnus Skjetne
Kvalnes
Bratsberg IL - Ski
G 10 11:50:00 0:05:03
119
Thomas
Lia-Rognli
Heimdal Ski - Ski
G 10 12:00:00 DNS
86
Ørjan
Maaø
Nidelv IL - Ski
G 10 11:40:00 0:04:26
89
Espen
Nilsen
Utleira IL - Ski
G 10 11:40:00 DNS
88
Kristian Lied
Olsen
Byaasen Skiklub - Ski
G 10 11:40:00 0:03:43
99
Henrik Høyem
Olsen
Byaasen Skiklub - Ski
G 10 11:50:00 DNS
117
Johan
Paulsen
Buvik IL - Ski
G 10 12:00:00 0:05:50
116
Magnus Lundy
Pearson
Malvik IL - Ski
G 10 12:00:00 0:05:44
120
Bernt Emil
Rognes
Utleira IL Ski
G 10 12:00:00 0:04:49
103
Nikolai
Skar
Jonsvatnet IL - Ski
G 10 11:50:00 0:04:37
110
Jørgen
Slind
Selbu IL - Ski
G 10 12:00:00 0:04:33
98
Markus
Svendgård
Hommelvik IL - Ski
G 10 11:50:00 0:04:10
87
Mattheus
Sæktnan
Bratsberg IL - Ski
G 10 11:40:00 0:04:35
83
Jonas
Vindal
Ranheim Skiklubb - Ski
G 10 11:40:00 0:05:06
113
Stian Brå
Værnes
Heimdal Ski - Ski
G 10 12:00:00 0:04:23
81
Christoffer
Wiig
Ranheim Skiklubb - Ski
G 10 11:40:00 0:04:00
85
Sondre
Wolfe
Bratsberg IL - Ski
G 10 11:40:00 0:04:27
115
Sindre Hatlen
Wågheim
Bratsberg IL - Ski
G 10 12:00:00 0:04:28
J 10 - Jenter 10 år - (2 x kort løype) - 12:10:00
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
132
J 10 12:10:00
127
Heidi
Krogh
Tiller IL - Ski
J 10 12:10:00 DNS
126
Hanne
Mellemsether
Nidelv IL - Ski
J 10 12:10:00 0:04:53
128
Tiril
Olsen
Tiller IL - Ski
J 10 12:10:00 0:05:17
129
Marita
Olsen
Tiller IL - Ski
J 10 12:10:00 0:05:22
125
Hedda Sivertsgård
Sandvik
Nidelv IL - Ski
J 10 12:10:00 0:04:33
130
Sigrunn
Sellgren
Strindheim IL - Ski
J 10 12:10:00 0:05:21
124
Silje
Vassdal
Nidelv IL - Ski
J 10 12:10:00 0:04:57
G 15 - Gutter 15 år - (4 x lang løype) - 12:20:00
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 137
Vebjørn Trønsdal
Bævre
Rindals-Troll, IK - Ski
G 15 12:20:00 0:08:30
2 140
Ludvik
Bjørnstad
Malvik IL - Ski
G 15 12:20:00 0:08:34
3 134
Ruben Brandhaug
Sandmark
Utleira IL - Ski
G 15 12:20:00 0:08:42
4 142
Jostein
Lilleløkken
Rindals-Troll, IK - Ski
G 15 12:20:00 0:08:48
5 135
Lars
Engan
Utleira IL - Ski
G 15 12:20:00 0:09:17
6 133
Erlend Daae
Alstad
Utleira IL - Ski
G 15 12:20:00 0:09:24
7 141
Magne
Undebakke
Ranheim Skiklubb - Ski
G 15 12:20:00 0:09:31
8 139
Vemund
Falch
Nidelv IL - Ski
G 15 12:20:00 0:09:38
9 136
Frode
Pedersen
Utleira IL - Ski
G 15 12:20:00 0:09:47
144
G 15 12:20:00
145
G 15 12:20:00
146
G 15 12:20:00
138
Amund
Blikra
Strindheim IL Ski
G 15 12:20:00 DNS
143
Jonas
Fillan
Utleira IL - Ski
G 15 12:20:00 DNF
G 16 - Gutter 16 år - (4 x lang løype) - 12:20:00
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 147
Bjørn Sundset
Moe
Byaasen Skiklub - Ski
G 16 12:20:00 0:08:45
148
G 16 12:20:00
149
G 16 12:20:00
J 13 - Jenter 13 år - (3 x lang løype) - 12:35:00
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 152
Oda
Svendgård
Hommelvik IL - Ski
J 13 12:35:00 0:07:21
2 153
Sigrid
Håndlykken
Strindheim IL Ski
J 13 12:35:00 0:07:31
3 151
Thea Skarbo
Hegge
Klæbu IL - Ski
J 13 12:35:00 0:08:06
4 150
Marte Løvaas
Søvik
Strindheim IL Ski
J 13 12:35:00 0:08:18
154
J 13 12:35:00
155
J 13 12:35:00
156
J 13 12:35:00
157
J 13 12:35:00
J 14 - Jenter 14 år - (3 x lang løype) - 12:35:00
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 158
Pauline
Forren
Ytre Snillfjord IL
J 14 12:35:00 0:07:52
2 160
Ane
Sødal
Kyrksæterøra IL Ski
J 14 12:35:00 0:08:15
159
Maria
Forseth
Klæbu IL - Ski
J 14 12:35:00 DNF
J 15 - Jenter 15 år - (3 x lang løype) - 12:35:00
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 162
Synnøve
Dalum
Kyrksæterøra IL Ski
J 15 12:35:00 0:07:38
2 161
Hanne
Opphaug
Orkdal IL - Langrenn
J 15 12:35:00 0:07:53
163
J 15 12:35:00
J 16 - Jenter 16 år - (3 x lang løype) - 12:35:00
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
164
J 16 12:35:00
165
J 16 12:35:00
G 14 - Gutter 14 år - (3 x lang løype) - 12:50:00
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 182
Jo
Svinsås
Rindals-Troll, IK - Ski
G 14 12:50:00 0:06:31
2 172
Adrian
Skar
Jonsvatnet IL - Ski
G 14 12:50:00 0:06:37
3 166
Erik
Husby
Skaun IL - Ski
G 14 12:50:00 0:06:41
4 184
Jonas Nergård
Tørset
Rindals-Troll, IK - Ski
G 14 12:50:00 0:06:54
5 174
Joakim
Sødal
Kyrksæterøra IL - Ski
G 14 12:50:00 0:06:55
6 186
Aksel
Norli
Rindals-Troll, IK - Ski
G 14 12:50:00 0:06:59
7 187
Øystein
Berdal
Orkdal IL - Ski
G 14 12:50:00 0:07:01
8 169
Tore
Berdal
Kyrksæterøra IL - Ski
G 14 12:50:00 0:07:03
9 183
Sebastian
Aas
Jonsvatnet IL - Ski
G 14 12:50:00 0:07:04
10 188
Lars Olav
Kirkholt
Rindals-Troll, IK - Ski
G 14 12:50:00 0:07:04
11 180
Sivert
Størseth
Malvik IL - Ski
G 14 12:50:00 0:07:05
12 168
Einar
Krogh
Tiller IL - Ski
G 14 12:50:00 0:07:06
13 179
Fredrik
Bellsli
Ranheim Skiklubb - Ski
G 14 12:50:00 0:07:13
14 171
Petter
Gjengår
Utleira IL - Ski
G 14 12:50:00 0:07:34
15 178
Andreas
Valland
Strindheim IL Ski
G 14 12:50:00 0:07:42
16 170
Magnus
Mjøsund
Utleira IL - Ski
G 14 12:50:00 0:07:51
17 173
Sondre
Bakkhaug
Flatås IL - Ski
G 14 12:50:00 0:07:59
18 167
Sivert Andreas
Lilleeng
Utleira IL - Ski
G 14 12:50:00 0:08:06
19 175
Øystein Størdal
Martinussen
Utleira IL - Ski
G 14 12:50:00 0:08:13
20 176
Oskar
Bakås
Utleira IL - Ski
G 14 12:50:00 0:08:16
21 177
Andreas
Nilsen
Utleira IL - Ski
G 14 12:50:00 0:08:28
22 189
Audun Brenne
Fehn
Utleira IL - Ski
G 14 12:50:00 0:08:57
23 181
Håvard
Nesje
Othilienborg IL SKI
G 14 12:50:00 0:10:17
190
G 14 12:50:00
191
G 14 12:50:00
192
G 14 12:50:00
185
Vegard Kjeka
Broen
Klæbu IL - Ski
G 14 12:50:00 DNS
G 13 - Gutter 13 år - (3 x lang løype) - 13:05:00
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 294
Oscar
Otterlei
Byåsen IL - Ski
G 13 13:05:00 0:06:48
2 204
Håkon Størset
Grøtte
Byåsen IL - Ski
G 13 13:05:00 0:06:53
3 195
Ola Martin
Gåsvær
Malvik IL - Ski
G 13 13:05:00 0:06:54
4 202
Mathias
Aksnes
Malvik IL - Ski
G 13 13:05:00 0:06:56
5 208
Vegard
Olsvik
Ranheim Skiklubb - Ski
G 13 13:05:00 0:07:03
6 198
Jonas Bogen
Øye
Strindheim IL Ski
G 13 13:05:00 0:07:12
7 206
Martin Julian
Buvarp
Byåsen IL - Ski
G 13 13:05:00 0:07:20
8 193
Erlend
Austgulen
Byåsen IL - Ski
G 13 13:05:00 0:07:21
9 194
Sander
Blikra
Strindheim IL Ski
G 13 13:05:00 0:07:29
10 197
Kristian Wilberg
Rofstad
Byåsen IL - Ski
G 13 13:05:00 0:07:43
11 209
Hans Ole Røen
Halle
Rindals-Troll, IK - Ski
G 13 13:05:00 0:07:46
12 199
Vegar
Selnæs
Heimdal Ski - Ski
G 13 13:05:00 0:07:47
13 205
Håvard
Falch
Nidelv IL - Ski
G 13 13:05:00 0:07:48
14 203
Eivind
Engan
Utleira IL - Ski
G 13 13:05:00 0:07:53
15 212
Vegar
Reitan
Malvik IL - Ski
G 13 13:05:00 0:07:55
16 211
Petter
Renli
Strindheim IL Ski
G 13 13:05:00 0:08:10
17 210
Torgeir Andresen
Klevstuen
Flatås IL - Ski
G 13 13:05:00 0:08:32
18 201
Eivind
Solum
Utleira IL - Ski
G 13 13:05:00 0:08:55
19 200
Vegard
Rundhaug
Bratsberg IL - Ski
G 13 13:05:00 0:08:56
213
G 13 13:05:00
214
G 13 13:05:00
215
G 13 13:05:00
216
G 13 13:05:00
217
G 13 13:05:00
218
G 13 13:05:00
207
Oskar
Gerhardsen
Klæbu IL - Ski
G 13 13:05:00 DNF
196
Tor Arne
Slind
Selbu IL - Ski
G 13 13:05:00 DNS
G 12 - Gutter 12 år - (2 x lang løype) - 13:20:00
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 230
Joakim
Skaanes
Yrjar, IL - Ski
G 12 13:20:00 0:04:34
2 247
Marius
Renå
Hommelvik IL Ski
G 12 13:20:00 0:04:49
3 239
Mathias
Vindal
Ranheim Skiklubb - Ski
G 12 13:20:00 0:04:50
4 234
Jan Inge
Lynum
Orkdal IL - Ski
G 12 13:20:00 0:05:01
5 224
Jørgen Kjøsnes
Valleraunet
Hommelvik IL - Ski
G 12 13:20:00 0:05:03
6 235
Ove
Bugten
Strindheim IL Ski
G 12 13:20:00 0:05:04
7 238
Martin Snildal
Nygård
Orkdal IL - Ski
G 12 13:20:00 0:05:05
8 219
Ola Oanes
Solbakken
Klæbu IL - Ski
G 12 13:20:00 0:05:05
9 228
Simen Hammer
Olstad
Strindheim IL Ski
G 12 13:20:00 0:05:12
10 242
Andreas Talseth
Bostad
Ranheim Skiklubb - Ski
G 12 13:20:00 0:05:19
11 232
Lasse Wedø
Gjengår
Utleira IL - Ski
G 12 13:20:00 0:05:19
12 245
Snorre Kaldahl
Fævelen
Aure IL - Ski
G 12 13:20:00 0:05:21
13 244
Even Rogstad
Kvalvær
Utleira IL - Ski
G 12 13:20:00 0:05:23
14 220
Jørgen
Jensvold
Strindheim IL Ski
G 12 13:20:00 0:05:24
15 227
Tormod Aunemo
By
Orkdal IL - Ski
G 12 13:20:00 0:05:27
16 222
Halvor Ådnanes
Vada
Strindheim IL Ski
G 12 13:20:00 0:05:27
17 225
Andreas Brutus
Bruland
Strindheim IL Ski
G 12 13:20:00 0:05:28
18 233
Lasse Jørstad
Olsen
Utleira IL - Ski
G 12 13:20:00 0:05:53
19 221
Mads
Halstadtrø
Hommelvik IL - Ski
G 12 13:20:00 0:05:55
20 226
Vegard Rist
Sørheim
Strindheim IL Ski
G 12 13:20:00 0:06:00
21 241
Arild Storvig
Normann
Strindheim IL Ski
G 12 13:20:00 0:06:07
22 236
Joakim Følstad
Berdahl
Strindheim IL Ski
G 12 13:20:00 0:06:17
23 223
Kyrre Sæter
Heggset
Strindheim IL Ski
G 12 13:20:00 0:06:17
24 240
Erlend
Veum
Strindheim IL Ski
G 12 13:20:00 0:06:32
25 246
Even
Myhre
Utleira IL - Ski
G 12 13:20:00 0:06:41
26 229
Adrian Salthella
Hornslien
Utleira IL - Ski
G 12 13:20:00 0:06:48
248
G 12 13:20:00
249
G 12 13:20:00
250
G 12 13:20:00
251
G 12 13:20:00
252
G 12 13:20:00
237
Axel
Andersson
Ranheim Skiklubb - Ski
G 12 13:20:00 DNS
243
Torbjørn
Heggem
Byåsen IL - Ski
G 12 13:20:00 DNS
231
Benjamin
Wolfe
Bratsberg IL - Ski
G 12 13:20:00 DNS
J 12 - Jenter 12 år - (2 x lang løype) - 13:30:00
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 256
Vilde Emilie
Hinseth
Klæbu IL - Ski
J 12 13:30:00 0:05:03
2 260
Marie Bakken
Sørensen
Flatås IL Ski
J 12 13:30:00 0:05:17
3 253
Torunn
Taksgaard
Strindheim IL Ski
J 12 13:30:00 0:05:21
4 254
Oda Marie
Lorås
Flatås IL - Ski
J 12 13:30:00 0:05:40
5 258
Ane Sofie Tønne
Nesse
Strindheim IL Ski
J 12 13:30:00 0:06:19
6 255
Åsne
Berthling
Strindheim IL Ski
J 12 13:30:00 0:06:21
7 259
Silje Haug
Sellesbakk
Klæbu IL - Ski
J 12 13:30:00 0:06:37
261
J 12 13:30:00
262
J 12 13:30:00
263
J 12 13:30:00
264
J 12 13:30:00
265
J 12 13:30:00
257
Ida Emilie Kalvøy
Bye
Byåsen IL - Ski
J 12 13:30:00 DNS
G 11 - Gutter 11 år - (2 x lang løype) - 13:40:00
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 276
Emil Richstad
Ellingsen
Hommelvik IL - Ski
G 11 13:40:00 0:05:35
2 273
Sondre Sølberg
Hoel
Meldal IL - Langrenn
G 11 13:40:00 0:05:43
3 270
Andreas Striger
Halset
Byåsen IL - Ski
G 11 13:40:00 0:05:49
4 278
Ruben
Hassel
Jonsvatnet IL - Ski
G 11 13:40:00 0:05:56
5 284
Stian
Dahlstrø
Klæbu IL - Ski
G 11 13:40:00 0:05:58
6 287
Håkon Hauge
Gunnes
Ranheim Skiklubb - Ski
G 11 13:40:00 0:05:58
7 277
Thomas
Sørløkken
Flatås IL - Ski
G 11 13:40:00 0:06:05
8 275
Vetle Utheim
Rikardsen
Jonsvatnet IL - Ski
G 11 13:40:00 0:06:06
9 281
Emil
Nordli
Leik, IL - Ski
G 11 13:40:00 0:06:13
10 280
Vegard
Løvdal
Flatås IL - Ski
G 11 13:40:00 0:06:15
11 285
Mathias
Skarholt
Flatås IL - Ski
G 11 13:40:00 0:06:16
12 269
Simon Vingen
Vigtil
Byneset IL - Ski
G 11 13:40:00 0:06:17
13 266
Noah
Melbye-Berg
Strindheim IL Ski
G 11 13:40:00 0:06:18
14 289
Olav Kvåle
Gissinger
Malvik IL Ski
G 11 13:40:00 0:06:22
15 283
Håvard Skistad
Thorsnes
Malvik IL - Ski
G 11 13:40:00 0:06:23
16 293
Sondre
Rygg
Byåsen IL - Ski
G 11 13:40:00 0:06:34
17 291
Johannes
Holbø
Flatås IL Ski
G 11 13:40:00 0:06:40
18 271
Hallvard
Dahle
Ranheim Skiklubb - Ski
G 11 13:40:00 0:06:44
19 290
Adrian Wisth
Hakvåg
Flatås IL Ski
G 11 13:40:00 0:06:53
20 279
Vegard
Berget
Ranheim Skiklubb - Ski
G 11 13:40:00 0:06:57
21 286
Adrian Thyge
Nielsen
Ranheim Skiklubb - Ski
G 11 13:40:00 0:07:04
22 282
Iver Eidsli
Dahl
Bratsberg IL - Ski
G 11 13:40:00 0:07:09
23 288
Jørgen
Stenersen
Ranheim Skiklubb - Ski
G 11 13:40:00 0:07:20
24 272
Eskild
Bjørnes
Strindheim IL Ski
G 11 13:40:00 0:07:21
25 292
Tor Anders
Ringen
Flatås IL Ski
G 11 13:40:00 0:07:58
26 267
Martin
Rødsten
Bratsberg IL - Ski
G 11 13:40:00 0:08:45
27 274
Petter Bang
Haagensen
Bratsberg IL - Ski
G 11 13:40:00 0:09:04
295
G 11 13:40:00
268
Benjamin Dahlen
Tømmerås
Bratsberg IL - Ski
G 11 13:40:00 DNS
J 11 - Jenter 11 år - (2 x lang løype) - 13:50:00
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 305
Hanne Wilberg
Rofstad
Byåsen IL - Ski
J 11 13:50:00 0:05:14
2 304
Selma Elise
Kildahl
Asker Skiklubb - Ski
J 11 13:50:00 0:05:49
3 298
Synnøve
Heggem
Byåsen IL - Ski
J 11 13:50:00 0:05:58
4 303
Emma Skarbo
Hegge
Klæbu IL - Ski
J 11 13:50:00 0:06:01
5 300
Elise
Nilsen
Utleira IL - Ski
J 11 13:50:00 0:06:03
6 301
Kristin Husby
Stav
Hommelvik IL - Ski
J 11 13:50:00 0:06:04
7 297
Hedda
Olaussen
Hommelvik IL - Ski
J 11 13:50:00 0:06:05
8 296
Christine
Bellsli
Ranheim Skiklubb - Ski
J 11 13:50:00 0:06:09
9 302
Martine
Mjøsund
Utleira IL - Ski
J 11 13:50:00 0:07:36
10 299
Thea Helen
Kvernvik
Utleira IL - Ski
J 11 13:50:00 0:08:18
306
J 11 13:50:00
307
J 11 13:50:00
308
J 11 13:50:00
309
J 11 13:50:00
310
J 11 13:50:00
Alle Løpere
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
16
G 8 11:00:00
17
G 8 11:00:00
18
G 8 11:00:00
19
G 8 11:00:00
47
G 9 11:10:00
48
G 9 11:10:00
63
G 9 11:20:00
64
G 9 11:20:00
74
J 9 11:30:00
75
J 9 11:30:00
76
J 9 11:30:00
77
J 9 11:30:00
78
J 9 11:30:00
91
G 10 11:40:00
92
G 10 11:40:00
93
G 10 11:40:00
95
G 10 11:50:00
106
G 10 11:50:00
107
G 10 11:50:00
108
G 10 11:50:00
121
G 10 12:00:00
122
G 10 12:00:00
123
G 10 12:00:00
132
J 10 12:10:00
144
G 15 12:20:00
145
G 15 12:20:00
146
G 15 12:20:00
148
G 16 12:20:00
149
G 16 12:20:00
154
J 13 12:35:00
155
J 13 12:35:00
156
J 13 12:35:00
157
J 13 12:35:00
163
J 15 12:35:00
164
J 16 12:35:00
165
J 16 12:35:00
190
G 14 12:50:00
191
G 14 12:50:00
192
G 14 12:50:00
213
G 13 13:05:00
214
G 13 13:05:00
215
G 13 13:05:00
216
G 13 13:05:00
217
G 13 13:05:00
218
G 13 13:05:00
248
G 12 13:20:00
249
G 12 13:20:00
250
G 12 13:20:00
251
G 12 13:20:00
252
G 12 13:20:00
261
J 12 13:30:00
262
J 12 13:30:00
263
J 12 13:30:00
264
J 12 13:30:00
265
J 12 13:30:00
295
G 11 13:40:00
306
J 11 13:50:00
307
J 11 13:50:00
308
J 11 13:50:00
309
J 11 13:50:00
310
J 11 13:50:00
304
Selma Elise
Kildahl
Asker Skiklubb - Ski
J 11 13:50:00 0:05:49
245
Snorre Kaldahl
Fævelen
Aure IL - Ski
G 12 13:20:00 0:05:21
43
Christian Fjærli
Aune
Bratsberg IL - Ski
G 9 11:10:00 0:04:23
94
Kristoffer
Borgen
Bratsberg IL - Ski
G 10 11:50:00 0:05:04
55
Kristian Eidsli
Dahl
Bratsberg IL - Ski
G 9 11:20:00 0:06:16
282
Iver Eidsli
Dahl
Bratsberg IL - Ski
G 11 13:40:00 0:07:09
28
Thea
Dahlen
Bratsberg IL - Ski
J 8 11:05:00 DNS
274
Petter Bang
Haagensen
Bratsberg IL - Ski
G 11 13:40:00 0:09:04
96
Edvin
Ingebrigtsen
Bratsberg IL - Ski
G 10 11:50:00 0:03:44
24
Ine Marie
Johnsen
Bratsberg IL - Ski
J 8 11:05:00 DNS
104
Magnus Skjetne
Kvalnes
Bratsberg IL - Ski
G 10 11:50:00 0:05:03
7
Axel
Mathiesen
Bratsberg IL - Ski
G 8 11:00:00 DNS
200
Vegard
Rundhaug
Bratsberg IL - Ski
G 13 13:05:00 0:08:56
267
Martin
Rødsten
Bratsberg IL - Ski
G 11 13:40:00 0:08:45
53
Casper
Sliper
Bratsberg IL - Ski
G 9 11:20:00 0:05:25
87
Mattheus
Sæktnan
Bratsberg IL - Ski
G 10 11:40:00 0:04:35
40
Sondre
Tverrvåg
Bratsberg IL - Ski
G 9 11:10:00 0:05:32
268
Benjamin Dahlen
Tømmerås
Bratsberg IL - Ski
G 11 13:40:00 DNS
85
Sondre
Wolfe
Bratsberg IL - Ski
G 10 11:40:00 0:04:27
231
Benjamin
Wolfe
Bratsberg IL - Ski
G 12 13:20:00 DNS
115
Sindre Hatlen
Wågheim
Bratsberg IL - Ski
G 10 12:00:00 0:04:28
58
Magnus
Hansen
Buvik IL - Ski
G 9 11:20:00 0:06:10
71
Sina Oline
Paulsen
Buvik IL - Ski
J 9 11:30:00 0:05:21
117
Johan
Paulsen
Buvik IL - Ski
G 10 12:00:00 0:05:50
34
Sondre Mikal
Solheim
Buvik IL - Ski
G 9 11:10:00 0:05:35
147
Bjørn Sundset
Moe
Byaasen Skiklub - Ski
G 16 12:20:00 0:08:45
10
Trond Lied
Olsen
Byaasen Skiklub - Ski
G 8 11:00:00 0:02:24
88
Kristian Lied
Olsen
Byaasen Skiklub - Ski
G 10 11:40:00 0:03:43
11
Håkon Høyem
Olsen
Byaasen Skiklub - Ski
G 8 11:00:00 DNS
99
Henrik Høyem
Olsen
Byaasen Skiklub - Ski
G 10 11:50:00 DNS
46
Iver
Solhjem
Byaasen Skiklubb - Ski
G 9 11:10:00 DNS
100
Pål Gunnar
Gomo
Byneset IL - Ski
G 10 11:50:00 0:04:48
269
Simon Vingen
Vigtil
Byneset IL - Ski
G 11 13:40:00 0:06:17
45
Magnus Saksegård
Antonsen
Byåsen IL - Ski
G 9 11:10:00 0:04:18
60
Eirik Saksegård
Antonsen
Byåsen IL - Ski
G 9 11:20:00 0:06:03
193
Erlend
Austgulen
Byåsen IL - Ski
G 13 13:05:00 0:07:21
52
Jann Krister
Benberg
Byåsen IL - Ski
G 9 11:20:00 0:04:53
97
Ulrik Olsen
Brimi
Byåsen IL - Ski
G 10 11:50:00 0:03:38
206
Martin Julian
Buvarp
Byåsen IL - Ski
G 13 13:05:00 0:07:20
257
Ida Emilie Kalvøy
Bye
Byåsen IL - Ski
J 12 13:30:00 DNS
204
Håkon Størset
Grøtte
Byåsen IL - Ski
G 13 13:05:00 0:06:53
36
Sander Striger
Halset
Byåsen IL - Ski
G 9 11:10:00 0:04:13
270
Andreas Striger
Halset
Byåsen IL - Ski
G 11 13:40:00 0:05:49
298
Synnøve
Heggem
Byåsen IL - Ski
J 11 13:50:00 0:05:58
243
Torbjørn
Heggem
Byåsen IL - Ski
G 12 13:20:00 DNS
101
Magnus
Høgli
Byåsen IL - Ski
G 10 11:50:00 0:03:37
294
Oscar
Otterlei
Byåsen IL - Ski
G 13 13:05:00 0:06:48
305
Hanne Wilberg
Rofstad
Byåsen IL - Ski
J 11 13:50:00 0:05:14
197
Kristian Wilberg
Rofstad
Byåsen IL - Ski
G 13 13:05:00 0:07:43
15
Magnus
Rygg
Byåsen IL - Ski
G 8 11:00:00 0:02:23
293
Sondre
Rygg
Byåsen IL - Ski
G 11 13:40:00 0:06:34
42
Martin Singsdal
Volden
Byåsen IL - Ski
G 9 11:10:00 0:04:48
173
Sondre
Bakkhaug
Flatås IL - Ski
G 14 12:50:00 0:07:59
210
Torgeir Andresen
Klevstuen
Flatås IL - Ski
G 13 13:05:00 0:08:32
254
Oda Marie
Lorås
Flatås IL - Ski
J 12 13:30:00 0:05:40
20
Emma
Løvdal
Flatås IL - Ski
J 8 11:05:00 0:03:19
280
Vegard
Løvdal
Flatås IL - Ski
G 11 13:40:00 0:06:15
33
Marie
Ringen
Flatås IL - Ski
J 8 11:05:00 0:04:08
25
Mia
Skarholt
Flatås IL - Ski
J 8 11:05:00 0:03:28
285
Mathias
Skarholt
Flatås IL - Ski
G 11 13:40:00 0:06:16
277
Thomas
Sørløkken
Flatås IL - Ski
G 11 13:40:00 0:06:05
290
Adrian Wisth
Hakvåg
Flatås IL Ski
G 11 13:40:00 0:06:53
291
Johannes
Holbø
Flatås IL Ski
G 11 13:40:00 0:06:40
292
Tor Anders
Ringen
Flatås IL Ski
G 11 13:40:00 0:07:58
260
Marie Bakken
Sørensen
Flatås IL Ski
J 12 13:30:00 0:05:17
35
Andreas Aune
Aakerli
Heimdal Ski - Ski
G 9 11:10:00 0:03:48
2
Ulrik Berg
Kristensen
Heimdal Ski - Ski
G 8 11:00:00 0:02:22
82
Henrik Berg
Kristensen
Heimdal Ski - Ski
G 10 11:40:00 0:03:59
119
Thomas
Lia-Rognli
Heimdal Ski - Ski
G 10 12:00:00 DNS
199
Vegar
Selnæs
Heimdal Ski - Ski
G 13 13:05:00 0:07:47
113
Stian Brå
Værnes
Heimdal Ski - Ski
G 10 12:00:00 0:04:23
56
Mads Richstad
Ellingsen
Hommelvik IL - Ski
G 9 11:20:00 0:04:39
276
Emil Richstad
Ellingsen
Hommelvik IL - Ski
G 11 13:40:00 0:05:35
84
Kasper
Halstadtrø
Hommelvik IL - Ski
G 10 11:40:00 0:04:47
221
Mads
Halstadtrø
Hommelvik IL - Ski
G 12 13:20:00 0:05:55
297
Hedda
Olaussen
Hommelvik IL - Ski
J 11 13:50:00 0:06:05
301
Kristin Husby
Stav
Hommelvik IL - Ski
J 11 13:50:00 0:06:04
98
Markus
Svendgård
Hommelvik IL - Ski
G 10 11:50:00 0:04:10
152
Oda
Svendgård
Hommelvik IL - Ski
J 13 12:35:00 0:07:21
224
Jørgen Kjøsnes
Valleraunet
Hommelvik IL - Ski
G 12 13:20:00 0:05:03
247
Marius
Renå
Hommelvik IL Ski
G 12 13:20:00 0:04:49
183
Sebastian
Aas
Jonsvatnet IL - Ski
G 14 12:50:00 0:07:04
278
Ruben
Hassel
Jonsvatnet IL - Ski
G 11 13:40:00 0:05:56
14
Martin
Haugen
Jonsvatnet IL - Ski
G 8 11:00:00 0:03:20
21
Ingrid
Haugen
Jonsvatnet IL - Ski
J 8 11:05:00 0:03:26
114
Erik
Haugen
Jonsvatnet IL - Ski
G 10 12:00:00 0:04:55
275
Vetle Utheim
Rikardsen
Jonsvatnet IL - Ski
G 11 13:40:00 0:06:06
26
Ane
Skar
Jonsvatnet IL - Ski
J 8 11:05:00 0:02:39
103
Nikolai
Skar
Jonsvatnet IL - Ski
G 10 11:50:00 0:04:37
172
Adrian
Skar
Jonsvatnet IL - Ski
G 14 12:50:00 0:06:37
102
Magnus Grønning
Berg
Klæbu IL - Ski
G 10 11:50:00 0:03:43
185
Vegard Kjeka
Broen
Klæbu IL - Ski
G 14 12:50:00 DNS
284
Stian
Dahlstrø
Klæbu IL - Ski
G 11 13:40:00 0:05:58
159
Maria
Forseth
Klæbu IL - Ski
J 14 12:35:00 DNF
207
Oskar
Gerhardsen
Klæbu IL - Ski
G 13 13:05:00 DNF
303
Emma Skarbo
Hegge
Klæbu IL - Ski
J 11 13:50:00 0:06:01
151
Thea Skarbo
Hegge
Klæbu IL - Ski
J 13 12:35:00 0:08:06
256
Vilde Emilie
Hinseth
Klæbu IL - Ski
J 12 13:30:00 0:05:03
259
Silje Haug
Sellesbakk
Klæbu IL - Ski
J 12 13:30:00 0:06:37
219
Ola Oanes
Solbakken
Klæbu IL - Ski
G 12 13:20:00 0:05:05
3
Dennis
Solem
Klæbu IL - Ski
G 8 11:00:00 0:02:20
169
Tore
Berdal
Kyrksæterøra IL - Ski
G 14 12:50:00 0:07:03
174
Joakim
Sødal
Kyrksæterøra IL - Ski
G 14 12:50:00 0:06:55
162
Synnøve
Dalum
Kyrksæterøra IL Ski
J 15 12:35:00 0:07:38
160
Ane
Sødal
Kyrksæterøra IL Ski
J 14 12:35:00 0:08:15
281
Emil
Nordli
Leik, IL - Ski
G 11 13:40:00 0:06:13
202
Mathias
Aksnes
Malvik IL - Ski
G 13 13:05:00 0:06:56
109
Emil Kristoffer
Auran
Malvik IL - Ski
G 10 12:00:00 0:05:51
140
Ludvik
Bjørnstad
Malvik IL - Ski
G 15 12:20:00 0:08:34
79
Torjus
Gåsvær
Malvik IL - Ski
G 10 11:40:00 0:04:59
195
Ola Martin
Gåsvær
Malvik IL - Ski
G 13 13:05:00 0:06:54
116
Magnus Lundy
Pearson
Malvik IL - Ski
G 10 12:00:00 0:05:44
212
Vegar
Reitan
Malvik IL - Ski
G 13 13:05:00 0:07:55
180
Sivert
Størseth
Malvik IL - Ski
G 14 12:50:00 0:07:05
283
Håvard Skistad
Thorsnes
Malvik IL - Ski
G 11 13:40:00 0:06:23
289
Olav Kvåle
Gissinger
Malvik IL Ski
G 11 13:40:00 0:06:22
273
Sondre Sølberg
Hoel
Meldal IL - Langrenn
G 11 13:40:00 0:05:43
205
Håvard
Falch
Nidelv IL - Ski
G 13 13:05:00 0:07:48
139
Vemund
Falch
Nidelv IL - Ski
G 15 12:20:00 0:09:38
90
Emil Christoffer
Haugen
Nidelv IL - Ski
G 10 11:40:00 0:04:48
86
Ørjan
Maaø
Nidelv IL - Ski
G 10 11:40:00 0:04:26
126
Hanne
Mellemsether
Nidelv IL - Ski
J 10 12:10:00 0:04:53
125
Hedda Sivertsgård
Sandvik
Nidelv IL - Ski
J 10 12:10:00 0:04:33
29
Oda
Sivertsgård Sandvik
Nidelv IL - Ski
J 8 11:05:00 0:02:59
23
Kristin
Vassdal
Nidelv IL - Ski
J 8 11:05:00 0:03:59
124
Silje
Vassdal
Nidelv IL - Ski
J 10 12:10:00 0:04:57
161
Hanne
Opphaug
Orkdal IL - Langrenn
J 15 12:35:00 0:07:53
187
Øystein
Berdal
Orkdal IL - Ski
G 14 12:50:00 0:07:01
227
Tormod Aunemo
By
Orkdal IL - Ski
G 12 13:20:00 0:05:27
234
Jan Inge
Lynum
Orkdal IL - Ski
G 12 13:20:00 0:05:01
238
Martin Snildal
Nygård
Orkdal IL - Ski
G 12 13:20:00 0:05:05
5
Tage André
Rønning
Othilienborg IL - Ski
G 8 11:00:00 0:02:19
181
Håvard
Nesje
Othilienborg IL SKI
G 14 12:50:00 0:10:17
237
Axel
Andersson
Ranheim Skiklubb - Ski
G 12 13:20:00 DNS
296
Christine
Bellsli
Ranheim Skiklubb - Ski
J 11 13:50:00 0:06:09
179
Fredrik
Bellsli
Ranheim Skiklubb - Ski
G 14 12:50:00 0:07:13
73
Ingrid
Berget
Ranheim Skiklubb - Ski
J 9 11:30:00 0:06:35
279
Vegard
Berget
Ranheim Skiklubb - Ski
G 11 13:40:00 0:06:57
242
Andreas Talseth
Bostad
Ranheim Skiklubb - Ski
G 12 13:20:00 0:05:19
271
Hallvard
Dahle
Ranheim Skiklubb - Ski
G 11 13:40:00 0:06:44
112
Sander
Gjetø
Ranheim Skiklubb - Ski
G 10 12:00:00 0:04:53
287
Håkon Hauge
Gunnes
Ranheim Skiklubb - Ski
G 11 13:40:00 0:05:58
9
Sander
Liabø
Ranheim Skiklubb - Ski
G 8 11:00:00 0:02:29
286
Adrian Thyge
Nielsen
Ranheim Skiklubb - Ski
G 11 13:40:00 0:07:04
208
Vegard
Olsvik
Ranheim Skiklubb - Ski
G 13 13:05:00 0:07:03
288
Jørgen
Stenersen
Ranheim Skiklubb - Ski
G 11 13:40:00 0:07:20
37
Joakim Hammari
Sveen
Ranheim Skiklubb - Ski
G 9 11:10:00 0:06:08
141
Magne
Undebakke
Ranheim Skiklubb - Ski
G 15 12:20:00 0:09:31
239
Mathias
Vindal
Ranheim Skiklubb - Ski
G 12 13:20:00 0:04:50
83
Jonas
Vindal
Ranheim Skiklubb - Ski
G 10 11:40:00 0:05:06
22
Christina
Wiig
Ranheim Skiklubb - Ski
J 8 11:05:00 0:02:47
81
Christoffer
Wiig
Ranheim Skiklubb - Ski
G 10 11:40:00 0:04:00
137
Vebjørn Trønsdal
Bævre
Rindals-Troll, IK - Ski
G 15 12:20:00 0:08:30
209
Hans Ole Røen
Halle
Rindals-Troll, IK - Ski
G 13 13:05:00 0:07:46
188
Lars Olav
Kirkholt
Rindals-Troll, IK - Ski
G 14 12:50:00 0:07:04
142
Jostein
Lilleløkken
Rindals-Troll, IK - Ski
G 15 12:20:00 0:08:48
186
Aksel
Norli
Rindals-Troll, IK - Ski
G 14 12:50:00 0:06:59
182
Jo
Svinsås
Rindals-Troll, IK - Ski
G 14 12:50:00 0:06:31
184
Jonas Nergård
Tørset
Rindals-Troll, IK - Ski
G 14 12:50:00 0:06:54
110
Jørgen
Slind
Selbu IL - Ski
G 10 12:00:00 0:04:33
196
Tor Arne
Slind
Selbu IL - Ski
G 13 13:05:00 DNS
59
Steffen Endresen
Horsgård
Sjetne IL - Ski
G 9 11:20:00 0:06:10
4
Ole-Andreas Gussøy
Vorland
Sjetne IL - Ski
G 8 11:00:00 0:04:10
30
Anne Ingeborg
Morken
Skaun IL
J 8 11:05:00 0:02:25
166
Erik
Husby
Skaun IL - Ski
G 14 12:50:00 0:06:41
130
Sigrunn
Sellgren
Strindheim IL - Ski
J 10 12:10:00 0:05:21
131
Nils Kristian
Sellgren
Strindheim IL - Ski
G 9 12:10:00 0:06:26
61
Nils Christian
Sellgren
Strindheim IL - Ski
G 9 11:20:00 DNS
41
Halvor
Bakken
Strindheim IL Ski
G 9 11:10:00 0:04:43
236
Joakim Følstad
Berdahl
Strindheim IL Ski
G 12 13:20:00 0:06:17
255
Åsne
Berthling
Strindheim IL Ski
J 12 13:30:00 0:06:21
272
Eskild
Bjørnes
Strindheim IL Ski
G 11 13:40:00 0:07:21
194
Sander
Blikra
Strindheim IL Ski
G 13 13:05:00 0:07:29
138
Amund
Blikra
Strindheim IL Ski
G 15 12:20:00 DNS
225
Andreas Brutus
Bruland
Strindheim IL Ski
G 12 13:20:00 0:05:28
80
Anders
Bugten
Strindheim IL Ski
G 10 11:40:00 0:04:08
235
Ove
Bugten
Strindheim IL Ski
G 12 13:20:00 0:05:04
31
Ida
Hangerhagen
Strindheim IL Ski
J 8 11:05:00 0:03:46
32
Thea
Hangerhagen
Strindheim IL Ski
J 8 11:05:00 0:04:00
62
Fredrik Höner
Hanssen
Strindheim IL Ski
G 9 11:20:00 0:05:59
223
Kyrre Sæter
Heggset
Strindheim IL Ski
G 12 13:20:00 0:06:17
153
Sigrid
Håndlykken
Strindheim IL Ski
J 13 12:35:00 0:07:31
220
Jørgen
Jensvold
Strindheim IL Ski
G 12 13:20:00 0:05:24
266
Noah
Melbye-Berg
Strindheim IL Ski
G 11 13:40:00 0:06:18
51
Viktor
Midjo
Strindheim IL Ski
G 9 11:20:00 0:05:18
258
Ane Sofie Tønne
Nesse
Strindheim IL Ski
J 12 13:30:00 0:06:19
241
Arild Storvig
Normann
Strindheim IL Ski
G 12 13:20:00 0:06:07
228
Simen Hammer
Olstad
Strindheim IL Ski
G 12 13:20:00 0:05:12
72
Martine Sunde
Rabben
Strindheim IL Ski
J 9 11:30:00 0:06:36
211
Petter
Renli
Strindheim IL Ski
G 13 13:05:00 0:08:10
226
Vegard Rist
Sørheim
Strindheim IL Ski
G 12 13:20:00 0:06:00
150
Marte Løvaas
Søvik
Strindheim IL Ski
J 13 12:35:00 0:08:18
253
Torunn
Taksgaard
Strindheim IL Ski
J 12 13:30:00 0:05:21
44
Jens
Troøyen
Strindheim IL Ski
G 9 11:10:00 0:05:30
1
Tormod Ådnanes
Vada
Strindheim IL Ski
G 8 11:00:00 0:02:02
222
Halvor Ådnanes
Vada
Strindheim IL Ski
G 12 13:20:00 0:05:27
178
Andreas
Valland
Strindheim IL Ski
G 14 12:50:00 0:07:42
240
Erlend
Veum
Strindheim IL Ski
G 12 13:20:00 0:06:32
68
Malene Gunleiksrud
Wold
Strindheim IL Ski
J 9 11:30:00 0:05:12
198
Jonas Bogen
Øye
Strindheim IL Ski
G 13 13:05:00 0:07:12
66
Mari Tøndel
Berge
Tiller IL - Ski
J 9 11:30:00 0:07:09
70
Lise
Finsrud
Tiller IL - Ski
J 9 11:30:00 0:04:46
168
Einar
Krogh
Tiller IL - Ski
G 14 12:50:00 0:07:06
127
Heidi
Krogh
Tiller IL - Ski
J 10 12:10:00 DNS
128
Tiril
Olsen
Tiller IL - Ski
J 10 12:10:00 0:05:17
129
Marita
Olsen
Tiller IL - Ski
J 10 12:10:00 0:05:22
118
Snorre
Bonesmo
Trondhjems Skiklub - Ski
G 10 12:00:00 DNS
133
Erlend Daae
Alstad
Utleira IL - Ski
G 15 12:20:00 0:09:24
39
Jonas Tangvik
Amundsen
Utleira IL - Ski
G 9 11:10:00 0:06:11
12
Elling
Bakås
Utleira IL - Ski
G 8 11:00:00 0:03:38
176
Oskar
Bakås
Utleira IL - Ski
G 14 12:50:00 0:08:16
69
Ida Larsen
Brattreit
Utleira IL - Ski
J 9 11:30:00 0:07:19
50
Martin
Dretvik
Utleira IL - Ski
G 9 11:20:00 0:05:48
203
Eivind
Engan
Utleira IL - Ski
G 13 13:05:00 0:07:53
135
Lars
Engan
Utleira IL - Ski
G 15 12:20:00 0:09:17
189
Audun Brenne
Fehn
Utleira IL - Ski
G 14 12:50:00 0:08:57
143
Jonas
Fillan
Utleira IL - Ski
G 15 12:20:00 DNF
105
William
Fuglem
Utleira IL - Ski
G 10 11:50:00 0:04:01
232
Lasse Wedø
Gjengår
Utleira IL - Ski
G 12 13:20:00 0:05:19
171
Petter
Gjengår
Utleira IL - Ski
G 14 12:50:00 0:07:34
38
Sivert
Granheim
Utleira IL - Ski
G 9 11:10:00 0:04:14
27
Tuva
Grøtte
Utleira IL - Ski
J 8 11:05:00 0:03:45
8
Eirik Saur
Holte
Utleira IL - Ski
G 8 11:00:00 DNS
111
Sander Loe
Horgmo
Utleira IL - Ski
G 10 12:00:00 0:06:00
229
Adrian Salthella
Hornslien
Utleira IL - Ski
G 12 13:20:00 0:06:48
244
Even Rogstad
Kvalvær
Utleira IL - Ski
G 12 13:20:00 0:05:23
299
Thea Helen
Kvernvik
Utleira IL - Ski
J 11 13:50:00 0:08:18
167
Sivert Andreas
Lilleeng
Utleira IL - Ski
G 14 12:50:00 0:08:06
175
Øystein Størdal
Martinussen
Utleira IL - Ski
G 14 12:50:00 0:08:13
302
Martine
Mjøsund
Utleira IL - Ski
J 11 13:50:00 0:07:36
170
Magnus
Mjøsund
Utleira IL - Ski
G 14 12:50:00 0:07:51
246
Even
Myhre
Utleira IL - Ski
G 12 13:20:00 0:06:41
65
Anette
Nilsen
Utleira IL - Ski
J 9 11:30:00 0:04:39
300
Elise
Nilsen
Utleira IL - Ski
J 11 13:50:00 0:06:03
177
Andreas
Nilsen
Utleira IL - Ski
G 14 12:50:00 0:08:28
89
Espen
Nilsen
Utleira IL - Ski
G 10 11:40:00 DNS
233
Lasse Jørstad
Olsen
Utleira IL - Ski
G 12 13:20:00 0:05:53
67
Ingeborg Haugsdal
Olsøybakk
Utleira IL - Ski
J 9 11:30:00 0:06:04
136
Frode
Pedersen
Utleira IL - Ski
G 15 12:20:00 0:09:47
134
Ruben Brandhaug
Sandmark
Utleira IL - Ski
G 15 12:20:00 0:08:42
6
Andreas
Sandmo
Utleira IL - Ski
G 8 11:00:00 0:04:48
49
Hermann Andreas
Solaas
Utleira IL - Ski
G 9 11:20:00 0:06:15
201
Eivind
Solum
Utleira IL - Ski
G 13 13:05:00 0:08:55
13
Birk
Thomassen
Utleira IL - Ski
G 8 11:00:00 0:02:48
54
Emil Kaldahl
Wold
Utleira IL - Ski
G 9 11:20:00 0:04:37
57
Sivert
Østraat
Utleira IL - Ski
G 9 11:20:00 0:05:07
120
Bernt Emil
Rognes
Utleira IL Ski
G 10 12:00:00 0:04:49
230
Joakim
Skaanes
Yrjar, IL - Ski
G 12 13:20:00 0:04:34
158
Pauline
Forren
Ytre Snillfjord IL
J 14 12:35:00 0:07:52