K G11 - Gutter 11 år klassisk - 18:00:00 resultat
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
2
Edvard
Fuglem
Utleira IL - Ski
K G11 18:00:30 0:06:23
1
Henrik
Næss
Utleira IL - Ski
K G11 18:00:00 0:07:00
K J11 - Jenter 11 år klassisk - 18:00:00 resultat
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
K G12 - Gutter 12 år klassisk - 18:03:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
K J12 - Jenter 12 år klassisk - 18:03:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 9
Tuva
Grøtte
Utleira IL - Ski
K J12 18:04:00 0:04:52
2 10
Christina
Wiig (S)
K J12 18:04:30 0:04:58
3 8
Hedda
Tveit
Utleira IL - Ski
K J12 18:03:30 0:05:04
7
Marie
Knutzen
Utleira IL - Ski
K J12 18:03:00 DNS
K G13 - Gutter 13 år klassisk - 18:06:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 102
Sivert
Granheim
Utleira IL - Ski
K G13 18:07:00 0:08:09
2 105
Emil Kaldahl
Wold
Utleira IL - Ski
K G13 18:08:30 0:08:36
3 110
Martin
Dretvik
Utleira IL - Ski
K G13 18:11:00 0:08:49
4 109
Sigurd Qvam
Borge
K G13 18:10:30 0:09:04
5 101
Hermann Andreas
Solaas
Utleira IL - Ski
K G13 18:06:30 0:09:28
6 100
Jonas Tangvik
Amundsen
Utleira IL - Ski
K G13 18:06:00 0:10:52
K J13 - Jenter 13 år klassisk - 18:09:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 106
Anette
Nilsen
Utleira IL - Ski
K J13 18:09:00 0:07:59
2 111
Malene Gunleiksrud
Wold
K J13 18:11:30 0:08:38
3 107
Ida Larsen
Brattreit
Utleira IL - Ski
K J13 18:09:30 0:10:27
K G14 - Gutter 14 år klassisk - 18:13:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 115
William
Fuglem
Utleira IL - Ski
K G14 18:13:30 0:06:34
2 116
Amund
Melhus
Sjetne IL
K G14 18:14:00 0:06:56
3 114
Remi Andre
Sørdahl
IL Aasguten - Ski
K G14 18:13:00 0:07:43
K J14 - Jenter 14 år klassisk - 18:15:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 118
Tonje
Knutzen
Utleira IL - Ski
K J14 18:15:00 0:08:01
K J15 - Jenter 15 år klassisk - 18:18:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 125
Mia
Standal
Utleira IL - Ski
K J15 18:18:30 0:09:12
124
Thea Helen
Kvernvik
Utleira IL - Ski
K J15 18:18:00 DNS
126
Elise
Nilsen
Utleira IL - Ski
K J15 18:19:00 DNS
K G15 - Gutter 15 år klassisk - 18:22:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 132
Stian Eian
Løberg
Nidelv IL
K G15 18:20:00 0:06:31
K G16 - Gutter 16 år klassisk - 18:25:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
K J16 - Jenter 16 år klassisk - 18:25:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
F G11 - Gutter 11 år fristil - 18:30:00 resultat
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1002
Edvard
Fuglem
Utleira IL - Ski
F G11 18:30:30 0:06:25
1003
Jonas
Johansen
Utleira IL - Ski
F G11 19:15:00 0:08:15
1001
Henrik
Næss
Utleira IL - Ski
F G11 18:30:00 0:06:04
1005
Filip
Tveit
Utleira IL - Ski
F G11 18:02:00 0:06:33
F J11 - Jenter 11 år fristil - 18:30:00 resultat
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1004
Tyra
Bardal
Ranheim skiklubb
F J11 18:31:30 0:06:26
F G12 - Gutter 12 år fristil - 18:33:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
F J12 - Jenter 12 år fristil - 18:33:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 1009
Tuva
Grøtte
Utleira IL - Ski
F J12 18:34:00 0:04:20
2 1008
Hedda
Tveit
Utleira IL - Ski
F J12 18:33:30 0:04:31
3 1010
Christina
Wiig
F J12 18:34:30 0:05:00
4 1007
Marie
Knutzen
Utleira IL - Ski
F J12 18:33:00 0:06:24
F G13 - Gutter 13 år fristil - 18:36:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 1102
Sivert
Granheim
Utleira IL - Ski
F G13 18:37:00 0:06:34
2 1105
Emil Kaldahl
Wold
Utleira IL - Ski
F G13 18:38:30 0:07:42
3 1104
Kasper Eggen
Remseth
Utleira IL - Ski
F G13 18:38:00 0:07:44
4 1109
Sigurd Qvam
Borge
F G13 18:40:30 0:08:05
5 1110
Martin
Dretvik
Utleira IL - Ski
F G13 18:41:00 0:08:17
6 1101
Hermann Andreas
Solaas
Utleira IL - Ski
F G13 18:36:30 0:08:29
7 1103
Torbjørn
Vinsnes
Skatval Skilag - Ski
F G13 18:37:30 0:09:16
8 1100
Jonas Tangvik
Amundsen
Utleira IL - Ski
F G13 18:36:00 0:09:23
F J13 - Jenter 13 år fristil - 18:39:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 1108
Amanda
Lynum
Orkanger IF - Ski
F J13 18:40:00 0:07:26
2 1106
Anette
Nilsen
Utleira IL - Ski
F J13 18:39:00 0:07:26
3 1111
Malene Gunleiksrud
Wold
F J13 18:41:30 0:07:51
4 1107
Ida Larsen
Brattreit
Utleira IL - Ski
F J13 18:39:30 0:09:17
F G14 - Gutter 14 år fristil - 18:43:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 1115
William
Fuglem
Utleira IL - Ski
F G14 18:43:30 0:06:31
2 1116
Amund
Melhus
Sjetne IL
F G14 18:44:00 0:06:54
3 1114
Remi Andre
Sørdahl
IL Aasguten - Ski
F G14 18:43:00 0:07:18
F J14 - Jenter 14 år fristil - 18:45:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 1118
Tonje
Knutzen
Utleira IL - Ski
F J14 18:45:00 0:07:50
F J15 - Jenter 15 år fristil - 18:48:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 1125
Mia
Standal
Utleira IL - Ski
F J15 18:48:30 0:08:57
1124
Thea Helen
Kvernvik
Utleira IL - Ski
F J15 18:48:00 DNS
1126
Elise
Nilsen
Utleira IL - Ski
F J15 18:49:00 DNS
F G15 - Gutter 15 år fristil - 18:51:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 1132
Stian Eian
Løberg
Nidelv IL
F G15 18:50:30 0:06:12
2 1130
Erik
Tharalsen
Byåsen IL - Ski
F G15 18:50:00 0:06:21
F G16 - Gutter 16 år fristil - 18:55:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
F J16 - Jenter 16 år fristil - 18:55:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
Alle Løpere
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
3
18:50:00
4
18:01:30
5
18:32:00
6
18:02:30
11
18:05:00
12
18:05:30
103
18:07:30
104
18:08:00
108
18:10:00
112
18:12:00
113
18:12:30
117
18:14:30
119
18:15:30
120
18:16:00
121
18:16:30
122
18:17:00
123
18:17:30
127
18:19:30
128
18:20:00
129
18:20:30
130
18:21:00
131
18:22:00
133
18:22:30
134
18:23:00
135
18:23:30
136
18:24:00
137
18:24:30
138
18:25:00
139
18:25:30
140
18:26:00
141
18:26:30
142
18:27:00
143
18:27:30
144
18:28:00
145
18:28:30
146
18:29:00
147
18:29:30
1006
18:32:30
1011
18:35:00
1012
18:35:30
1112
18:42:00
1113
18:42:30
1117
18:44:30
1119
18:45:30
1120
18:46:00
1121
18:46:30
1122
18:46:30
1123
18:47:30
1127
18:49:30
1128
18:50:00
1129
18:50:30
1131
18:52:00
1133
18:52:30
1134
18:53:00
1135
18:53:30
1136
18:54:30
1136
18:54:00
1137
18:55:00
1138
18:55:30
1139
18:56:00
1140
18:56:30
1141
18:57:00
1145
18:57:30
1149
18:58:00
1153
18:58:30
1157
18:59:00
1161
18:59:30
1165
19:00:00
1100
Jonas Tangvik
Amundsen
Utleira IL - Ski
F G13 18:36:00 0:09:23
100
Jonas Tangvik
Amundsen
Utleira IL - Ski
K G13 18:06:00 0:10:52
1004
Tyra
Bardal
Ranheim skiklubb
F J11 18:31:30 0:06:26
1109
Sigurd Qvam
Borge
F G13 18:40:30 0:08:05
109
Sigurd Qvam
Borge
K G13 18:10:30 0:09:04
1107
Ida Larsen
Brattreit
Utleira IL - Ski
F J13 18:39:30 0:09:17
107
Ida Larsen
Brattreit
Utleira IL - Ski
K J13 18:09:30 0:10:27
1110
Martin
Dretvik
Utleira IL - Ski
F G13 18:41:00 0:08:17
110
Martin
Dretvik
Utleira IL - Ski
K G13 18:11:00 0:08:49
2
Edvard
Fuglem
Utleira IL - Ski
K G11 18:00:30 0:06:23
1002
Edvard
Fuglem
Utleira IL - Ski
F G11 18:30:30 0:06:25
1115
William
Fuglem
Utleira IL - Ski
F G14 18:43:30 0:06:31
115
William
Fuglem
Utleira IL - Ski
K G14 18:13:30 0:06:34
1102
Sivert
Granheim
Utleira IL - Ski
F G13 18:37:00 0:06:34
102
Sivert
Granheim
Utleira IL - Ski
K G13 18:07:00 0:08:09
1009
Tuva
Grøtte
Utleira IL - Ski
F J12 18:34:00 0:04:20
9
Tuva
Grøtte
Utleira IL - Ski
K J12 18:04:00 0:04:52
1003
Jonas
Johansen
Utleira IL - Ski
F G11 19:15:00 0:08:15
1007
Marie
Knutzen
Utleira IL - Ski
F J12 18:33:00 0:06:24
1118
Tonje
Knutzen
Utleira IL - Ski
F J14 18:45:00 0:07:50
118
Tonje
Knutzen
Utleira IL - Ski
K J14 18:15:00 0:08:01
7
Marie
Knutzen
Utleira IL - Ski
K J12 18:03:00 DNS
124
Thea Helen
Kvernvik
Utleira IL - Ski
K J15 18:18:00 DNS
1124
Thea Helen
Kvernvik
Utleira IL - Ski
F J15 18:48:00 DNS
1108
Amanda
Lynum
Orkanger IF - Ski
F J13 18:40:00 0:07:26
1132
Stian Eian
Løberg
Nidelv IL
F G15 18:50:30 0:06:12
132
Stian Eian
Løberg
Nidelv IL
K G15 18:20:00 0:06:31
1116
Amund
Melhus
Sjetne IL
F G14 18:44:00 0:06:54
116
Amund
Melhus
Sjetne IL
K G14 18:14:00 0:06:56
1106
Anette
Nilsen
Utleira IL - Ski
F J13 18:39:00 0:07:26
106
Anette
Nilsen
Utleira IL - Ski
K J13 18:09:00 0:07:59
126
Elise
Nilsen
Utleira IL - Ski
K J15 18:19:00 DNS
1126
Elise
Nilsen
Utleira IL - Ski
F J15 18:49:00 DNS
1001
Henrik
Næss
Utleira IL - Ski
F G11 18:30:00 0:06:04
1
Henrik
Næss
Utleira IL - Ski
K G11 18:00:00 0:07:00
1104
Kasper Eggen
Remseth
Utleira IL - Ski
F G13 18:38:00 0:07:44
1101
Hermann Andreas
Solaas
Utleira IL - Ski
F G13 18:36:30 0:08:29
101
Hermann Andreas
Solaas
Utleira IL - Ski
K G13 18:06:30 0:09:28
1125
Mia
Standal
Utleira IL - Ski
F J15 18:48:30 0:08:57
125
Mia
Standal
Utleira IL - Ski
K J15 18:18:30 0:09:12
1114
Remi Andre
Sørdahl
IL Aasguten - Ski
F G14 18:43:00 0:07:18
114
Remi Andre
Sørdahl
IL Aasguten - Ski
K G14 18:13:00 0:07:43
1130
Erik
Tharalsen
Byåsen IL - Ski
F G15 18:50:00 0:06:21
1008
Hedda
Tveit
Utleira IL - Ski
F J12 18:33:30 0:04:31
8
Hedda
Tveit
Utleira IL - Ski
K J12 18:03:30 0:05:04
1005
Filip
Tveit
Utleira IL - Ski
F G11 18:02:00 0:06:33
1103
Torbjørn
Vinsnes
Skatval Skilag - Ski
F G13 18:37:30 0:09:16
1010
Christina
Wiig
F J12 18:34:30 0:05:00
10
Christina
Wiig (S)
K J12 18:04:30 0:04:58
1105
Emil Kaldahl
Wold
Utleira IL - Ski
F G13 18:38:30 0:07:42
1111
Malene Gunleiksrud
Wold
F J13 18:41:30 0:07:51
105
Emil Kaldahl
Wold
Utleira IL - Ski
K G13 18:08:30 0:08:36
111
Malene Gunleiksrud
Wold
K J13 18:11:30 0:08:38