600M - Barneløp 600 meter, 3 - 6 år - 11:00:00 resultat
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
477
June
Askim Pettersen
Flatås
600M 11:00:00
483
Ada Othilie
Dragsten
Flatås IL
600M 11:15:00
480
Elias Pedersen
Elvan
600M 11:00:00
470
Even Norbeck
Erlandsen
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
467
Rebekka
Flor Wilhelmsen
Sveberg IL
600M 11:00:00
455
Anine Sofie
Fritz
600M 11:00:00
485
Åse
Hamstad
600M 11:00:00
451
Marcus
Hasselberg Larsen
Utleira
600M 11:00:00
461
Jenny
Hegerberg
600M 11:00:00
462
Victoria
Hegerberg
600M 11:00:00
463
Elise
Hegerberg
600M 11:00:00
458
Iver
Heggvik
600M 11:00:00
466
Mathilde
Hemmingsen
Nidelv IL
600M 11:00:00
453
Iver Saur
Holte
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
454
Sindre Saur
Holte
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
481
Adine Rein
Hågensen
Utleira IL
600M 11:00:00
474
Oliver
Krogh
Ranheim IL
600M 11:00:00
464
Nathalie Bodvin
Kvalvik
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
465
Theo Bodvin
Kvalvik
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
452
Ailo
Malvik
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
450
Mikael
Moe
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
456
Kevin
Moe Akselsen
600M 11:00:00
457
Casper
Moe Akselsen
600M 11:00:00
484
Johan
Myer
Ranheim IL
600M 11:15:00
469
Fredrik
Schei
Tine
600M 11:00:00
482
Mie Askeland
Skjølberg
600M 11:00:00
459
Oskar
Strøm
600M 11:00:00
460
Sara
Strøm
600M 11:00:00
473
Jonas
Sæther
Ranheim IL
600M 11:00:00
478
Ingunn Skjærvik
Thomsen
Utleira
600M 11:00:00
479
Sverre Skjærvik
Thomsen
Utleira IL
600M 11:00:00
471
Victoria
Thonstad
600M 11:00:00
472
Alexander
Thonstad
600M 11:00:00
475
Mari Lundereng
Værnes
Malvik IL
600M 11:00:00
476
Sondre Lundereng
Værnes
Malvik IL
600M 11:00:00
487
Imre
Wahl
Utleira IL
600M 11:00:00
488
Embla
Wahl
Utleira IL
600M 11:00:00
468
Sarah
Øverkil
Strindheim il
600M 11:00:00
2KM - Barneløp 2 km, 7 - 12 år - 11:17:00 resultat
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
417
Kaja Aslaksen
Aasly
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:17:00 0:14:56
434
Emre
Askim Pettersen
Flatås
2KM 11:17:00 0:10:33
425
Gard
Bang-Kittilsen
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:17:00 0:09:54
415
Emily Engdal
Bergesen
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:17:00 0:14:35
416
Annika Engdal
Bergesen
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:17:00 0:14:59
432
Eirik
Bjørkøy Johnsen
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:17:00 0:11:26
401
Nicoline Eidem
Brennemo
Nidelv IL
2KM 11:17:00 0:14:00
402
Malin
Brokhaug Moe
Utleira IL
2KM 11:17:00 0:11:11
411
Ida
Brurok
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:17:00 0:14:56
412
Oskar
Brurok
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:17:00 0:10:43
439
Teo
Burkeland
2KM 11:17:00 0:17:14
408
Emma Celine
Dalehamn
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:17:00 0:16:52
435
Ask Nikolay
Dragsten
Flatås IL
2KM 11:17:00 0:09:22
424
Eiri Norbeck
Erlandsen
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:17:00 0:18:56
427
Emil
Flemsæter
Strindheim il
2KM 11:17:00 0:11:10
418
Martine
Flor Wilhelmsen
Sveberg IL
2KM 11:17:00 0:11:12
419
Birgittte
Flor Wilhelmsen
Sveberg IL
2KM 11:17:00 0:11:42
420
Susanne
Flor Wilhelmsen
Sveberg IL
2KM 11:17:00 0:13:39
426
Ingrid
Fuglem
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:17:00 0:11:13
414
Una
Gjørøy Sommervoll
Nidelv IL
2KM 11:17:00 0:13:07
433
Linus
Gurk
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:17:00 0:11:55
486
Mari
Hamstad
2KM 11:17:00 0:17:40
428
Johannes Moe
Heggem
Strindheim il
2KM 11:17:00 0:10:32
409
Håvard
Heggvik
2KM 11:17:00 0:12:46
413
Kajsa
Hoel Skauge
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:17:00 0:10:12
404
Maren Saur
Holte
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:17:00 DNS
431
Jørgen
Høiaas
Klæbu Løpeklubb
2KM 11:17:00 0:11:29
436
Sofie
Kojen
Utleira IL
2KM 11:17:00 0:11:16
403
Vilde
Korsnes
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:17:00 0:10:13
423
Oskar
Lunde
Byåsen IL
2KM 11:17:00 0:10:43
441
Herman
Melting
2KM 11:17:00 0:11:56
442
Ludvik
Melting
2KM 11:17:00 0:15:18
440
Jaran
Melum
2KM 11:17:00 0:15:06
410
Stine
Nilsen
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:17:00 0:10:12
400
Kristine
Næss
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:17:00 0:10:13
422
Kristoffer
Schei
Tine
2KM 11:17:00 0:11:11
429
Vegard
Sundal
Klæbu Løpeklubb
2KM 11:17:00 0:10:36
430
Andreas
Sundal
Klæbu Løpeklubb
2KM 11:17:00 0:09:58
407
Linnea
Sæther
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:17:00 0:10:54
405
Agnethe
Taksgård
Utleira
2KM 11:17:00 0:17:24
406
Amalie
Taksgård
Utleira
2KM 11:17:00 0:17:25
421
Bjørn Noah
Øverkil
Strindheim il
2KM 11:17:00 0:11:06
G10KM - Menn 10km - 12:15:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 215
Bendik
Lunde
Byåsen IL
G10KM 12:15:00 0:36:50
2 222
Olve Johansen
Rye
Byneset IL
G10KM 12:15:00 0:37:51
3 220
Niklas
Rohling
ASC Konstanz
G10KM 12:15:00 0:38:06
4 204
Johannes
Listhaug
Utleira IL - Friidrett
G10KM 12:15:00 0:39:11
5 218
Mats
Skei
Stadsbygd IL
G10KM 12:15:00 0:39:40
6 207
Terje
Sliper
Bratsberg IL
G10KM 12:15:00 0:40:11
7 211
Tomas Moe
Skjølsvold
G10KM 12:15:00 0:40:31
8 228
Arne
Mo
G10KM 12:15:00 0:41:41
9 214
Andreas
Svorkdal
Svorkmo N.O.I.
G10KM 12:15:00 0:43:13
10 210
Jan Kåre
Stamnes
Team Norne
G10KM 12:15:00 0:43:30
11 217
Jan Frode
Haugseth
G10KM 12:15:00 0:43:44
12 202
Henrik
Næss
Utleira IL - Friidrett
G10KM 12:15:00 0:43:46
13 206
Bård
Sandtrø
BK enduro
G10KM 12:15:00 0:45:25
14 224
Kjell Anders
Storsand
Orkdal IL
G10KM 12:15:00 0:46:55
15 219
Ove Johan
Schumann
G10KM 12:15:00 0:47:05
16 216
Sten
Erlandsen
G10KM 12:15:00 0:47:19
17 212
Sverre
Buan
Strindheim il
G10KM 12:15:00 0:47:23
18 227
Hans Martin
Øverkil
G10KM 12:15:00 0:47:33
19 213
Stein Arne
Askeland
Kongsberg BIL
G10KM 12:15:00 0:47:50
20 209
Raymond
Bergesen
Utleira IL - Friidrett
G10KM 12:15:00 0:48:25
21 225
Olaf
Sissener
G10KM 12:15:00 0:50:47
22 201
Runar
Iversen
G10KM 12:15:00 0:54:35
23 205
Andrè
Hugubakken
G10KM 12:15:00 1:04:15
J10KM - Kvinner 10km - 12:15:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 223
Maria
Venås
Veidekke BIL
J10KM 12:15:00 0:39:09
2 226
Lene Kristin
Gjerde
J10KM 12:15:00 0:50:46
3 221
Ingjer
Ofstad
BDO
J10KM 12:15:00 0:51:41
4 208
Maja
Mortensen
J10KM 12:15:00 1:00:41
5 203
Lena Borch
Abrahamsen
J10KM 12:15:00 1:01:53
6 200
Trude
Iversen
J10KM 12:15:00 1:06:33
1G5KM - Gutter 5 KM 11 - 12 år - 12:30:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 27
Lars
Svorkdal
Svorkmo N.O.I.
1G5KM 12:30:00 0:18:00
2 12
Martin
Granheim
Utleira IL - Friidrett
1G5KM 12:30:00 0:20:44
3 4
Sander
Sæther
Utleira IL - Friidrett
1G5KM 12:30:00 0:22:09
4 38
Filip
Tveit
Utleira IL - Friidrett
1G5KM 12:30:00 0:24:10
1J5KM - Jenter 5 KM 11 - 12 år - 12:30:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 50
Maren Saur
Holte
Utleira IL - Friidrett
1J5KM 12:30:00 0:25:39
2 3
Nora
Vågø Kristiansen
Klæbu IL
1J5KM 12:30:00 0:26:36
3 2
Ella
Vågø Kristiansen
Klæbu IL
1J5KM 12:30:00 0:26:51
4 19
Guro Aslaksen
Aasly
Utleira IL - Friidrett
1J5KM 12:30:00 0:27:36
5 33
Lena
Marsi
Utleira IL - Friidrett
1J5KM 12:30:00 0:30:27
2G5KM - Gutter 5 KM 13 - 14 år - 12:30:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 30
August
Lunde
Byåsen IL
2G5KM 12:30:00 0:17:12
2 15
Even
Dybwad
Utleira IL - Friidrett
2G5KM 12:30:00 0:20:41
3 20
Oscar
Hemmingsen
Nidelv IL
2G5KM 12:30:00 0:23:21
4 49
Kasper
Hoel Skauge
Utleira IL - Friidrett
2G5KM 12:30:00 0:25:23
2J5KM - Jenter 5 KM 13 - 14 år - 12:30:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 53
Eva
Ingebrigtsen
Bratsberg IL
2J5KM 12:30:00 0:20:53
2 7
Tuva
Grøtte
Utleira IL
2J5KM 12:30:00 0:21:52
3 39
Hedda
Tveit
Utleira IL - Friidrett
2J5KM 12:30:00 0:22:47
4 8
Marie
Knutzen
Utleira IL - Friidrett
2J5KM 12:30:00 0:24:12
5 18
Sofie Aslaksen
Aasly
Utleira IL - Friidrett
2J5KM 12:30:00 0:24:18
6 31
Mila
Marsi
Utleira IL - Friidrett
2J5KM 12:30:00 0:25:03
7 16
Eirin
Dybwad
Utleira IL - Friidrett
2J5KM 12:30:00 0:27:33
8 35
Tale
Bang-Kittilsen
Utleira IL - Friidrett
2J5KM 12:30:00 0:32:02
3G5KM - Gutter 5 KM 15 - 16 år - 12:30:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 52
Edvin
Ingebrigtsen
Bratsberg IL
3G5KM 12:30:00 0:18:16
2 11
Sivert
Granheim
Utleira IL - Friidrett
3G5KM 12:30:00 0:18:31
3 23
Emil Christoffer
Haugen
Bratsberg IL
3G5KM 12:30:00 0:19:06
4 14
Jonas Tangvik
Amundsen
Utleira IL - Friidrett
3G5KM 12:30:00 0:20:26
5 46
Sander
Gjetø
Ranheim IL
3G5KM 12:30:00 0:21:26
6 26
Odd Alexander
Magne
Utleira IL - Friidrett
3G5KM 12:30:00 0:22:53
5
Kasper Eggen
Remseth
Utleira IL - Friidrett
3G5KM 12:30:00 DNS
3J5KM - Jenter 5 KM 15 - 16 år - 12:30:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 9
Tonje
Knutzen
Utleira IL - Friidrett
3J5KM 12:30:00 0:23:50
4G5KM - Junior menn 5 KM 17 - 22 år - 12:30:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 28
Magnus Harr
Lian
Klæbu Løpeklubb
4G5KM 12:30:00 0:18:32
2 10
Henrik
Tanem
Strindheim il
4G5KM 12:30:00 0:19:39
4J5KM - Junior kvinner 5 KM 17 - 22 år - 12:30:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 36
Mia Kristin Dyrhaug
Standal
Utleira IL - Friidrett
4J5KM 12:30:00 0:28:06
5G5KM - Veteran menn 5 KM 35 - 49 år - 12:30:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 17
Erlend
Bjerkås
Bratsberg IL
5G5KM 12:30:00 0:17:25
2 51
Ronny
Ingebrigtsen
Bratsberg IL
5G5KM 12:30:00 0:17:27
3 44
Håvard
Høiaas
Klæbu Løpeklubb
5G5KM 12:30:00 0:17:59
4 40
Audun
Thonstad
Rindal IL
5G5KM 12:30:00 0:18:11
5 1
Bjørn
Slåen
Strindheim il
5G5KM 12:30:00 0:18:18
6 42
Frode
Sundal
Klæbu Løpeklubb
5G5KM 12:30:00 0:18:59
7 56
Kai
Rye
Byneset IL
5G5KM 12:30:00 0:20:02
8 55
Trond
Lein
Topptema
5G5KM 12:30:00 0:20:51
9 48
Kjetil
Bjørkøy Johnsen
Utleira IL - Friidrett
5G5KM 12:30:00 0:21:47
10 25
Oddgeir
Schei
Tine
5G5KM 12:30:00 0:22:21
11 41
Roger
Værnes
Klæbu Løpeklubb
5G5KM 12:30:00 0:22:35
12 6
Kim
Sætre
BK Enduro
5G5KM 12:30:00 0:22:55
13 21
Espen
Kristiansen
Klæbu IL
5G5KM 12:30:00 0:24:15
14 34
Erwin
Marsi
Utleira IL - Friidrett
5G5KM 12:30:00 0:30:28
15 60
Andreas
Gurk
5G5KM 12:30:00 0:30:56
22
Wilhelmsen
Wilhelmsen
Sveberg IL
5G5KM 12:30:00 DNF
5J5KM - Veteran kvinner 5 KM 35 - 49 år - 12:30:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 43
Guro
Sundal
Klæbu Løpeklubb
5J5KM 12:30:00 0:18:36
2 37
Monica
Sæther
Rindal IL
5J5KM 12:30:00 0:21:49
3 57
Lene Johansen
Rye
Byneset IL
5J5KM 12:30:00 0:22:46
4 32
Mireille
Van Beekvelt
Utleira IL - Friidrett
5J5KM 12:30:00 0:26:12
5 54
Kristin
Dyrhaug
Utleira IL
5J5KM 12:30:00 0:28:18
6G5KM - Eldre veteran menn 5 km 50pluss år - 12:30:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
6J5KM - Eldre veteran kvinner 5 KM 50pluss år - 12:30:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 47
Berit
Killingberg
6J5KM 12:30:00 0:32:22
13
Britt
Einersen
6J5KM 12:30:00 DNS
TRIM - Trimklasse uten tidtakning - 12:30:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 108
Grete
Skjolberg
TRIM 12:30:00 -
2 101
Hanne
Saur
Utleira IL - Friidrett
TRIM 12:30:00 -
3 106
Line
Andersen
TRIM 12:30:00 -
4 100
Thomas
Andersen
TRIM 12:30:00 -
5 103
Anne Karin
Hemmingsen
Nidelv IL
TRIM 12:30:00 -
6 104
Josefine
Hemmingsen
Nidelv IL
TRIM 12:30:00 -
102
Erlend
Dybwad
Utleira IL - Friidrett
TRIM 12:30:00 -
107
Vegard
Høiaas
Klæbu Løpeklubb
TRIM 12:30:00 -
105
Augusta Irene
Kvam
TRIM 12:30:00 -
G5KM - Menn 5KM 23 - 34 år - 12:30:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 45
Henning
Offigstad
Felgen CK
G5KM 12:30:00 0:16:42
2 29
Erik
Grimstad
Namdal løpeklubb
G5KM 12:30:00 0:17:19
3 59
Aleksander
Waagenes
TSK
G5KM 12:30:00 0:17:59
4 24
Jørgen
Sæther
Multiconsult BIL
G5KM 12:30:00 0:18:04
5 65
Pål
Sæther
Rindal IL
G5KM 12:30:00 0:18:35
6 58
Jørgen
Løvseth
Namdal IL
G5KM 12:30:00 0:20:28
J5KM - Damer 5KM 23 - 34 år - 12:30:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
Alle Løpere
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
417
Kaja Aslaksen
Aasly
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:17:00 0:14:56
18
Sofie Aslaksen
Aasly
Utleira IL - Friidrett
2J5KM 12:30:00 0:24:18
19
Guro Aslaksen
Aasly
Utleira IL - Friidrett
1J5KM 12:30:00 0:27:36
203
Lena Borch
Abrahamsen
J10KM 12:15:00 1:01:53
14
Jonas Tangvik
Amundsen
Utleira IL - Friidrett
3G5KM 12:30:00 0:20:26
106
Line
Andersen
TRIM 12:30:00 -
100
Thomas
Andersen
TRIM 12:30:00 -
213
Stein Arne
Askeland
Kongsberg BIL
G10KM 12:15:00 0:47:50
434
Emre
Askim Pettersen
Flatås
2KM 11:17:00 0:10:33
477
June
Askim Pettersen
Flatås
600M 11:00:00
425
Gard
Bang-Kittilsen
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:17:00 0:09:54
35
Tale
Bang-Kittilsen
Utleira IL - Friidrett
2J5KM 12:30:00 0:32:02
415
Emily Engdal
Bergesen
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:17:00 0:14:35
416
Annika Engdal
Bergesen
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:17:00 0:14:59
209
Raymond
Bergesen
Utleira IL - Friidrett
G10KM 12:15:00 0:48:25
17
Erlend
Bjerkås
Bratsberg IL
5G5KM 12:30:00 0:17:25
432
Eirik
Bjørkøy Johnsen
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:17:00 0:11:26
48
Kjetil
Bjørkøy Johnsen
Utleira IL - Friidrett
5G5KM 12:30:00 0:21:47
401
Nicoline Eidem
Brennemo
Nidelv IL
2KM 11:17:00 0:14:00
402
Malin
Brokhaug Moe
Utleira IL
2KM 11:17:00 0:11:11
412
Oskar
Brurok
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:17:00 0:10:43
411
Ida
Brurok
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:17:00 0:14:56
212
Sverre
Buan
Strindheim il
G10KM 12:15:00 0:47:23
439
Teo
Burkeland
2KM 11:17:00 0:17:14
408
Emma Celine
Dalehamn
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:17:00 0:16:52
435
Ask Nikolay
Dragsten
Flatås IL
2KM 11:17:00 0:09:22
483
Ada Othilie
Dragsten
Flatås IL
600M 11:15:00
15
Even
Dybwad
Utleira IL - Friidrett
2G5KM 12:30:00 0:20:41
16
Eirin
Dybwad
Utleira IL - Friidrett
2J5KM 12:30:00 0:27:33
102
Erlend
Dybwad
Utleira IL - Friidrett
TRIM 12:30:00 -
54
Kristin
Dyrhaug
Utleira IL
5J5KM 12:30:00 0:28:18
13
Britt
Einersen
6J5KM 12:30:00 DNS
480
Elias Pedersen
Elvan
600M 11:00:00
424
Eiri Norbeck
Erlandsen
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:17:00 0:18:56
216
Sten
Erlandsen
G10KM 12:15:00 0:47:19
470
Even Norbeck
Erlandsen
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
427
Emil
Flemsæter
Strindheim il
2KM 11:17:00 0:11:10
418
Martine
Flor Wilhelmsen
Sveberg IL
2KM 11:17:00 0:11:12
419
Birgittte
Flor Wilhelmsen
Sveberg IL
2KM 11:17:00 0:11:42
420
Susanne
Flor Wilhelmsen
Sveberg IL
2KM 11:17:00 0:13:39
467
Rebekka
Flor Wilhelmsen
Sveberg IL
600M 11:00:00
455
Anine Sofie
Fritz
600M 11:00:00
426
Ingrid
Fuglem
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:17:00 0:11:13
226
Lene Kristin
Gjerde
J10KM 12:15:00 0:50:46
46
Sander
Gjetø
Ranheim IL
3G5KM 12:30:00 0:21:26
414
Una
Gjørøy Sommervoll
Nidelv IL
2KM 11:17:00 0:13:07
11
Sivert
Granheim
Utleira IL - Friidrett
3G5KM 12:30:00 0:18:31
12
Martin
Granheim
Utleira IL - Friidrett
1G5KM 12:30:00 0:20:44
29
Erik
Grimstad
Namdal løpeklubb
G5KM 12:30:00 0:17:19
7
Tuva
Grøtte
Utleira IL
2J5KM 12:30:00 0:21:52
433
Linus
Gurk
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:17:00 0:11:55
60
Andreas
Gurk
5G5KM 12:30:00 0:30:56
486
Mari
Hamstad
2KM 11:17:00 0:17:40
485
Åse
Hamstad
600M 11:00:00
451
Marcus
Hasselberg Larsen
Utleira
600M 11:00:00
23
Emil Christoffer
Haugen
Bratsberg IL
3G5KM 12:30:00 0:19:06
217
Jan Frode
Haugseth
G10KM 12:15:00 0:43:44
461
Jenny
Hegerberg
600M 11:00:00
462
Victoria
Hegerberg
600M 11:00:00
463
Elise
Hegerberg
600M 11:00:00
428
Johannes Moe
Heggem
Strindheim il
2KM 11:17:00 0:10:32
409
Håvard
Heggvik
2KM 11:17:00 0:12:46
458
Iver
Heggvik
600M 11:00:00
20
Oscar
Hemmingsen
Nidelv IL
2G5KM 12:30:00 0:23:21
103
Anne Karin
Hemmingsen
Nidelv IL
TRIM 12:30:00 -
104
Josefine
Hemmingsen
Nidelv IL
TRIM 12:30:00 -
466
Mathilde
Hemmingsen
Nidelv IL
600M 11:00:00
413
Kajsa
Hoel Skauge
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:17:00 0:10:12
49
Kasper
Hoel Skauge
Utleira IL - Friidrett
2G5KM 12:30:00 0:25:23
50
Maren Saur
Holte
Utleira IL - Friidrett
1J5KM 12:30:00 0:25:39
404
Maren Saur
Holte
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:17:00 DNS
453
Iver Saur
Holte
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
454
Sindre Saur
Holte
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
205
Andrè
Hugubakken
G10KM 12:15:00 1:04:15
481
Adine Rein
Hågensen
Utleira IL
600M 11:00:00
431
Jørgen
Høiaas
Klæbu Løpeklubb
2KM 11:17:00 0:11:29
44
Håvard
Høiaas
Klæbu Løpeklubb
5G5KM 12:30:00 0:17:59
107
Vegard
Høiaas
Klæbu Løpeklubb
TRIM 12:30:00 -
51
Ronny
Ingebrigtsen
Bratsberg IL
5G5KM 12:30:00 0:17:27
52
Edvin
Ingebrigtsen
Bratsberg IL
3G5KM 12:30:00 0:18:16
53
Eva
Ingebrigtsen
Bratsberg IL
2J5KM 12:30:00 0:20:53
201
Runar
Iversen
G10KM 12:15:00 0:54:35
200
Trude
Iversen
J10KM 12:15:00 1:06:33
47
Berit
Killingberg
6J5KM 12:30:00 0:32:22
9
Tonje
Knutzen
Utleira IL - Friidrett
3J5KM 12:30:00 0:23:50
8
Marie
Knutzen
Utleira IL - Friidrett
2J5KM 12:30:00 0:24:12
436
Sofie
Kojen
Utleira IL
2KM 11:17:00 0:11:16
403
Vilde
Korsnes
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:17:00 0:10:13
21
Espen
Kristiansen
Klæbu IL
5G5KM 12:30:00 0:24:15
474
Oliver
Krogh
Ranheim IL
600M 11:00:00
464
Nathalie Bodvin
Kvalvik
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
465
Theo Bodvin
Kvalvik
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
105
Augusta Irene
Kvam
TRIM 12:30:00 -
55
Trond
Lein
Topptema
5G5KM 12:30:00 0:20:51
28
Magnus Harr
Lian
Klæbu Løpeklubb
4G5KM 12:30:00 0:18:32
204
Johannes
Listhaug
Utleira IL - Friidrett
G10KM 12:15:00 0:39:11
423
Oskar
Lunde
Byåsen IL
2KM 11:17:00 0:10:43
30
August
Lunde
Byåsen IL
2G5KM 12:30:00 0:17:12
215
Bendik
Lunde
Byåsen IL
G10KM 12:15:00 0:36:50
58
Jørgen
Løvseth
Namdal IL
G5KM 12:30:00 0:20:28
26
Odd Alexander
Magne
Utleira IL - Friidrett
3G5KM 12:30:00 0:22:53
452
Ailo
Malvik
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
31
Mila
Marsi
Utleira IL - Friidrett
2J5KM 12:30:00 0:25:03
33
Lena
Marsi
Utleira IL - Friidrett
1J5KM 12:30:00 0:30:27
34
Erwin
Marsi
Utleira IL - Friidrett
5G5KM 12:30:00 0:30:28
441
Herman
Melting
2KM 11:17:00 0:11:56
442
Ludvik
Melting
2KM 11:17:00 0:15:18
440
Jaran
Melum
2KM 11:17:00 0:15:06
228
Arne
Mo
G10KM 12:15:00 0:41:41
450
Mikael
Moe
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
456
Kevin
Moe Akselsen
600M 11:00:00
457
Casper
Moe Akselsen
600M 11:00:00
208
Maja
Mortensen
J10KM 12:15:00 1:00:41
484
Johan
Myer
Ranheim IL
600M 11:15:00
410
Stine
Nilsen
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:17:00 0:10:12
400
Kristine
Næss
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:17:00 0:10:13
202
Henrik
Næss
Utleira IL - Friidrett
G10KM 12:15:00 0:43:46
45
Henning
Offigstad
Felgen CK
G5KM 12:30:00 0:16:42
221
Ingjer
Ofstad
BDO
J10KM 12:15:00 0:51:41
5
Kasper Eggen
Remseth
Utleira IL - Friidrett
3G5KM 12:30:00 DNS
220
Niklas
Rohling
ASC Konstanz
G10KM 12:15:00 0:38:06
56
Kai
Rye
Byneset IL
5G5KM 12:30:00 0:20:02
57
Lene Johansen
Rye
Byneset IL
5J5KM 12:30:00 0:22:46
222
Olve Johansen
Rye
Byneset IL
G10KM 12:15:00 0:37:51
206
Bård
Sandtrø
BK enduro
G10KM 12:15:00 0:45:25
101
Hanne
Saur
Utleira IL - Friidrett
TRIM 12:30:00 -
422
Kristoffer
Schei
Tine
2KM 11:17:00 0:11:11
25
Oddgeir
Schei
Tine
5G5KM 12:30:00 0:22:21
469
Fredrik
Schei
Tine
600M 11:00:00
219
Ove Johan
Schumann
G10KM 12:15:00 0:47:05
225
Olaf
Sissener
G10KM 12:15:00 0:50:47
218
Mats
Skei
Stadsbygd IL
G10KM 12:15:00 0:39:40
108
Grete
Skjolberg
TRIM 12:30:00 -
482
Mie Askeland
Skjølberg
600M 11:00:00
211
Tomas Moe
Skjølsvold
G10KM 12:15:00 0:40:31
207
Terje
Sliper
Bratsberg IL
G10KM 12:15:00 0:40:11
1
Bjørn
Slåen
Strindheim il
5G5KM 12:30:00 0:18:18
210
Jan Kåre
Stamnes
Team Norne
G10KM 12:15:00 0:43:30
36
Mia Kristin Dyrhaug
Standal
Utleira IL - Friidrett
4J5KM 12:30:00 0:28:06
224
Kjell Anders
Storsand
Orkdal IL
G10KM 12:15:00 0:46:55
459
Oskar
Strøm
600M 11:00:00
460
Sara
Strøm
600M 11:00:00
430
Andreas
Sundal
Klæbu Løpeklubb
2KM 11:17:00 0:09:58
429
Vegard
Sundal
Klæbu Løpeklubb
2KM 11:17:00 0:10:36
43
Guro
Sundal
Klæbu Løpeklubb
5J5KM 12:30:00 0:18:36
42
Frode
Sundal
Klæbu Løpeklubb
5G5KM 12:30:00 0:18:59
27
Lars
Svorkdal
Svorkmo N.O.I.
1G5KM 12:30:00 0:18:00
214
Andreas
Svorkdal
Svorkmo N.O.I.
G10KM 12:15:00 0:43:13
407
Linnea
Sæther
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:17:00 0:10:54
24
Jørgen
Sæther
Multiconsult BIL
G5KM 12:30:00 0:18:04
65
Pål
Sæther
Rindal IL
G5KM 12:30:00 0:18:35
37
Monica
Sæther
Rindal IL
5J5KM 12:30:00 0:21:49
4
Sander
Sæther
Utleira IL - Friidrett
1G5KM 12:30:00 0:22:09
473
Jonas
Sæther
Ranheim IL
600M 11:00:00
6
Kim
Sætre
BK Enduro
5G5KM 12:30:00 0:22:55
405
Agnethe
Taksgård
Utleira
2KM 11:17:00 0:17:24
406
Amalie
Taksgård
Utleira
2KM 11:17:00 0:17:25
10
Henrik
Tanem
Strindheim il
4G5KM 12:30:00 0:19:39
478
Ingunn Skjærvik
Thomsen
Utleira
600M 11:00:00
479
Sverre Skjærvik
Thomsen
Utleira IL
600M 11:00:00
40
Audun
Thonstad
Rindal IL
5G5KM 12:30:00 0:18:11
471
Victoria
Thonstad
600M 11:00:00
472
Alexander
Thonstad
600M 11:00:00
39
Hedda
Tveit
Utleira IL - Friidrett
2J5KM 12:30:00 0:22:47
38
Filip
Tveit
Utleira IL - Friidrett
1G5KM 12:30:00 0:24:10
32
Mireille
Van Beekvelt
Utleira IL - Friidrett
5J5KM 12:30:00 0:26:12
223
Maria
Venås
Veidekke BIL
J10KM 12:15:00 0:39:09
3
Nora
Vågø Kristiansen
Klæbu IL
1J5KM 12:30:00 0:26:36
2
Ella
Vågø Kristiansen
Klæbu IL
1J5KM 12:30:00 0:26:51
41
Roger
Værnes
Klæbu Løpeklubb
5G5KM 12:30:00 0:22:35
475
Mari Lundereng
Værnes
Malvik IL
600M 11:00:00
476
Sondre Lundereng
Værnes
Malvik IL
600M 11:00:00
59
Aleksander
Waagenes
TSK
G5KM 12:30:00 0:17:59
487
Imre
Wahl
Utleira IL
600M 11:00:00
488
Embla
Wahl
Utleira IL
600M 11:00:00
22
Wilhelmsen
Wilhelmsen
Sveberg IL
5G5KM 12:30:00 DNF
421
Bjørn Noah
Øverkil
Strindheim il
2KM 11:17:00 0:11:06
227
Hans Martin
Øverkil
G10KM 12:15:00 0:47:33
468
Sarah
Øverkil
Strindheim il
600M 11:00:00