J 8 - Jenter 8 år - (400m) - 11:00:00 startliste
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
2
Marit Kvåle
Gissinger
Malvik IL - Ski
J 8 11:00:00
1
Stine
Nilsen
Utleira IL - Ski
J 8 11:00:00
G 8 - Gutter 8 år - (400m) - 11:00:00 startliste
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
8
Christian
Aune
Utleira IL - Ski
G 8 11:00:00
10
Andreas
Bragstad-Larsen
Strindheim IL - Ski
G 8 11:00:00
7
Håkon
Fuglem
Utleira IL - Ski
G 8 11:00:00
6
Mathias
Karlstad
Jonsvatnet IL - Ski
G 8 11:00:00
11
Emre Andrè
Nerland
Tiller IL - Ski
G 8 11:00:00
5
Konrad Haugsdal
Olsøybakk
Utleira IL - Ski
G 8 11:00:00
3
Linus Eggen
Remseth
Utleira IL - Ski
G 8 11:00:00
4
Filip Fevang
Tveit
Utleira IL - Ski
G 8 11:00:00
9
Leon
Ytterås
Jonsvatnet IL - Ski
G 8 11:00:00
J 9 - Jenter 9 år - (800m) - 11:10:00 startliste
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
12
Ida Tangvik
Amundsen
Utleira IL - Ski
J 9 11:00:00
13
Alina
Vårvik
Frosta IL - Ski
J 9 11:00:00
G 9 - Gutter 9 år - (800m) - 11:10:00 startliste
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
15
Martin
Granheim
Utleira IL - Ski
G 9 11:00:00
16
Julian
Grøtte
Utleira IL - Ski
G 9 11:00:00
14
Tobias
Korsan
Hommelvik IL - Ski
G 9 11:00:00
J 10 - Jenter 10 år - (800m) - 11:20:00 startliste
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
22
Julie
Engan
Lånke IL - Ski
J 10 11:00:00
18
Mari
Falch
Nidelv IL - Ski
J 10 11:00:00
20
Jenny Marvel
Listhaug
Utleira IL - Ski
J 10 11:00:00
19
Ragnhild Haugsdal
Olsøybakk
Utleira IL - Ski
J 10 11:00:00
21
Andrine
Skulbru
Nidelv IL - Ski
J 10 11:00:00
17
Kristin
Vassdal
Nidelv IL - Ski
J 10 11:00:00
G 10 - Gutter 10 år - (800m) - 11:20:00 startliste
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
26
Jacob
Aune
Utleira IL - Ski
G 10 11:00:00
25
Gaute Aas
Bjørset
Støren Sportsklubb - Ski
G 10 11:00:00
28
Marius
Bragstad-Larsen
Strindheim IL - Ski
G 10 11:00:00
32
Edvard
Fuglem
Utleira IL - Ski
G 10 11:00:00
27
Eskil Hauge
Gunnes
Ranheim Skiklubb - Ski
G 10 11:00:00
34
Kasper
Hoel Skauge
Utleira IL - Ski
G 10 11:00:00
30
Jonas
Johansen
Utleira IL - Ski
G 10 11:00:00
24
Lukas
Julshamn Melkvik
Utleira IL - Ski
G 10 11:00:00
31
Adrian Haugen
Karlsen
Tiller IL - Ski
G 10 11:00:00
33
Adrian
Langørgen Sagfjæra
Tiller IL - Ski
G 10 11:00:00
23
Emil Aleksaner
Nerland
Tiller IL - Ski
G 10 11:00:00
35
Henrik
Næss
Utleira IL - Ski
G 10 11:00:00
29
Martin
Wang
Selbu IL - Ski
G 10 11:00:00
J 13 - Jenter 13 år - (2km) - 11:30:00 startliste
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
65
Sandra
Heitmann
Nidelv IL - Ski
J 13 11:00:00
64
Anna Emilie
Holmen
Utleira IL - Ski
J 13 11:00:00
63
Lisa Grøtte
Renå
Hommelvik IL - Ski
J 13 11:00:00
62
Silje
Vassdal
Nidelv IL - Ski
J 13 11:00:00
J 14 - Jenter 14 år - (2km) - 11:30:00 startliste
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
71
Synne
Kvamme
Strindheim IL - Ski
J 14 11:00:00
73
Thea Helen
Kvernvik
Utleira IL - Ski
J 14 11:00:00
72
Elise
Nilsen
Utleira IL - Ski
J 14 11:00:00
70
Mia
Standal
Utleira IL - Ski
J 14 11:00:00
G 13 - Gutter 13 år - (2km) - 11:40:00 startliste
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
67
Heike Aas
Bjørset
Støren Sportsklubb - Ski
G 13 11:00:00
66
Petter Paulsen
Dalsplass
Hommelvik IL - Ski
G 13 11:00:00
68
Emil Christoffer
Haugen
Nidelv IL - Ski
G 13 11:00:00
69
Amund
Melhus
Sjetne IL - Ski
G 13 11:00:00
G 14 - Gutter 14 år - (2km) - 11:40:00 startliste
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
79
Vemund Qvam
Borge
Jonsvatnet IL - Ski
G 14 11:00:00
81
William
Fuglem
Utleira IL - Ski
G 14 11:00:00
80
Olav Kvåle
Gissinger
Malvik IL - Ski
G 14 11:00:00
74
Håkon Hauge
Gunnes
Ranheim Skiklubb - Ski
G 14 11:00:00
75
Jo Aftret
Haave
Selbu IL - Ski
G 14 11:00:00
77
Vegard
Løvdal
Byåsen IL - Ski
G 14 11:00:00
76
Olve Johansen
Rye
Byneset IL - Ski
G 14 11:00:00
78
Simen
Wang
Selbu IL - Ski
G 14 11:00:00
J 11 - Jenter 11 år - (1,2km) - 11:50:00 startliste
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
39
Tuva
Grøtte
Utleira IL - Ski
J 11 11:00:00
38
Viktoria Røvik
Kvamvold
Hommelvik IL - Ski
J 11 11:00:00
40
Hedda Fevang
Tveit
Utleira IL - Ski
J 11 11:00:00
37
Juliana
Vårvik
Frosta IL - Ski
J 11 11:00:00
36
Ingrid Beate
Østbyhaug
Tydal IL - Ski
J 11 11:00:00
G 11 - Gutter 11 år - (1,2km) - 12:00:00 startliste
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
42
Nils Ole
Fuglem
Selbu IL - Ski
G 11 11:00:00
44
August
Maske
Byaasen Skiklub - Ski
G 11 11:00:00
41
Morten
Skaanes
Strindheim IL - Ski
G 11 11:00:00
43
Sondre
Weiseth
Tiller IL - Ski
G 11 11:00:00
J 12 - Jenter 12 år - (1,2km) - 12:10:00 startliste
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
49
Rikke Slørdahl
Flataunet
Utleira IL - Ski
J 12 11:00:00
46
Aurora
Myhre
Byåsen IL - Ski
J 12 11:00:00
45
Anette
Nilsen
Utleira IL - Ski
J 12 11:00:00
48
Ingeborg Haugsdal
Olsøybakk
Utleira IL - Ski
J 12 11:00:00
47
Kajsa Bentesdatter
Sande
Byaasen Skiklub - Ski
J 12 11:00:00
G 12 - Gutter 12 år - (1,2km) - 12:20:00 startliste
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
60
Jonas Tangvik
Amundsen
Utleira IL - Ski
G 12 11:00:00
55
Magnus Saksegård
Antonsen
Byåsen IL - Ski
G 12 11:00:00
59
Sigurd Qvam
Borge
Jonsvatnet IL - Ski
G 12 11:00:00
56
Sivert
Granheim
Utleira IL - Ski
G 12 11:00:00
58
Kristian Aftret
Haave
Selbu IL - Ski
G 12 11:00:00
52
Even
Jermstad
Tiller IL - Ski
G 12 11:00:00
54
Even
Lien
Øverbygda IL - Ski
G 12 11:00:00
50
Stian
Ofstad
Selbu IL - Ski
G 12 11:00:00
61
Kasper Eggen
Remseth
Utleira IL - Ski
G 12 11:00:00
57
Jørg Johansen
Rye
Byneset IL - Ski
G 12 11:00:00
51
Hermann Andreas
Solaas
Utleira IL - Ski
G 12 11:00:00
53
Sivert
Tjelle Wulff
Børsa IL-ski
G 12 11:00:00
J 15 - Jenter 15 år - (3km) - 12:30:00 startliste
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
J 16 - Jenter 16 år - (3km) - 12:30:00 startliste
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
G 15 - Gutter 15 år - (3km) - 12:40:00 startliste
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
G 16 - Gutter 16 år - (3km) - 12:40:00 startliste
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
Alle Løpere
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
81
William
Fuglem
Utleira IL - Ski
G 14 11:00:00
38
Viktoria Røvik
Kvamvold
Hommelvik IL - Ski
J 11 11:00:00
79
Vemund Qvam
Borge
Jonsvatnet IL - Ski
G 14 11:00:00
77
Vegard
Løvdal
Byåsen IL - Ski
G 14 11:00:00
39
Tuva
Grøtte
Utleira IL - Ski
J 11 11:00:00
14
Tobias
Korsan
Hommelvik IL - Ski
G 9 11:00:00
73
Thea Helen
Kvernvik
Utleira IL - Ski
J 14 11:00:00
71
Synne
Kvamme
Strindheim IL - Ski
J 14 11:00:00
1
Stine
Nilsen
Utleira IL - Ski
J 8 11:00:00
50
Stian
Ofstad
Selbu IL - Ski
G 12 11:00:00
43
Sondre
Weiseth
Tiller IL - Ski
G 11 11:00:00
56
Sivert
Granheim
Utleira IL - Ski
G 12 11:00:00
53
Sivert
Tjelle Wulff
Børsa IL-ski
G 12 11:00:00
78
Simen
Wang
Selbu IL - Ski
G 14 11:00:00
62
Silje
Vassdal
Nidelv IL - Ski
J 13 11:00:00
59
Sigurd Qvam
Borge
Jonsvatnet IL - Ski
G 12 11:00:00
65
Sandra
Heitmann
Nidelv IL - Ski
J 13 11:00:00
49
Rikke Slørdahl
Flataunet
Utleira IL - Ski
J 12 11:00:00
19
Ragnhild Haugsdal
Olsøybakk
Utleira IL - Ski
J 10 11:00:00
66
Petter Paulsen
Dalsplass
Hommelvik IL - Ski
G 13 11:00:00
76
Olve Johansen
Rye
Byneset IL - Ski
G 14 11:00:00
80
Olav Kvåle
Gissinger
Malvik IL - Ski
G 14 11:00:00
42
Nils Ole
Fuglem
Selbu IL - Ski
G 11 11:00:00
41
Morten
Skaanes
Strindheim IL - Ski
G 11 11:00:00
70
Mia
Standal
Utleira IL - Ski
J 14 11:00:00
6
Mathias
Karlstad
Jonsvatnet IL - Ski
G 8 11:00:00
15
Martin
Granheim
Utleira IL - Ski
G 9 11:00:00
29
Martin
Wang
Selbu IL - Ski
G 10 11:00:00
28
Marius
Bragstad-Larsen
Strindheim IL - Ski
G 10 11:00:00
2
Marit Kvåle
Gissinger
Malvik IL - Ski
J 8 11:00:00
18
Mari
Falch
Nidelv IL - Ski
J 10 11:00:00
55
Magnus Saksegård
Antonsen
Byåsen IL - Ski
G 12 11:00:00
24
Lukas
Julshamn Melkvik
Utleira IL - Ski
G 10 11:00:00
63
Lisa Grøtte
Renå
Hommelvik IL - Ski
J 13 11:00:00
3
Linus Eggen
Remseth
Utleira IL - Ski
G 8 11:00:00
9
Leon
Ytterås
Jonsvatnet IL - Ski
G 8 11:00:00
17
Kristin
Vassdal
Nidelv IL - Ski
J 10 11:00:00
58
Kristian Aftret
Haave
Selbu IL - Ski
G 12 11:00:00
5
Konrad Haugsdal
Olsøybakk
Utleira IL - Ski
G 8 11:00:00
61
Kasper Eggen
Remseth
Utleira IL - Ski
G 12 11:00:00
34
Kasper
Hoel Skauge
Utleira IL - Ski
G 10 11:00:00
47
Kajsa Bentesdatter
Sande
Byaasen Skiklub - Ski
J 12 11:00:00
57
Jørg Johansen
Rye
Byneset IL - Ski
G 12 11:00:00
22
Julie
Engan
Lånke IL - Ski
J 10 11:00:00
37
Juliana
Vårvik
Frosta IL - Ski
J 11 11:00:00
16
Julian
Grøtte
Utleira IL - Ski
G 9 11:00:00
60
Jonas Tangvik
Amundsen
Utleira IL - Ski
G 12 11:00:00
30
Jonas
Johansen
Utleira IL - Ski
G 10 11:00:00
75
Jo Aftret
Haave
Selbu IL - Ski
G 14 11:00:00
20
Jenny Marvel
Listhaug
Utleira IL - Ski
J 10 11:00:00
26
Jacob
Aune
Utleira IL - Ski
G 10 11:00:00
36
Ingrid Beate
Østbyhaug
Tydal IL - Ski
J 11 11:00:00
48
Ingeborg Haugsdal
Olsøybakk
Utleira IL - Ski
J 12 11:00:00
12
Ida Tangvik
Amundsen
Utleira IL - Ski
J 9 11:00:00
74
Håkon Hauge
Gunnes
Ranheim Skiklubb - Ski
G 14 11:00:00
7
Håkon
Fuglem
Utleira IL - Ski
G 8 11:00:00
51
Hermann Andreas
Solaas
Utleira IL - Ski
G 12 11:00:00
35
Henrik
Næss
Utleira IL - Ski
G 10 11:00:00
67
Heike Aas
Bjørset
Støren Sportsklubb - Ski
G 13 11:00:00
40
Hedda Fevang
Tveit
Utleira IL - Ski
J 11 11:00:00
25
Gaute Aas
Bjørset
Støren Sportsklubb - Ski
G 10 11:00:00
4
Filip Fevang
Tveit
Utleira IL - Ski
G 8 11:00:00
52
Even
Jermstad
Tiller IL - Ski
G 12 11:00:00
54
Even
Lien
Øverbygda IL - Ski
G 12 11:00:00
27
Eskil Hauge
Gunnes
Ranheim Skiklubb - Ski
G 10 11:00:00
11
Emre Andrè
Nerland
Tiller IL - Ski
G 8 11:00:00
68
Emil Christoffer
Haugen
Nidelv IL - Ski
G 13 11:00:00
23
Emil Aleksaner
Nerland
Tiller IL - Ski
G 10 11:00:00
72
Elise
Nilsen
Utleira IL - Ski
J 14 11:00:00
32
Edvard
Fuglem
Utleira IL - Ski
G 10 11:00:00
8
Christian
Aune
Utleira IL - Ski
G 8 11:00:00
46
Aurora
Myhre
Byåsen IL - Ski
J 12 11:00:00
44
August
Maske
Byaasen Skiklub - Ski
G 11 11:00:00
64
Anna Emilie
Holmen
Utleira IL - Ski
J 13 11:00:00
45
Anette
Nilsen
Utleira IL - Ski
J 12 11:00:00
21
Andrine
Skulbru
Nidelv IL - Ski
J 10 11:00:00
10
Andreas
Bragstad-Larsen
Strindheim IL - Ski
G 8 11:00:00
69
Amund
Melhus
Sjetne IL - Ski
G 13 11:00:00
13
Alina
Vårvik
Frosta IL - Ski
J 9 11:00:00
31
Adrian Haugen
Karlsen
Tiller IL - Ski
G 10 11:00:00
33
Adrian
Langørgen Sagfjæra
Tiller IL - Ski
G 10 11:00:00