K J11 - Jenter 11 år klassisk - 18:00:00 resultat
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
K G11 - Gutter 11 år klassisk - 18:00:00 resultat
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
11
Edvard
Fuglem
Utleira IL - Ski
K G11 18:00:30 0:06:20
15
Julian
Grøtte
Utleira IL - Ski
K G11 18:02:30 DNS
14
Ole
Melting (S)
Utleira IL - Ski
K G11 18:02:00 0:05:44
10
Henrik
Næss
Utleira IL - Ski
K G11 18:00:00 0:06:58
24
Kasper Hoel
Skauge
Utleira IL - Ski
K G11 18:05:00 0:06:36
K J12 - Jenter 12 år klassisk - 18:03:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 20
Tuva
Grøtte
Utleira IL - Ski
K J12 18:03:00 0:04:50
2 21
Hedda Fevang
Tveit
Utleira IL - Ski
K J12 18:03:30 0:05:05
3 23
Emilie Søderholm
Andresen (S)
Utleira IL - Ski
K J12 18:04:30 0:06:55
4 22
Marie
Knutzen (S)
Utleira IL - Ski
K J12 18:04:00 0:07:06
5 13
Sofie
Aasly (S)
Utleira IL - Ski
K J12 18:01:30 0:10:33
K G12 - Gutter 12 år klassisk - 18:03:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
K J13 - Jenter 13 år klassisk - 18:06:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 101
Anette
Nilsen
Utleira IL - Ski
K J13 18:06:30 0:07:33
2 100
Ingeborg Haugsdal
Olsøybakk
Utleira IL - Ski
K J13 18:06:00 0:09:32
3 102
Ida Larsen
Brattreit
Utleira IL - Ski
K J13 18:07:00 0:10:50
K G13 - Gutter 13 år klassisk - 18:09:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 111
Sivert
Granheim
Utleira IL - Ski
K G13 18:09:00 0:07:42
2 115
Emil Kaldahl
Wold
Utleira IL - Ski
K G13 18:11:30 0:08:44
3 113
Martin
Dretvik
Utleira IL - Ski
K G13 18:10:30 0:09:16
4 112
Jonas Tangvik
Amundsen
Utleira IL - Ski
K G13 18:10:00 0:10:17
110
Hermann Andreas
Solås
Utleira IL - Ski
K G13 18:09:00 DNS
K J14 - Jenter 14 år klassisk - 18:13:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 120
Tonje
Knutzen
Utleira IL - Ski
K J14 18:13:00 0:07:39
2 121
Anna Emilie
Holmen
Utleira IL - Ski
K J14 18:13:30 0:08:14
K G14 - Gutter 14 år klassisk - 18:15:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 130
William
Fuglem
Utleira IL - Ski
K G14 18:15:00 0:06:21
2 131
Amund
Melhus
Sjetne IL - Ski
K G14 18:15:30 0:06:56
K J15 - Jenter 15 år klassisk - 18:18:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 142
Hanne Wilberg
Rofstad
Byåsen IL - Ski
K J15 18:19:00 0:06:25
2 143
Elise
Nilsen
Utleira IL - Ski
K J15 18:19:30 0:06:29
3 145
Berit Norsæter
Resell
Byåsen IL
K J15 18:20:30 0:07:30
4 141
Thea Helen
Kvernvik
Utleira IL - Ski
K J15 18:18:30 0:07:43
5 140
Ane Bjørgum
Valås
Byåsen IL - Ski
K J15 18:18:00 0:07:43
6 144
Mia
Standal
Utleira IL - Ski
K J15 18:20:00 0:08:41
K G15 - Gutter 15 år klassisk - 18:22:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
K J16 - Jenter 16 år klassisk - 18:22:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
K G16 - Gutter 16 år klassisk - 18:22:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
F J11 - Jenter 11 år fristil - 18:30:00 resultat
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1001
Ragnhild Haugsdal
Olsøybakk
Utleira IL - Ski
F J11 18:30:00 0:06:11
F G11 - Gutter 11 år fristil - 18:31:00 resultat
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1025
Jacob
Aune
Utleira IL - Ski
F G11 18:59:30 0:07:26
1011
Edvard
Fuglem
Utleira IL - Ski
F G11 18:31:30 0:06:18
1015
Julian
Grøtte
Utleira IL - Ski
F G11 18:33:30 0:05:28
1002
David
Hansen
Utleira IL - Ski
F G11 18:30:30 0:05:49
1012
Jonas
Johansen
Utleira IL - Ski
F G11 18:32:00 0:07:07
1014
Ole
Melting
Utleira IL - Ski
F G11 18:33:00 0:05:49
1010
Henrik
Næss
Utleira IL - Ski
F G11 18:31:00 0:06:07
1024
Kasper Hoel
Skauge
Utleira IL - Ski
F G11 18:36:00 0:06:00
F J12 - Jenter 12 år fristil - 18:34:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 1021
Hedda Fevang
Tveit
Utleira IL - Ski
F J12 18:34:30 0:04:26
2 1020
Tuva
Grøtte
Utleira IL - Ski
F J12 18:34:00 0:04:30
3 1023
Emilie Søderholm
Andresen
Utleira IL - Ski
F J12 18:35:30 0:06:28
4 1022
Marie
Knutzen
Utleira IL - Ski
F J12 18:35:00 0:06:57
5 1013
Sofie
Aasly
Utleira IL - Ski
F J12 18:32:30 0:07:37
F G12 - Gutter 12 år fristil - 18:34:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
F J13 - Jenter 13 år fristil - 18:40:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 1101
Anette
Nilsen
Utleira IL - Ski
F J13 18:53:30 0:06:57
2 1100
Ingeborg Haugsdal
Olsøybakk
Utleira IL - Ski
F J13 18:37:00 0:09:03
3 1102
Ida Larsen
Brattreit
Utleira IL - Ski
F J13 18:38:00 0:10:15
F G13 - Gutter 13 år fristil - 18:44:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 1111
Sivert
Granheim
Utleira IL - Ski
F G13 18:40:00 0:06:23
2 1115
Emil Kaldahl
Wold
Utleira IL - Ski
F G13 18:53:00 0:07:24
3 1114
Kasper
Remseth
Utleira IL - Ski
F G13 18:42:00 0:07:37
4 1113
Martin
Dretvik
Utleira IL - Ski
F G13 18:41:30 0:08:32
5 1112
Jonas Tangvik
Amundsen
Utleira IL - Ski
F G13 18:41:00 0:09:09
1110
Hermann Andreas
Solås
Utleira IL - Ski
F G13 18:40:00 DNS
F J14 - Jenter 14 år fristil - 18:44:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 1120
Tonje
Knutzen
Utleira IL - Ski
F J14 18:44:00 0:07:25
1121
Anna Emilie
Holmen
Utleira IL - Ski
F J14 18:44:30 DNS
F G14 - Gutter 14 år fristil - 18:46:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 1130
William
Fuglem
Utleira IL - Ski
F G14 18:46:00 0:06:11
2 1131
Amund
Melhus
Sjetne IL - Ski
F G14 18:46:30 0:06:37
F J15 - Jenter 15 år fristil - 18:49:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 1143
Elise
Nilsen
Utleira IL - Ski
F J15 18:50:30 0:06:32
2 1142
Hanne Wilberg
Rofstad
Byåsen IL - Ski
F J15 18:50:00 0:06:37
3 1141
Thea Helen
Kvernvik
Utleira IL - Ski
F J15 18:49:30 0:07:14
4 1140
Ane Bjørgum
Valås
Byåsen IL - Ski
F J15 18:49:00 0:07:21
5 1145
Berit Norsæter
Resell
Byåsen IL
F J15 18:51:30 0:07:40
6 1144
Mia
Standal
Utleira IL - Ski
F J15 18:51:00 0:08:44
F G15 - Gutter 15 år fristil - 18:52:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
F J16 - Jenter 16 år fristil - 18:52:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
F G16 - Gutter 16 år fristil - 18:52:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
Alle Løpere
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
10
Henrik
Næss
Utleira IL - Ski
K G11 18:00:00 0:06:58
11
Edvard
Fuglem
Utleira IL - Ski
K G11 18:00:30 0:06:20
12
18:01:00
13
Sofie
Aasly (S)
Utleira IL - Ski
K J12 18:01:30 0:10:33
14
Ole
Melting (S)
Utleira IL - Ski
K G11 18:02:00 0:05:44
15
Julian
Grøtte
Utleira IL - Ski
K G11 18:02:30 DNS
20
Tuva
Grøtte
Utleira IL - Ski
K J12 18:03:00 0:04:50
21
Hedda Fevang
Tveit
Utleira IL - Ski
K J12 18:03:30 0:05:05
22
Marie
Knutzen (S)
Utleira IL - Ski
K J12 18:04:00 0:07:06
23
Emilie Søderholm
Andresen (S)
Utleira IL - Ski
K J12 18:04:30 0:06:55
24
Kasper Hoel
Skauge
Utleira IL - Ski
K G11 18:05:00 0:06:36
25
18:05:30
100
Ingeborg Haugsdal
Olsøybakk
Utleira IL - Ski
K J13 18:06:00 0:09:32
101
Anette
Nilsen
Utleira IL - Ski
K J13 18:06:30 0:07:33
102
Ida Larsen
Brattreit
Utleira IL - Ski
K J13 18:07:00 0:10:50
103
18:07:30
104
18:08:00
105
18:08:30
110
Hermann Andreas
Solås
Utleira IL - Ski
K G13 18:09:00 DNS
111
Sivert
Granheim
Utleira IL - Ski
K G13 18:09:00 0:07:42
112
Jonas Tangvik
Amundsen
Utleira IL - Ski
K G13 18:10:00 0:10:17
113
Martin
Dretvik
Utleira IL - Ski
K G13 18:10:30 0:09:16
114
18:11:00
115
Emil Kaldahl
Wold
Utleira IL - Ski
K G13 18:11:30 0:08:44
116
18:12:00
117
18:12:30
120
Tonje
Knutzen
Utleira IL - Ski
K J14 18:13:00 0:07:39
121
Anna Emilie
Holmen
Utleira IL - Ski
K J14 18:13:30 0:08:14
122
18:14:00
123
18:14:30
130
William
Fuglem
Utleira IL - Ski
K G14 18:15:00 0:06:21
131
Amund
Melhus
Sjetne IL - Ski
K G14 18:15:30 0:06:56
132
18:16:00
133
18:16:30
134
18:17:00
135
18:17:30
140
Ane Bjørgum
Valås
Byåsen IL - Ski
K J15 18:18:00 0:07:43
141
Thea Helen
Kvernvik
Utleira IL - Ski
K J15 18:18:30 0:07:43
142
Hanne Wilberg
Rofstad
Byåsen IL - Ski
K J15 18:19:00 0:06:25
143
Elise
Nilsen
Utleira IL - Ski
K J15 18:19:30 0:06:29
144
Mia
Standal
Utleira IL - Ski
K J15 18:20:00 0:08:41
145
Berit Norsæter
Resell
Byåsen IL
K J15 18:20:30 0:07:30
146
18:21:00
147
18:21:30
148
18:22:00
149
18:22:30
150
18:23:00
151
18:23:30
152
18:24:00
153
18:24:30
154
18:25:00
155
18:25:30
1001
Ragnhild Haugsdal
Olsøybakk
Utleira IL - Ski
F J11 18:30:00 0:06:11
1002
David
Hansen
Utleira IL - Ski
F G11 18:30:30 0:05:49
1010
Henrik
Næss
Utleira IL - Ski
F G11 18:31:00 0:06:07
1011
Edvard
Fuglem
Utleira IL - Ski
F G11 18:31:30 0:06:18
1012
Jonas
Johansen
Utleira IL - Ski
F G11 18:32:00 0:07:07
1013
Sofie
Aasly
Utleira IL - Ski
F J12 18:32:30 0:07:37
1014
Ole
Melting
Utleira IL - Ski
F G11 18:33:00 0:05:49
1015
Julian
Grøtte
Utleira IL - Ski
F G11 18:33:30 0:05:28
1020
Tuva
Grøtte
Utleira IL - Ski
F J12 18:34:00 0:04:30
1021
Hedda Fevang
Tveit
Utleira IL - Ski
F J12 18:34:30 0:04:26
1022
Marie
Knutzen
Utleira IL - Ski
F J12 18:35:00 0:06:57
1023
Emilie Søderholm
Andresen
Utleira IL - Ski
F J12 18:35:30 0:06:28
1024
Kasper Hoel
Skauge
Utleira IL - Ski
F G11 18:36:00 0:06:00
1025
Jacob
Aune
Utleira IL - Ski
F G11 18:59:30 0:07:26
1100
Ingeborg Haugsdal
Olsøybakk
Utleira IL - Ski
F J13 18:37:00 0:09:03
1101
Anette
Nilsen
Utleira IL - Ski
F J13 18:53:30 0:06:57
1102
Ida Larsen
Brattreit
Utleira IL - Ski
F J13 18:38:00 0:10:15
1103
18:38:30
1104
18:39:00
1105
18:39:30
1110
Hermann Andreas
Solås
Utleira IL - Ski
F G13 18:40:00 DNS
1111
Sivert
Granheim
Utleira IL - Ski
F G13 18:40:00 0:06:23
1112
Jonas Tangvik
Amundsen
Utleira IL - Ski
F G13 18:41:00 0:09:09
1113
Martin
Dretvik
Utleira IL - Ski
F G13 18:41:30 0:08:32
1114
Kasper
Remseth
Utleira IL - Ski
F G13 18:42:00 0:07:37
1115
Emil Kaldahl
Wold
Utleira IL - Ski
F G13 18:53:00 0:07:24
1116
18:53:30
1117
18:43:30
1120
Tonje
Knutzen
Utleira IL - Ski
F J14 18:44:00 0:07:25
1121
Anna Emilie
Holmen
Utleira IL - Ski
F J14 18:44:30 DNS
1122
18:45:00
1123
18:45:30
1130
William
Fuglem
Utleira IL - Ski
F G14 18:46:00 0:06:11
1131
Amund
Melhus
Sjetne IL - Ski
F G14 18:46:30 0:06:37
1132
18:47:00
1133
18:47:30
1134
18:48:00
1135
18:48:30
1140
Ane Bjørgum
Valås
Byåsen IL - Ski
F J15 18:49:00 0:07:21
1141
Thea Helen
Kvernvik
Utleira IL - Ski
F J15 18:49:30 0:07:14
1142
Hanne Wilberg
Rofstad
Byåsen IL - Ski
F J15 18:50:00 0:06:37
1143
Elise
Nilsen
Utleira IL - Ski
F J15 18:50:30 0:06:32
1144
Mia
Standal
Utleira IL - Ski
F J15 18:51:00 0:08:44
1145
Berit Norsæter
Resell
Byåsen IL
F J15 18:51:30 0:07:40