600M - Barneløp 600 meter, 3 - 6 år - 11:00:00 resultat
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
468
600M 11:00:00
469
600M 11:00:00
470
600M 11:00:00
471
600M 11:00:00
472
600M 11:00:00
473
600M 11:00:00
474
600M 11:00:00
475
600M 11:00:00
476
600M 11:00:00
477
600M 11:00:00
478
600M 11:00:00
479
600M 11:00:00
480
600M 11:00:00
481
600M 11:00:00
482
600M 11:00:00
483
600M 11:00:00
484
600M 11:00:00
485
600M 11:00:00
486
600M 11:00:00
487
600M 11:00:00
488
600M 11:00:00
489
600M 11:00:00
490
600M 11:00:00
491
600M 11:00:00
492
600M 11:00:00
493
600M 11:00:00
494
600M 11:00:00
495
600M 11:00:00
496
600M 11:00:00
497
600M 11:00:00
498
600M 11:00:00
499
600M 11:00:00
416
Anine Sofie Fritz
Almås
600M 11:00:00
444
Mie
Askeland-Skjølberg
600M 11:00:00
433
Signe Hennum
Aunøien
600M 11:00:00
434
Vetle Hennum
Aunøien
600M 11:00:00
467
Theo
Burkeland
600M 11:00:00
417
Malin
Busch
600M 11:00:00
400
Annabel
Butt
600M 11:00:00
465
Stella
Butt
600M 11:00:00
449
August
Bårdsen
600M 11:00:00
420
Tormod
Dagsson
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
448
Linus Tønnesen
Dahle
Heimdal ski
600M 11:00:00
402
Maria
Dirzyte
600M 11:00:00
406
William
Egelund-Buch
600M 11:00:00
431
Even Norbeck
Erlandsen
Utleira IL
600M 11:00:00
432
Iver Norbeck
Erlandsen
Utleira IL
600M 11:00:00
414
Julius
Forså
600M 11:00:00
453
Åse
Hamstad
600M 11:00:00
421
Nikolai
Hauge-Espelien
Strindheim il
600M 11:00:00
422
Emilie
Hauge-Espelien
Strindheim il
600M 11:00:00
454
Lisa
Haugen Øyaseter
Selbu IL
600M 11:00:00
442
Teis W
Helde
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
443
Boye W
Helde
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
413
Mathilde
Hemmingsen
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
423
Iver Saur
Holte
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
424
Sindre Saur
Holte
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
445
Klara
Høvde
Utleira IL
600M 11:00:00
446
Vilde Marie
Innbjo Romsås
600M 11:00:00
447
Andrine
Innbjo Romsås
600M 11:00:00
452
Carmen
Jensen Øiaas
Utleira IL
600M 11:00:00
438
Sunniva
Julshamn Melkvik
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
430
Embla
Kristiansen-Wahl
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
437
Oskar
Krog
Ranheim IL
600M 11:00:00
460
Gard
Lien Kakhnovich
600M 11:00:00
463
Nichloas
Løvseth
600M 11:00:00
439
Ailo
Malvik
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
405
Mikael Brokhaug
Moe
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
458
Kevin
Moen Akselsen
600M 11:00:00
459
Casper
Moen Akselsen
600M 11:00:00
464
Teodor
Nagelsett
Utleira IL
600M 11:00:00
462
William
Nordahl
Blomsterbyen
600M 11:00:00
456
Tuva
Nysæter Sagsveen
Utleira IL
600M 11:00:00
457
Syver
Nysæter Sagsveen
Utleira IL
600M 11:00:00
409
Gabriel
Røe
600M 11:00:00
466
Iben
Rønne Kvinge
600M 11:00:00
440
Agnete
Sandbakk
Bratsberg IL
600M 11:00:00
441
Henrik
Sandbakk
Bratsberg IL
600M 11:00:00
425
Fredrik
Schei
600M 11:00:00
407
Maja
Skaanes
Nidelv IL
600M 11:00:00
451
Nelle
Skovang-Melbye
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
455
Isak
Skår
600M 11:00:00
401
Oda
Skåren
600M 11:00:00
412
Gunilla Falstad
Sletvold
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
428
William
Solem
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
429
Albert
Solem
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
426
Fia
Stenhaug
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
427
Ina
Stenhaug
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
410
Oskar
Strøm
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
411
Sara
Strøm
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
435
Thea
Sæther
Ranheim IL
600M 11:00:00
436
Jonas
Sæther
Ranheim IL
600M 11:00:00
403
Sara Himle
Thorsen
600M 11:00:00
404
Mia Himle
Thorsen
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
418
Kasper
Valla Rogstad
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
419
Felix
Valla Rogstad
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
450
Berit Signe
Verboven
600M 11:00:00
408
Iver
Vullum-Bruer
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
461
Marie
Wahlberg
600M 11:00:00
415
Vera Marie
Wullum Falck
600M 11:00:00
2KM - Barneløp 2 km, 7 - 12 år - 11:15:00 resultat
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
549
2KM 11:15:00
550
2KM 11:15:00
551
2KM 11:15:00
552
2KM 11:15:00
553
2KM 11:15:00
554
2KM 11:15:00
555
2KM 11:15:00
556
2KM 11:15:00
557
2KM 11:15:00
558
2KM 11:15:00
559
2KM 11:15:00
560
2KM 11:15:00
561
2KM 11:15:00
562
2KM 11:15:00
563
2KM 11:15:00
564
2KM 11:15:00
565
2KM 11:15:00
566
2KM 11:15:00
567
2KM 11:15:00
568
2KM 11:15:00
569
2KM 11:15:00
570
2KM 11:15:00
571
2KM 11:15:00
572
2KM 11:15:00
573
2KM 11:15:00
574
2KM 11:15:00
575
2KM 11:15:00
576
2KM 11:15:00
577
2KM 11:15:00
578
2KM 11:15:00
579
2KM 11:15:00
580
2KM 11:15:00
581
2KM 11:15:00
582
2KM 11:15:00
583
2KM 11:15:00
584
2KM 11:15:00
585
2KM 11:15:00
586
2KM 11:15:00
587
2KM 11:15:00
588
2KM 11:15:00
589
2KM 11:15:00
590
2KM 11:15:00
591
2KM 11:15:00
592
2KM 11:15:00
593
2KM 11:15:00
594
2KM 11:15:00
595
2KM 11:15:00
596
2KM 11:15:00
597
2KM 11:15:00
598
2KM 11:15:00
599
2KM 11:15:00
600
2KM 11:15:00
601
2KM 11:15:00
602
2KM 11:15:00
603
2KM 11:15:00
604
2KM 11:15:00
605
2KM 11:15:00
606
2KM 11:15:00
607
2KM 11:15:00
608
2KM 11:15:00
609
2KM 11:15:00
610
2KM 11:15:00
611
2KM 11:15:00
612
2KM 11:15:00
613
2KM 11:15:00
614
2KM 11:15:00
615
2KM 11:15:00
616
2KM 11:15:00
617
2KM 11:15:00
618
2KM 11:15:00
619
2KM 11:15:00
620
2KM 11:15:00
621
2KM 11:15:00
622
2KM 11:15:00
623
2KM 11:15:00
624
2KM 11:15:00
625
2KM 11:15:00
626
2KM 11:15:00
627
2KM 11:15:00
628
2KM 11:15:00
629
2KM 11:15:00
630
2KM 11:15:00
631
2KM 11:15:00
632
2KM 11:15:00
633
2KM 11:15:00
634
2KM 11:15:00
635
2KM 11:15:00
636
2KM 11:15:00
637
2KM 11:15:00
638
2KM 11:15:00
639
2KM 11:15:00
640
2KM 11:15:00
641
2KM 11:15:00
642
2KM 11:15:00
643
2KM 11:15:00
644
2KM 11:15:00
645
2KM 11:15:00
646
2KM 11:15:00
647
2KM 11:15:00
648
2KM 11:15:00
649
2KM 11:15:00
650
2KM 11:15:00
651
2KM 11:15:00
652
2KM 11:15:00
653
2KM 11:15:00
654
2KM 11:15:00
655
2KM 11:15:00
656
2KM 11:15:00
657
2KM 11:15:00
658
2KM 11:15:00
659
2KM 11:15:00
660
2KM 11:15:00
661
2KM 11:15:00
662
2KM 11:15:00
663
2KM 11:15:00
664
2KM 11:15:00
665
2KM 11:15:00
666
2KM 11:15:00
667
2KM 11:15:00
668
2KM 11:15:00
669
2KM 11:15:00
670
2KM 11:15:00
671
2KM 11:15:00
672
2KM 11:15:00
673
2KM 11:15:00
674
2KM 11:15:00
675
2KM 11:15:00
676
2KM 11:15:00
677
2KM 11:15:00
678
2KM 11:15:00
679
2KM 11:15:00
680
2KM 11:15:00
681
2KM 11:15:00
682
2KM 11:15:00
683
2KM 11:15:00
684
2KM 11:15:00
685
2KM 11:15:00
686
2KM 11:15:00
687
2KM 11:15:00
688
2KM 11:15:00
689
2KM 11:15:00
690
2KM 11:15:00
691
2KM 11:15:00
692
2KM 11:15:00
693
2KM 11:15:00
694
2KM 11:15:00
695
2KM 11:15:00
696
2KM 11:15:00
697
2KM 11:15:00
698
2KM 11:15:00
699
2KM 11:15:00
700
2KM 11:15:00
701
2KM 11:15:00
702
2KM 11:15:00
703
2KM 11:15:00
704
2KM 11:15:00
705
2KM 11:15:00
706
2KM 11:15:00
707
2KM 11:15:00
708
2KM 11:15:00
709
2KM 11:15:00
710
2KM 11:15:00
711
2KM 11:15:00
712
2KM 11:15:00
713
2KM 11:15:00
714
2KM 11:15:00
715
2KM 11:15:00
716
2KM 11:15:00
717
2KM 11:15:00
718
2KM 11:15:00
719
2KM 11:15:00
720
2KM 11:15:00
721
2KM 11:15:00
722
2KM 11:15:00
723
2KM 11:15:00
724
2KM 11:15:00
725
2KM 11:15:00
726
2KM 11:15:00
727
2KM 11:15:00
728
2KM 11:15:00
729
2KM 11:15:00
730
2KM 11:15:00
731
2KM 11:15:00
732
2KM 11:15:00
733
2KM 11:15:00
734
2KM 11:15:00
735
2KM 11:15:00
736
2KM 11:15:00
737
2KM 11:15:00
738
2KM 11:15:00
739
2KM 11:15:00
740
2KM 11:15:00
741
2KM 11:15:00
742
2KM 11:15:00
743
2KM 11:15:00
744
2KM 11:15:00
745
2KM 11:15:00
746
2KM 11:15:00
747
2KM 11:15:00
748
2KM 11:15:00
749
2KM 11:15:00
750
2KM 11:15:00
751
2KM 11:15:00
752
2KM 11:15:00
753
2KM 11:15:00
754
2KM 11:15:00
755
2KM 11:15:00
756
2KM 11:15:00
757
2KM 11:15:00
758
2KM 11:15:00
759
2KM 11:15:00
760
2KM 11:15:00
761
2KM 11:15:00
762
2KM 11:15:00
763
2KM 11:15:00
764
2KM 11:15:00
765
2KM 11:15:00
766
2KM 11:15:00
767
2KM 11:15:00
768
2KM 11:15:00
769
2KM 11:15:00
770
2KM 11:15:00
771
2KM 11:15:00
772
2KM 11:15:00
773
2KM 11:15:00
774
2KM 11:15:00
775
2KM 11:15:00
776
2KM 11:15:00
777
2KM 11:15:00
778
2KM 11:15:00
779
2KM 11:15:00
780
2KM 11:15:00
781
2KM 11:15:00
782
2KM 11:15:00
783
2KM 11:15:00
784
2KM 11:15:00
785
2KM 11:15:00
786
2KM 11:15:00
787
2KM 11:15:00
788
2KM 11:15:00
789
2KM 11:15:00
790
2KM 11:15:00
791
2KM 11:15:00
792
2KM 11:15:00
793
2KM 11:15:00
794
2KM 11:15:00
795
2KM 11:15:00
796
2KM 11:15:00
797
2KM 11:15:00
798
2KM 11:15:00
799
2KM 11:15:00
800
2KM 11:15:00
801
2KM 11:15:00
802
2KM 11:15:00
803
2KM 11:15:00
804
2KM 11:15:00
805
2KM 11:15:00
806
2KM 11:15:00
807
2KM 11:15:00
808
2KM 11:15:00
809
2KM 11:15:00
810
2KM 11:15:00
811
2KM 11:15:00
812
2KM 11:15:00
813
2KM 11:15:00
814
2KM 11:15:00
815
2KM 11:15:00
816
2KM 11:15:00
817
2KM 11:15:00
818
2KM 11:15:00
819
2KM 11:15:00
820
2KM 11:15:00
821
2KM 11:15:00
822
2KM 11:15:00
823
2KM 11:15:00
824
2KM 11:15:00
825
2KM 11:15:00
826
2KM 11:15:00
827
2KM 11:15:00
828
2KM 11:15:00
829
2KM 11:15:00
830
2KM 11:15:00
831
2KM 11:15:00
832
2KM 11:15:00
833
2KM 11:15:00
834
2KM 11:15:00
835
2KM 11:15:00
836
2KM 11:15:00
837
2KM 11:15:00
838
2KM 11:15:00
839
2KM 11:15:00
840
2KM 11:15:00
841
2KM 11:15:00
842
2KM 11:15:00
843
2KM 11:15:00
844
2KM 11:15:00
845
2KM 11:15:00
846
2KM 11:15:00
847
2KM 11:15:00
848
2KM 11:15:00
849
2KM 11:15:00
850
2KM 11:15:00
851
2KM 11:15:00
852
2KM 11:15:00
853
2KM 11:15:00
854
2KM 11:15:00
855
2KM 11:15:00
856
2KM 11:15:00
857
2KM 11:15:00
858
2KM 11:15:00
859
2KM 11:15:00
860
2KM 11:15:00
861
2KM 11:15:00
862
2KM 11:15:00
863
2KM 11:15:00
864
2KM 11:15:00
865
2KM 11:15:00
866
2KM 11:15:00
867
2KM 11:15:00
868
2KM 11:15:00
869
2KM 11:15:00
870
2KM 11:15:00
871
2KM 11:15:00
872
2KM 11:15:00
873
2KM 11:15:00
874
2KM 11:15:00
875
2KM 11:15:00
876
2KM 11:15:00
877
2KM 11:15:00
878
2KM 11:15:00
879
2KM 11:15:00
880
2KM 11:15:00
881
2KM 11:15:00
882
2KM 11:15:00
883
2KM 11:15:00
884
2KM 11:15:00
885
2KM 11:15:00
886
2KM 11:15:00
887
2KM 11:15:00
888
2KM 11:15:00
889
2KM 11:15:00
890
2KM 11:15:00
891
2KM 11:15:00
892
2KM 11:15:00
893
2KM 11:15:00
894
2KM 11:15:00
895
2KM 11:15:00
896
2KM 11:15:00
897
2KM 11:15:00
898
2KM 11:15:00
899
2KM 11:15:00
505
Kaja Aslaksen
Aasly
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:15:00 0:13:17
523
June
Askim Pettersen
Flatås Idrettslag
2KM 11:15:00 0:10:43
524
Emre
Askim Pettersen
Flatås Idrettslag
2KM 11:15:00 0:09:17
532
Lovise
Bakås
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:15:00 0:14:43
512
Erik
Berglund
Kattem
2KM 11:15:00 0:10:25
547
Emilian
Bjerkestrand
Othilienborg
2KM 11:15:00
548
Theo
Bjerkestrand
2KM 11:15:00 0:15:16
510
Marie
Broberg
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:15:00 0:10:27
534
Ludwig
Bårdsen
Strindheim il
2KM 11:15:00 0:11:08
533
Albert Tønnesen
Dahle
Heimdal ski
2KM 11:15:00 0:11:22
543
Sanna
Damman Nordby
2KM 11:15:00 0:15:52
544
Samuel
Damman Nordby
2KM 11:15:00 0:14:08
545
Torbjørg Grøa
Eggertsdottir
2KM 11:15:00 0:12:36
509
Trym
Fosseide Bjerkan
2KM 11:15:00 0:10:03
542
Mari
Hamstad
2KM 11:15:00 0:15:55
525
Lasse W
Helde
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:15:00 0:13:29
513
Kajsa
Hoel Skauge
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:15:00 0:09:40
507
Mari
Hoff Hoel
Bratsberg IL
2KM 11:15:00 0:12:35
508
Sivert
Hoff Hoel
Bratsberg IL
2KM 11:15:00 0:11:01
537
Jørgen
Høiaas
Klæbu Løpeklubb
2KM 11:15:00 0:11:10
529
Maren
Høvde
Utleira IL
2KM 11:15:00 0:13:18
541
Henrik
Jensen Øiaas
Utleira IL
2KM 11:15:00 0:15:44
515
Astri
Jenssen
Bratsberg IL
2KM 11:15:00 0:15:41
521
Mikael
Jernakov
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:15:00 0:13:12
522
Imre
Kristiansen-Wahl
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:15:00 0:14:52
530
Sebastian
Meling
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:15:00 0:10:37
500
Malin Brokhaug
Moe
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:15:00 0:10:12
538
Ingrid Skogstad
Norddal
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:15:00 0:11:02
546
Valmundue
R. Eggertsson
2KM 11:15:00 0:13:57
540
Jenni Hovdahl
Sandrød
Sjetne IL
2KM 11:15:00 0:10:16
503
Lone Holte
Sandum
Strindheim il
2KM 11:15:00 0:11:57
504
Emil Holte
Sandum
Strindheim il
2KM 11:15:00 0:12:16
517
Kristoffer
Schei
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:15:00 0:10:52
516
Mario
Sjølstad
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:15:00 0:10:47
501
Oliver
Skaanes
Nidelv IL
2KM 11:15:00 0:09:58
511
Victoria
Skjærvold
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:15:00
506
Ask Peder Falstad
Sletvold
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:15:00 0:12:13
526
Una
Sommervoll
Nidelv IL
2KM 11:15:00 0:12:15
527
Sondre Maroni
Stavik
Byåsen IL
2KM 11:15:00 0:11:23
531
Ulrik
Sternang
2KM 11:15:00 0:13:55
539
Vegard
Sundal
Klæbu Løpeklubb
2KM 11:15:00 0:12:22
528
Linnea
Sæther
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:15:00 0:10:58
514
Sofie
Tjelle Wulff
Skaun IL
2KM 11:15:00 0:09:31
502
Erle
Vullum-Bruer
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:15:00 0:13:18
518
Birgitte Flor
Wilhelmsen
2KM 11:15:00 0:10:18
519
Susanne Flor
Wilhelmsen
2KM 11:15:00 0:12:38
520
Rebekka Flor
Wilhelmsen
2KM 11:15:00 0:12:16
535
Sanna
Wolden
Byåsen IL
2KM 11:15:00 0:10:48
536
Sindre
Wolden
Byåsen IL
2KM 11:15:00 0:10:46
TRIM - Trimklasse uten tidtakning - 11:45:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
903
TRIM 11:45:00
932
TRIM 11:45:00
933
TRIM 11:45:00
934
TRIM 11:45:00
935
TRIM 11:45:00
936
TRIM 11:45:00
937
TRIM 11:45:00
938
TRIM 11:45:00
939
TRIM 11:45:00
940
TRIM 11:45:00
941
TRIM 11:45:00
942
TRIM 11:45:00
943
TRIM 11:45:00
944
TRIM 11:45:00
945
TRIM 11:45:00
946
TRIM 11:45:00
947
TRIM 11:45:00
948
TRIM 11:45:00
949
TRIM 11:45:00
950
TRIM 11:45:00
951
TRIM 11:45:00
952
TRIM 11:45:00
953
TRIM 11:45:00
954
TRIM 11:45:00
955
TRIM 11:45:00
956
TRIM 11:45:00
957
TRIM 11:45:00
958
TRIM 11:45:00
959
TRIM 11:45:00
960
TRIM 11:45:00
961
TRIM 11:45:00
962
TRIM 11:45:00
963
TRIM 11:45:00
964
TRIM 11:45:00
965
TRIM 11:45:00
966
TRIM 11:45:00
967
TRIM 11:45:00
968
TRIM 11:45:00
969
TRIM 11:45:00
970
TRIM 11:45:00
925
Eiri
Erlandsen
Utleira IL
TRIM 11:45:00
910
Tone
Ervik
TRIM 11:45:00
927
Wenche
Flønes
Utleira IL
TRIM 11:45:00
914
Simon
Hall
Utleira IL - Friidrett
TRIM 11:45:00
900
Mette Mari Wold
Johnsen
TRIM 11:45:00
924
Anton
K. Knudsen
Utleira IL
TRIM 11:45:00
912
Håkon
Kvarme
Utleira IL - Friidrett
TRIM 11:45:00
921
Trine
Magne
Utleira IL
TRIM 11:45:00
928
Bård
Nagelsett
Utleira IL
TRIM 11:45:00
930
Stine
Nilsen
Utleira IL
TRIM 11:45:00
931
Hege
Nilsen
Utleira IL
TRIM 11:45:00
926
Unni
Nordbech
Utleira IL
TRIM 11:45:00
902
Amund Skogstad
Norddal
Utleira IL - Friidrett
TRIM 11:45:00
909
Anne
Rasch-Halvorsen
Snøgg Friidrett
TRIM 11:45:00
923
Gunnar
Riber
Utleira IL
TRIM 11:45:00
919
Daniel Ervik
Riiber
Utleira IL - Friidrett
TRIM 11:45:00
929
Torill
Ringsø
TRIM 11:45:00
916
Hanne
Saur
Utleira IL - Friidrett
TRIM 11:45:00
917
Ylva
Skovang-Melbye
Utleira IL - Friidrett
TRIM 11:45:00
918
Karina
Skovang-Melbye
Utleira IL - Friidrett
TRIM 11:45:00
920
Mia Kristin Dyrhaug
Standal
Utleira IL - Friidrett
TRIM 11:45:00
913
Johan
Steinkjer
TRIM 11:45:00
904
Hege
Strandvahl
TRIM 11:45:00
905
Trude
Strandvahl
TRIM 11:45:00
911
Line Beate
Tveit
Utleira IL - Friidrett
TRIM 11:45:00
915
Nanette
Verboven
TRIM 11:45:00
922
Iben Marie
W. Kristiansen
Utleira IL
TRIM 11:45:00
907
Ingrid Flor
Wilhelmsen
TRIM 11:45:00
908
Martine Flor
Wilhelmsen
TRIM 11:45:00
906
Jonas
With-Kalland
Utleira IL - Friidrett
TRIM 11:45:00
901
Marit Bente
Øvereng
TRIM 11:45:00
10KMG - Menn 10km - 12:15:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 242
Ola
Sakshaug
Kristiansand Løpeklubb
10KMG 12:15:00 0:33:39
2 215
Ketil
Stene
Stiftstaden SK
10KMG 12:15:00 0:36:37
3 210
Mats
Jensen
Sjetne IL
10KMG 12:15:00 0:37:38
4 236
Jan
Nyrønning
Ålen IL - Friidrett
10KMG 12:15:00 0:38:00
5 229
Håkon
Hagen Helgesen
Lørenskog Skiklubb
10KMG 12:15:00 0:38:04
6 245
Pål
Kvinge
TOSK
10KMG 12:15:00 0:38:26
7 212
Michael Brian
Watts
10KMG 12:15:00 0:39:06
8 240
Bernt Emil
Finserås Rognes
Utleira IL - Friidrett
10KMG 12:15:00 0:40:09
9 213
Markus
Espelien
Strindheim il
10KMG 12:15:00 0:40:40
10 207
Sunil
Raj
10KMG 12:15:00 0:40:49
11 244
Marcus
Nordahl
Rekordmila
10KMG 12:15:00 0:41:15
12 222
Øivind
Aunøien
Strindheim il
10KMG 12:15:00 0:42:20
13 233
Roar
Bakås
Utleira IL - Friidrett
10KMG 12:15:00 0:42:32
14 237
Jan Kåre
Stamnes
Team Norne
10KMG 12:15:00 0:44:03
15 235
Ola
Fredriksen
10KMG 12:15:00 0:44:42
16 220
Raymond
Bergesen
Utleira IL - Friidrett
10KMG 12:15:00 0:45:06
17 203
Kurt
Aasly
Utleira IL - Friidrett
10KMG 12:15:00 0:45:27
18 225
Inge
Pettersen
Flatås Idrettslag
10KMG 12:15:00 0:45:36
19 209
Øyvind
Moe
K-BIL
10KMG 12:15:00 0:46:07
20 238
Jonny Andre
Engen
team norne
10KMG 12:15:00 0:46:48
21 218
Anatoli
Jernakov
Utleira IL - Friidrett
10KMG 12:15:00 0:47:01
22 221
Sten Even
Erlandsen
Utleira IL
10KMG 12:15:00 0:47:16
23 241
Frank
Stoum
10KMG 12:15:00 0:47:17
24 205
Trond Arne
Espås
Utleira IL - Friidrett
10KMG 12:15:00 0:47:47
25 230
Ingebrigt
Steinkjer
10KMG 12:15:00 0:47:50
26 226
Roger
Malvik
Utleira IL - Friidrett
10KMG 12:15:00 0:48:04
27 243
Stein Arne
Asteland
K-BIL
10KMG 12:15:00 0:48:09
28 219
Henrik
Lie
Nidelv IL
10KMG 12:15:00 0:49:45
29 227
Jan
Blomli
Telenor BIL
10KMG 12:15:00 0:51:43
30 208
Bjørn Inge
Hanssen
10KMG 12:15:00 0:52:58
31 200
Ivan
Espervik
10KMG 12:15:00 0:54:09
32 223
Per Vidar
Melkvik
Utleira IL - Friidrett
10KMG 12:15:00 0:55:30
33 211
Ingar
Sandum
Trondheim Frisbeeklubb
10KMG 12:15:00 0:56:03
34 202
Vladas
Dirzys
10KMG 12:15:00 0:56:10
35 206
Harald
Alstad
10KMG 12:15:00 0:57:05
36 231
Mark
Hall
10KMG 12:15:00 1:08:10
246
10KMG 12:15:00
247
10KMG 12:15:00
248
10KMG 12:15:00
249
10KMG 12:15:00
250
10KMG 12:15:00
251
10KMG 12:15:00
252
10KMG 12:15:00
253
10KMG 12:15:00
254
10KMG 12:15:00
255
10KMG 12:15:00
256
10KMG 12:15:00
257
10KMG 12:15:00
258
10KMG 12:15:00
259
10KMG 12:15:00
260
10KMG 12:15:00
261
10KMG 12:15:00
262
10KMG 12:15:00
263
10KMG 12:15:00
264
10KMG 12:15:00
265
10KMG 12:15:00
266
10KMG 12:15:00
267
10KMG 12:15:00
268
10KMG 12:15:00
269
10KMG 12:15:00
270
10KMG 12:15:00
271
10KMG 12:15:00
272
10KMG 12:15:00
273
10KMG 12:15:00
274
10KMG 12:15:00
275
10KMG 12:15:00
276
10KMG 12:15:00
277
10KMG 12:15:00
278
10KMG 12:15:00
279
10KMG 12:15:00
280
10KMG 12:15:00
281
10KMG 12:15:00
282
10KMG 12:15:00
283
10KMG 12:15:00
284
10KMG 12:15:00
285
10KMG 12:15:00
286
10KMG 12:15:00
287
10KMG 12:15:00
288
10KMG 12:15:00
289
10KMG 12:15:00
290
10KMG 12:15:00
291
10KMG 12:15:00
292
10KMG 12:15:00
293
10KMG 12:15:00
294
10KMG 12:15:00
295
10KMG 12:15:00
296
10KMG 12:15:00
297
10KMG 12:15:00
298
10KMG 12:15:00
299
10KMG 12:15:00
300
10KMG 12:15:00
301
10KMG 12:15:00
302
10KMG 12:15:00
303
10KMG 12:15:00
304
10KMG 12:15:00
305
10KMG 12:15:00
306
10KMG 12:15:00
307
10KMG 12:15:00
308
10KMG 12:15:00
309
10KMG 12:15:00
310
10KMG 12:15:00
311
10KMG 12:15:00
312
10KMG 12:15:00
313
10KMG 12:15:00
314
10KMG 12:15:00
315
10KMG 12:15:00
316
10KMG 12:15:00
317
10KMG 12:15:00
318
10KMG 12:15:00
319
10KMG 12:15:00
320
10KMG 12:15:00
321
10KMG 12:15:00
322
10KMG 12:15:00
323
10KMG 12:15:00
324
10KMG 12:15:00
325
10KMG 12:15:00
326
10KMG 12:15:00
327
10KMG 12:15:00
328
10KMG 12:15:00
329
10KMG 12:15:00
330
10KMG 12:15:00
331
10KMG 12:15:00
332
10KMG 12:15:00
333
10KMG 12:15:00
334
10KMG 12:15:00
335
10KMG 12:15:00
336
10KMG 12:15:00
337
10KMG 12:15:00
338
10KMG 12:15:00
339
10KMG 12:15:00
340
10KMG 12:15:00
341
10KMG 12:15:00
342
10KMG 12:15:00
343
10KMG 12:15:00
344
10KMG 12:15:00
345
10KMG 12:15:00
346
10KMG 12:15:00
347
10KMG 12:15:00
348
10KMG 12:15:00
349
10KMG 12:15:00
350
10KMG 12:15:00
351
10KMG 12:15:00
352
10KMG 12:15:00
353
10KMG 12:15:00
354
10KMG 12:15:00
355
10KMG 12:15:00
356
10KMG 12:15:00
357
10KMG 12:15:00
358
10KMG 12:15:00
359
10KMG 12:15:00
360
10KMG 12:15:00
361
10KMG 12:15:00
362
10KMG 12:15:00
363
10KMG 12:15:00
364
10KMG 12:15:00
365
10KMG 12:15:00
366
10KMG 12:15:00
367
10KMG 12:15:00
368
10KMG 12:15:00
369
10KMG 12:15:00
370
10KMG 12:15:00
371
10KMG 12:15:00
372
10KMG 12:15:00
373
10KMG 12:15:00
374
10KMG 12:15:00
375
10KMG 12:15:00
376
10KMG 12:15:00
377
10KMG 12:15:00
378
10KMG 12:15:00
379
10KMG 12:15:00
380
10KMG 12:15:00
381
10KMG 12:15:00
382
10KMG 12:15:00
383
10KMG 12:15:00
384
10KMG 12:15:00
385
10KMG 12:15:00
386
10KMG 12:15:00
387
10KMG 12:15:00
388
10KMG 12:15:00
389
10KMG 12:15:00
390
10KMG 12:15:00
391
10KMG 12:15:00
392
10KMG 12:15:00
393
10KMG 12:15:00
394
10KMG 12:15:00
395
10KMG 12:15:00
396
10KMG 12:15:00
397
10KMG 12:15:00
398
10KMG 12:15:00
399
10KMG 12:15:00
224
Roald
Lilletvedt
10KMG 12:15:00
232
Kristian
Woldvik
Rindal IL
10KMG 12:15:00
10KMJ - Kvinner 10km - 12:15:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 214
Solfrid
Haugen
Telenor
10KMJ 12:15:00 0:46:09
2 204
Margareth
Holte
Trondheim frisbeeklubb
10KMJ 12:15:00 0:48:11
3 228
Eva
Holøyen
Lundåsen løpedamer
10KMJ 12:15:00 0:48:32
4 239
Janne
Sandrød
Sjetne IL
10KMJ 12:15:00 0:48:50
5 234
Kari Anne I
Evensen
Strindheim il
10KMJ 12:15:00 0:51:08
6 217
Lena Borch
Abrahamsen
Utleira IL - Friidrett
10KMJ 12:15:00 1:01:53
7 216
Maja
Mortensen
10KMJ 12:15:00 1:01:53
201
10KMJ 12:15:00
5KMG11 - Gutter 5km 11 - 12 år - 12:30:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 22
Aksel
Wormdahl
Utleira IL - Friidrett
5KMG11 12:30:00 0:20:31
2 12
Filip
Tveit
Utleira IL - Friidrett
5KMG11 12:30:00 0:23:42
3 10
Andreas
Lysø
Utleira IL - Friidrett
5KMG11 12:30:00 0:25:25
4 72
Håkon
Fuglem
Utleira IL - Friidrett
5KMG11 12:30:00 0:25:51
5 74
Magnus
Uv
Utleira il
5KMG11 12:30:00 0:27:03
5KMG13 - Gutter 5km 13 - 14 år - 12:30:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 39
Martin
Granheim
Utleira IL - Friidrett
5KMG13 12:30:00 0:19:28
2 47
Sander
Sæther
Utleira IL - Friidrett
5KMG13 12:30:00 0:21:49
3 71
Edvard
Fuglem
Utleira IL - Friidrett
5KMG13 12:30:00 0:22:53
4 79
Teodor Tønnesen
Dahle
Heimdal ski
5KMG13 12:30:00 0:23:09
5 40
Erik Wang
Strømhaug
Bokseklubben B30
5KMG13 12:30:00 0:24:06
6 46
Sondre
Stene
National
5KMG13 12:30:00 0:26:14
5KMG15 - Gutter 5km 15 - 16 år - 12:30:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 52
Even
Opland
Asserøy IL og UL.
5KMG15 12:30:00 0:17:38
2 78
Jørg Johansen
Rye
Byneset IL
5KMG15 12:30:00 0:18:09
3 35
Sivert
Tjelle Wulff
Skaun IL
5KMG15 12:30:00 0:19:15
4 43
Oscar
Hemmingsen
Utleira IL - Friidrett
5KMG15 12:30:00 0:21:35
5 4
Odd Alexander
Magne
Utleira IL - Friidrett
5KMG15 12:30:00 0:22:25
6 87
Theo Huse
Kvam
Utleira IL - Friidrett
5KMG15 12:30:00 0:24:16
7 21
Erlend
Olderø Kvarme
Utleira
5KMG15 12:30:00 0:24:37
8 95
Birk
Thomassen
Uteira IL Gutter 15
5KMG15 12:30:00 0:24:39
9 33
Kasper Eggen
Remseth
Utleira IL - Friidrett
5KMG15 12:30:00 0:24:48
10 90
Katrine
Butt
5KMG15 12:30:00 0:24:51
11 15
Marcus
Espås
Utleira IL - Friidrett
5KMG15 12:30:00 0:25:10
12 19
Peter Sebastian
Larsson
5KMG15 12:30:00 0:25:18
13 65
Erling Skogstad
Norddal
All-star team
5KMG15 12:30:00 0:25:51
14 8
Gaute
Osen
Utleira IL - Friidrett
5KMG15 12:30:00 0:27:13
15 76
Stian
Vikanes
Utleira IL - Friidrett
5KMG15 12:30:00 0:33:01
16 55
Robin
Brå
Utleira IL - Friidrett
5KMG15 12:30:00 0:33:56
97
5KMG15 12:30:00
98
5KMG15 12:30:00
99
5KMG15 12:30:00
100
5KMG15 12:30:00
101
5KMG15 12:30:00
102
5KMG15 12:30:00
103
5KMG15 12:30:00
104
5KMG15 12:30:00
105
5KMG15 12:30:00
106
5KMG15 12:30:00
107
5KMG15 12:30:00
108
5KMG15 12:30:00
109
5KMG15 12:30:00
110
5KMG15 12:30:00
111
5KMG15 12:30:00
112
5KMG15 12:30:00
113
5KMG15 12:30:00
114
5KMG15 12:30:00
115
5KMG15 12:30:00
116
5KMG15 12:30:00
117
5KMG15 12:30:00
118
5KMG15 12:30:00
119
5KMG15 12:30:00
120
5KMG15 12:30:00
121
5KMG15 12:30:00
122
5KMG15 12:30:00
123
5KMG15 12:30:00
124
5KMG15 12:30:00
125
5KMG15 12:30:00
126
5KMG15 12:30:00
127
5KMG15 12:30:00
128
5KMG15 12:30:00
129
5KMG15 12:30:00
130
5KMG15 12:30:00
131
5KMG15 12:30:00
132
5KMG15 12:30:00
133
5KMG15 12:30:00
134
5KMG15 12:30:00
135
5KMG15 12:30:00
136
5KMG15 12:30:00
137
5KMG15 12:30:00
138
5KMG15 12:30:00
139
5KMG15 12:30:00
140
5KMG15 12:30:00
141
5KMG15 12:30:00
142
5KMG15 12:30:00
143
5KMG15 12:30:00
144
5KMG15 12:30:00
145
5KMG15 12:30:00
146
5KMG15 12:30:00
147
5KMG15 12:30:00
148
5KMG15 12:30:00
149
5KMG15 12:30:00
150
5KMG15 12:30:00
151
5KMG15 12:30:00
152
5KMG15 12:30:00
153
5KMG15 12:30:00
154
5KMG15 12:30:00
155
5KMG15 12:30:00
156
5KMG15 12:30:00
157
5KMG15 12:30:00
158
5KMG15 12:30:00
159
5KMG15 12:30:00
160
5KMG15 12:30:00
161
5KMG15 12:30:00
162
5KMG15 12:30:00
163
5KMG15 12:30:00
164
5KMG15 12:30:00
165
5KMG15 12:30:00
166
5KMG15 12:30:00
167
5KMG15 12:30:00
168
5KMG15 12:30:00
169
5KMG15 12:30:00
170
5KMG15 12:30:00
171
5KMG15 12:30:00
172
5KMG15 12:30:00
173
5KMG15 12:30:00
174
5KMG15 12:30:00
175
5KMG15 12:30:00
176
5KMG15 12:30:00
177
5KMG15 12:30:00
178
5KMG15 12:30:00
179
5KMG15 12:30:00
180
5KMG15 12:30:00
181
5KMG15 12:30:00
182
5KMG15 12:30:00
183
5KMG15 12:30:00
184
5KMG15 12:30:00
185
5KMG15 12:30:00
186
5KMG15 12:30:00
187
5KMG15 12:30:00
188
5KMG15 12:30:00
189
5KMG15 12:30:00
190
5KMG15 12:30:00
191
5KMG15 12:30:00
192
5KMG15 12:30:00
193
5KMG15 12:30:00
194
5KMG15 12:30:00
195
5KMG15 12:30:00
196
5KMG15 12:30:00
197
5KMG15 12:30:00
198
5KMG15 12:30:00
199
5KMG15 12:30:00
5KMG17 - Junior menn 5km 17 - 22 år - 12:30:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
5KMG23 - Senior menn 5km 23 - 34 år - 12:30:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 53
Henning
Offigstad
Bratsberg IL
5KMG23 12:30:00 0:16:26
2 66
Erik
Grimstad
Namdal løpeklubb
5KMG23 12:30:00 0:17:14
3 34
Øyvind
Ytterhus Utengen
Kajas løpeklubb med vogn
5KMG23 12:30:00 0:17:19
4 67
Rune
Talsnes
Leik, IL
5KMG23 12:30:00 0:18:06
5 54
Jørgen
Sæther
Bratsberg IL
5KMG23 12:30:00 0:18:09
6 80
Sigmund
Ofstad
Rindal IL
5KMG23 12:30:00 0:18:13
7 93
Sindre
Skanøy
5KMG23 12:30:00 0:18:35
8 59
Øivind
Estensen
5KMG23 12:30:00 0:19:17
9 68
Torkild
Stavik
5KMG23 12:30:00 0:19:57
10 92
Jørn
Talsnes
5KMG23 12:30:00 0:20:20
11 7
Mats Jørgen
Thorsen
5KMG23 12:30:00 0:25:32
5KMG35 - Veteran menn 5km 35 - 49 år - 12:30:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 57
Øystein
Rasch-Halvorsen
Bratsberg IL
5KMG35 12:30:00 0:17:58
2 84
Håvard
Høiaas
Klæbu Løpeklubb
5KMG35 12:30:00 0:18:32
3 23
Bjørn
Slåen
Strindheim il
5KMG35 12:30:00 0:18:42
4 86
Frode
Sundal
Klæbu Løpeklubb
5KMG35 12:30:00 0:19:04
5 73
Egil
Fjeldberg
Equinor BIL
5KMG35 12:30:00 0:19:28
6 82
Espen
Skjevik
Charlottenlund SK
5KMG35 12:30:00 0:20:54
7 20
Petter Falstad
Sletvold
Utleira IL - Friidrett
5KMG35 12:30:00 0:21:22
8 18
Kjell Rune
Logan-Halvorsrud
Melhus Idrettslag
5KMG35 12:30:00 0:22:43
9 1
Nils
Eggen
Utleira IL - Friidrett
5KMG35 12:30:00 0:24:26
10 41
Frank
Wahl
Bokseklubben B30
5KMG35 12:30:00 0:25:49
11 64
Per Kristian
Norddal
Saturn Runners
5KMG35 12:30:00 0:26:08
12 62
Lars
Helde
Utleira IL - Friidrett
5KMG35 12:30:00 0:26:29
13 91
Håkon
Kvarme
Uteira IL Gutter 15
5KMG35 12:30:00 0:27:41
14 75
Svein
Vikanes
Nidelv IL
5KMG35 12:30:00 0:33:18
15 3
Vidar
Magne
Utleira IL - Friidrett
5KMG35 12:30:00 0:35:15
5KMG50 - Eldre veteran menn 5km 50pluss år - 12:30:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 77
Kai
Rye
Byneset IL
5KMG50 12:30:00 0:20:05
2 48
Øyvind
Øyen
Strindheim il
5KMG50 12:30:00 0:20:58
3 63
Knut Ove
Hellandsjø
Orkanger IF - Friidrett
5KMG50 12:30:00 0:22:53
4 31
Øyvind
Andersen Lundeby
5KMG50 12:30:00 0:23:18
5 37
Bjørn Gunnar
Paulsen
Strindheim il
5KMG50 12:30:00 0:25:17
6 44
Odd Ivar
Rypdal
Utleira IL - Friidrett
5KMG50 12:30:00 0:26:28
5KMJ11 - Jenter 5km 11 - 12 år - 12:30:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 45
Maren Saur
Holte
Utleira IL - Friidrett
5KMJ11 12:30:00 0:25:19
2 13
Guro Aslaksen
Aasly
Utleira IL - Friidrett
5KMJ11 12:30:00 0:26:31
3 26
Helle Solli
Mo
Utleira IL - Friidrett
5KMJ11 12:30:00 0:26:46
4 2
Næss
Kristine
Utleira IL - Friidrett
5KMJ11 12:30:00 0:27:01
5 17
Lena
Marsi
Utleira IL - Friidrett
5KMJ11 12:30:00 0:33:13
5KMJ13 - Jenter 5km 13 - 14 år - 12:30:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 16
Mila
Marsi
Utleira IL - Friidrett
5KMJ13 12:30:00 0:24:54
5KMJ15 - Jenter 5km 15 - 16 år - 12:30:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 11
Hedda
Tveit
Utleira IL - Friidrett
5KMJ15 12:30:00 0:21:11
2 25
Tuva
Grøtte
Utleira IL - Friidrett
5KMJ15 12:30:00 0:22:21
3 28
Oda
Andersen Lundeby
5KMJ15 12:30:00 0:23:47
4 49
Julia Madeleine
Larsson
5KMJ15 12:30:00 0:24:29
5 81
Malin
Skjevik
Charlottenlund SK
5KMJ15 12:30:00 0:27:13
5KMJ17 - Junior kvinner 5km 17 - 22 år - 12:30:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 29
Jenny
By
5KMJ17 12:30:00 0:27:44
5KMJ23 - Senior kvinner 5km 23 - 34 år - 12:30:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 70
Linda Marie
Strompedal
Namdal løpeklubb
5KMJ23 12:30:00 0:20:01
2 61
Katrine Dretvik
Sandbakk
Bratsberg IL
5KMJ23 12:30:00 0:21:47
3 58
Jorid
Sunnset
Leik, IL
5KMJ23 12:30:00 0:23:24
4 89
Ingrid
Rypdal
Utleira IL
5KMJ23 12:30:00 0:29:58
5 6
Vaida
Dirziene
5KMJ23 12:30:00 0:37:54
5
Hilde
Aareskjold
5KMJ23 12:30:00
30
Amalie
Andersen Boye
5KMJ23 12:30:00
32
Hege
Bjerkan
5KMJ23 12:30:00
5KMJ35 - Veteran kvinner 5km 35 - 49 år - 12:30:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 36
Kristin
Tjelle
Skaun IL
5KMJ35 12:30:00 0:20:13
2 94
Lene
Johannesen
5KMJ35 12:30:00 0:22:15
3 69
Sigrun
Almberg
St. Olavs hospital
5KMJ35 12:30:00 0:22:34
4 83
Kari Hanne
Gjeilo
St. Olavs løpedamer
5KMJ35 12:30:00 0:22:46
5 38
Anne Grete
Myhre
Sjetne IL
5KMJ35 12:30:00 0:23:38
6 24
Marita
Hoff
Bratsberg IL
5KMJ35 12:30:00 0:24:11
7 56
Marina
Vang
Strindheim il
5KMJ35 12:30:00 0:27:14
8 88
Heidi
Haugen
Selbu IL
5KMJ35 12:30:00 0:27:27
9 27
Hege
Lundeby
5KMJ35 12:30:00 0:30:08
10 42
Anne Karin
Hemmingsen
Utleira IL - Friidrett
5KMJ35 12:30:00 0:30:59
11 96
Elin
Thomassen
Uteira IL Gutter 15
5KMJ35 12:30:00 0:31:50
12 51
Camillla
Kristiansen-Wahl
Utleira IL - Friidrett
5KMJ35 12:30:00 0:32:15
13 50
Camilla
Larsson
5KMJ35 12:30:00 0:32:26
14 14
Kristin Thorsø
Espås
Nidelv IL
5KMJ35 12:30:00 0:41:01
60
5KMJ35 12:30:00
9
Lindam
Elde
Utleira IL - Friidrett
5KMJ35 12:30:00
85
Elin
Thomassen
Utleira IL - Friidrett
5KMJ35 12:30:00
5KMJ50 - Eldre veteran kvinner 5km 50pluss år - 12:30:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
Alle Løpere
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
903
TRIM 11:45:00
932
TRIM 11:45:00
933
TRIM 11:45:00
934
TRIM 11:45:00
935
TRIM 11:45:00
936
TRIM 11:45:00
937
TRIM 11:45:00
938
TRIM 11:45:00
939
TRIM 11:45:00
940
TRIM 11:45:00
941
TRIM 11:45:00
942
TRIM 11:45:00
943
TRIM 11:45:00
944
TRIM 11:45:00
945
TRIM 11:45:00
946
TRIM 11:45:00
947
TRIM 11:45:00
948
TRIM 11:45:00
949
TRIM 11:45:00
950
TRIM 11:45:00
951
TRIM 11:45:00
952
TRIM 11:45:00
953
TRIM 11:45:00
954
TRIM 11:45:00
955
TRIM 11:45:00
956
TRIM 11:45:00
957
TRIM 11:45:00
958
TRIM 11:45:00
959
TRIM 11:45:00
960
TRIM 11:45:00
961
TRIM 11:45:00
962
TRIM 11:45:00
963
TRIM 11:45:00
964
TRIM 11:45:00
965
TRIM 11:45:00
966
TRIM 11:45:00
967
TRIM 11:45:00
968
TRIM 11:45:00
969
TRIM 11:45:00
970
TRIM 11:45:00
925
Eiri
Erlandsen
Utleira IL
TRIM 11:45:00
910
Tone
Ervik
TRIM 11:45:00
927
Wenche
Flønes
Utleira IL
TRIM 11:45:00
914
Simon
Hall
Utleira IL - Friidrett
TRIM 11:45:00
900
Mette Mari Wold
Johnsen
TRIM 11:45:00
924
Anton
K. Knudsen
Utleira IL
TRIM 11:45:00
912
Håkon
Kvarme
Utleira IL - Friidrett
TRIM 11:45:00
921
Trine
Magne
Utleira IL
TRIM 11:45:00
928
Bård
Nagelsett
Utleira IL
TRIM 11:45:00
930
Stine
Nilsen
Utleira IL
TRIM 11:45:00
931
Hege
Nilsen
Utleira IL
TRIM 11:45:00
926
Unni
Nordbech
Utleira IL
TRIM 11:45:00
902
Amund Skogstad
Norddal
Utleira IL - Friidrett
TRIM 11:45:00
909
Anne
Rasch-Halvorsen
Snøgg Friidrett
TRIM 11:45:00
923
Gunnar
Riber
Utleira IL
TRIM 11:45:00
919
Daniel Ervik
Riiber
Utleira IL - Friidrett
TRIM 11:45:00
929
Torill
Ringsø
TRIM 11:45:00
916
Hanne
Saur
Utleira IL - Friidrett
TRIM 11:45:00
917
Ylva
Skovang-Melbye
Utleira IL - Friidrett
TRIM 11:45:00
918
Karina
Skovang-Melbye
Utleira IL - Friidrett
TRIM 11:45:00
920
Mia Kristin Dyrhaug
Standal
Utleira IL - Friidrett
TRIM 11:45:00
913
Johan
Steinkjer
TRIM 11:45:00
904
Hege
Strandvahl
TRIM 11:45:00
905
Trude
Strandvahl
TRIM 11:45:00
911
Line Beate
Tveit
Utleira IL - Friidrett
TRIM 11:45:00
915
Nanette
Verboven
TRIM 11:45:00
922
Iben Marie
W. Kristiansen
Utleira IL
TRIM 11:45:00
907
Ingrid Flor
Wilhelmsen
TRIM 11:45:00
908
Martine Flor
Wilhelmsen
TRIM 11:45:00
906
Jonas
With-Kalland
Utleira IL - Friidrett
TRIM 11:45:00
901
Marit Bente
Øvereng
TRIM 11:45:00
468
600M 11:00:00
469
600M 11:00:00
470
600M 11:00:00
471
600M 11:00:00
472
600M 11:00:00
473
600M 11:00:00
474
600M 11:00:00
475
600M 11:00:00
476
600M 11:00:00
477
600M 11:00:00
478
600M 11:00:00
479
600M 11:00:00
480
600M 11:00:00
481
600M 11:00:00
482
600M 11:00:00
483
600M 11:00:00
484
600M 11:00:00
485
600M 11:00:00
486
600M 11:00:00
487
600M 11:00:00
488
600M 11:00:00
489
600M 11:00:00
490
600M 11:00:00
491
600M 11:00:00
492
600M 11:00:00
493
600M 11:00:00
494
600M 11:00:00
495
600M 11:00:00
496
600M 11:00:00
497
600M 11:00:00
498
600M 11:00:00
499
600M 11:00:00
416
Anine Sofie Fritz
Almås
600M 11:00:00
444
Mie
Askeland-Skjølberg
600M 11:00:00
433
Signe Hennum
Aunøien
600M 11:00:00
434
Vetle Hennum
Aunøien
600M 11:00:00
467
Theo
Burkeland
600M 11:00:00
417
Malin
Busch
600M 11:00:00
400
Annabel
Butt
600M 11:00:00
465
Stella
Butt
600M 11:00:00
449
August
Bårdsen
600M 11:00:00
420
Tormod
Dagsson
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
448
Linus Tønnesen
Dahle
Heimdal ski
600M 11:00:00
402
Maria
Dirzyte
600M 11:00:00
406
William
Egelund-Buch
600M 11:00:00
431
Even Norbeck
Erlandsen
Utleira IL
600M 11:00:00
432
Iver Norbeck
Erlandsen
Utleira IL
600M 11:00:00
414
Julius
Forså
600M 11:00:00
453
Åse
Hamstad
600M 11:00:00
421
Nikolai
Hauge-Espelien
Strindheim il
600M 11:00:00
422
Emilie
Hauge-Espelien
Strindheim il
600M 11:00:00
454
Lisa
Haugen Øyaseter
Selbu IL
600M 11:00:00
442
Teis W
Helde
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
443
Boye W
Helde
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
413
Mathilde
Hemmingsen
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
423
Iver Saur
Holte
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
424
Sindre Saur
Holte
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
445
Klara
Høvde
Utleira IL
600M 11:00:00
446
Vilde Marie
Innbjo Romsås
600M 11:00:00
447
Andrine
Innbjo Romsås
600M 11:00:00
452
Carmen
Jensen Øiaas
Utleira IL
600M 11:00:00
438
Sunniva
Julshamn Melkvik
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
430
Embla
Kristiansen-Wahl
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
437
Oskar
Krog
Ranheim IL
600M 11:00:00
460
Gard
Lien Kakhnovich
600M 11:00:00
463
Nichloas
Løvseth
600M 11:00:00
439
Ailo
Malvik
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
405
Mikael Brokhaug
Moe
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
458
Kevin
Moen Akselsen
600M 11:00:00
459
Casper
Moen Akselsen
600M 11:00:00
464
Teodor
Nagelsett
Utleira IL
600M 11:00:00
462
William
Nordahl
Blomsterbyen
600M 11:00:00
456
Tuva
Nysæter Sagsveen
Utleira IL
600M 11:00:00
457
Syver
Nysæter Sagsveen
Utleira IL
600M 11:00:00
409
Gabriel
Røe
600M 11:00:00
466
Iben
Rønne Kvinge
600M 11:00:00
440
Agnete
Sandbakk
Bratsberg IL
600M 11:00:00
441
Henrik
Sandbakk
Bratsberg IL
600M 11:00:00
425
Fredrik
Schei
600M 11:00:00
407
Maja
Skaanes
Nidelv IL
600M 11:00:00
451
Nelle
Skovang-Melbye
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
455
Isak
Skår
600M 11:00:00
401
Oda
Skåren
600M 11:00:00
412
Gunilla Falstad
Sletvold
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
428
William
Solem
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
429
Albert
Solem
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
426
Fia
Stenhaug
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
427
Ina
Stenhaug
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
410
Oskar
Strøm
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
411
Sara
Strøm
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
435
Thea
Sæther
Ranheim IL
600M 11:00:00
436
Jonas
Sæther
Ranheim IL
600M 11:00:00
403
Sara Himle
Thorsen
600M 11:00:00
404
Mia Himle
Thorsen
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
418
Kasper
Valla Rogstad
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
419
Felix
Valla Rogstad
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
450
Berit Signe
Verboven
600M 11:00:00
408
Iver
Vullum-Bruer
Utleira IL - Friidrett
600M 11:00:00
461
Marie
Wahlberg
600M 11:00:00
415
Vera Marie
Wullum Falck
600M 11:00:00
60
5KMJ35 12:30:00
69
Sigrun
Almberg
St. Olavs hospital
5KMJ35 12:30:00 0:22:34
9
Lindam
Elde
Utleira IL - Friidrett
5KMJ35 12:30:00
14
Kristin Thorsø
Espås
Nidelv IL
5KMJ35 12:30:00 0:41:01
83
Kari Hanne
Gjeilo
St. Olavs løpedamer
5KMJ35 12:30:00 0:22:46
88
Heidi
Haugen
Selbu IL
5KMJ35 12:30:00 0:27:27
42
Anne Karin
Hemmingsen
Utleira IL - Friidrett
5KMJ35 12:30:00 0:30:59
24
Marita
Hoff
Bratsberg IL
5KMJ35 12:30:00 0:24:11
94
Lene
Johannesen
5KMJ35 12:30:00 0:22:15
51
Camillla
Kristiansen-Wahl
Utleira IL - Friidrett
5KMJ35 12:30:00 0:32:15
50
Camilla
Larsson
5KMJ35 12:30:00 0:32:26
27
Hege
Lundeby
5KMJ35 12:30:00 0:30:08
38
Anne Grete
Myhre
Sjetne IL
5KMJ35 12:30:00 0:23:38
96
Elin
Thomassen
Uteira IL Gutter 15
5KMJ35 12:30:00 0:31:50
85
Elin
Thomassen
Utleira IL - Friidrett
5KMJ35 12:30:00
36
Kristin
Tjelle
Skaun IL
5KMJ35 12:30:00 0:20:13
56
Marina
Vang
Strindheim il
5KMJ35 12:30:00 0:27:14
5
Hilde
Aareskjold
5KMJ23 12:30:00
30
Amalie
Andersen Boye
5KMJ23 12:30:00
32
Hege
Bjerkan
5KMJ23 12:30:00
6
Vaida
Dirziene
5KMJ23 12:30:00 0:37:54
89
Ingrid
Rypdal
Utleira IL
5KMJ23 12:30:00 0:29:58
61
Katrine Dretvik
Sandbakk
Bratsberg IL
5KMJ23 12:30:00 0:21:47
70
Linda Marie
Strompedal
Namdal løpeklubb
5KMJ23 12:30:00 0:20:01
58
Jorid
Sunnset
Leik, IL
5KMJ23 12:30:00 0:23:24
29
Jenny
By
5KMJ17 12:30:00 0:27:44
28
Oda
Andersen Lundeby
5KMJ15 12:30:00 0:23:47
25
Tuva
Grøtte
Utleira IL - Friidrett
5KMJ15 12:30:00 0:22:21
49
Julia Madeleine
Larsson
5KMJ15 12:30:00 0:24:29
81
Malin
Skjevik
Charlottenlund SK
5KMJ15 12:30:00 0:27:13
11
Hedda
Tveit
Utleira IL - Friidrett
5KMJ15 12:30:00 0:21:11
16
Mila
Marsi
Utleira IL - Friidrett
5KMJ13 12:30:00 0:24:54
13
Guro Aslaksen
Aasly
Utleira IL - Friidrett
5KMJ11 12:30:00 0:26:31
45
Maren Saur
Holte
Utleira IL - Friidrett
5KMJ11 12:30:00 0:25:19
2
Næss
Kristine
Utleira IL - Friidrett
5KMJ11 12:30:00 0:27:01
17
Lena
Marsi
Utleira IL - Friidrett
5KMJ11 12:30:00 0:33:13
26
Helle Solli
Mo
Utleira IL - Friidrett
5KMJ11 12:30:00 0:26:46
31
Øyvind
Andersen Lundeby
5KMG50 12:30:00 0:23:18
63
Knut Ove
Hellandsjø
Orkanger IF - Friidrett
5KMG50 12:30:00 0:22:53
37
Bjørn Gunnar
Paulsen
Strindheim il
5KMG50 12:30:00 0:25:17
77
Kai
Rye
Byneset IL
5KMG50 12:30:00 0:20:05
44
Odd Ivar
Rypdal
Utleira IL - Friidrett
5KMG50 12:30:00 0:26:28
48
Øyvind
Øyen
Strindheim il
5KMG50 12:30:00 0:20:58
1
Nils
Eggen
Utleira IL - Friidrett
5KMG35 12:30:00 0:24:26
73
Egil
Fjeldberg
Equinor BIL
5KMG35 12:30:00 0:19:28
62
Lars
Helde
Utleira IL - Friidrett
5KMG35 12:30:00 0:26:29
84
Håvard
Høiaas
Klæbu Løpeklubb
5KMG35 12:30:00 0:18:32
91
Håkon
Kvarme
Uteira IL Gutter 15
5KMG35 12:30:00 0:27:41
18
Kjell Rune
Logan-Halvorsrud
Melhus Idrettslag
5KMG35 12:30:00 0:22:43
3
Vidar
Magne
Utleira IL - Friidrett
5KMG35 12:30:00 0:35:15
64
Per Kristian
Norddal
Saturn Runners
5KMG35 12:30:00 0:26:08
57
Øystein
Rasch-Halvorsen
Bratsberg IL
5KMG35 12:30:00 0:17:58
82
Espen
Skjevik
Charlottenlund SK
5KMG35 12:30:00 0:20:54
20
Petter Falstad
Sletvold
Utleira IL - Friidrett
5KMG35 12:30:00 0:21:22
23
Bjørn
Slåen
Strindheim il
5KMG35 12:30:00 0:18:42
86
Frode
Sundal
Klæbu Løpeklubb
5KMG35 12:30:00 0:19:04
75
Svein
Vikanes
Nidelv IL
5KMG35 12:30:00 0:33:18
41
Frank
Wahl
Bokseklubben B30
5KMG35 12:30:00 0:25:49
59
Øivind
Estensen
5KMG23 12:30:00 0:19:17
66
Erik
Grimstad
Namdal løpeklubb
5KMG23 12:30:00 0:17:14
53
Henning
Offigstad
Bratsberg IL
5KMG23 12:30:00 0:16:26
80
Sigmund
Ofstad
Rindal IL
5KMG23 12:30:00 0:18:13
93
Sindre
Skanøy
5KMG23 12:30:00 0:18:35
68
Torkild
Stavik
5KMG23 12:30:00 0:19:57
54
Jørgen
Sæther
Bratsberg IL
5KMG23 12:30:00 0:18:09
67
Rune
Talsnes
Leik, IL
5KMG23 12:30:00 0:18:06
92
Jørn
Talsnes
5KMG23 12:30:00 0:20:20
7
Mats Jørgen
Thorsen
5KMG23 12:30:00 0:25:32
34
Øyvind
Ytterhus Utengen
Kajas løpeklubb med vogn
5KMG23 12:30:00 0:17:19
97
5KMG15 12:30:00
98
5KMG15 12:30:00
99
5KMG15 12:30:00
100
5KMG15 12:30:00
101
5KMG15 12:30:00
102
5KMG15 12:30:00
103
5KMG15 12:30:00
104
5KMG15 12:30:00
105
5KMG15 12:30:00
106
5KMG15 12:30:00
107
5KMG15 12:30:00
108
5KMG15 12:30:00
109
5KMG15 12:30:00
110
5KMG15 12:30:00
111
5KMG15 12:30:00
112
5KMG15 12:30:00
113
5KMG15 12:30:00
114
5KMG15 12:30:00
115
5KMG15 12:30:00
116
5KMG15 12:30:00
117
5KMG15 12:30:00
118
5KMG15 12:30:00
119
5KMG15 12:30:00
120
5KMG15 12:30:00
121
5KMG15 12:30:00
122
5KMG15 12:30:00
123
5KMG15 12:30:00
124
5KMG15 12:30:00
125
5KMG15 12:30:00
126
5KMG15 12:30:00
127
5KMG15 12:30:00
128
5KMG15 12:30:00
129
5KMG15 12:30:00
130
5KMG15 12:30:00
131
5KMG15 12:30:00
132
5KMG15 12:30:00
133
5KMG15 12:30:00
134
5KMG15 12:30:00
135
5KMG15 12:30:00
136
5KMG15 12:30:00
137
5KMG15 12:30:00
138
5KMG15 12:30:00
139
5KMG15 12:30:00
140
5KMG15 12:30:00
141
5KMG15 12:30:00
142
5KMG15 12:30:00
143
5KMG15 12:30:00
144
5KMG15 12:30:00
145
5KMG15 12:30:00
146
5KMG15 12:30:00
147
5KMG15 12:30:00
148
5KMG15 12:30:00
149
5KMG15 12:30:00
150
5KMG15 12:30:00
151
5KMG15 12:30:00
152
5KMG15 12:30:00
153
5KMG15 12:30:00
154
5KMG15 12:30:00
155
5KMG15 12:30:00
156
5KMG15 12:30:00
157
5KMG15 12:30:00
158
5KMG15 12:30:00
159
5KMG15 12:30:00
160
5KMG15 12:30:00
161
5KMG15 12:30:00
162
5KMG15 12:30:00
163
5KMG15 12:30:00
164
5KMG15 12:30:00
165
5KMG15 12:30:00
166
5KMG15 12:30:00
167
5KMG15 12:30:00
168
5KMG15 12:30:00
169
5KMG15 12:30:00
170
5KMG15 12:30:00
171
5KMG15 12:30:00
172
5KMG15 12:30:00
173
5KMG15 12:30:00
174
5KMG15 12:30:00
175
5KMG15 12:30:00
176
5KMG15 12:30:00
177
5KMG15 12:30:00
178
5KMG15 12:30:00
179
5KMG15 12:30:00
180
5KMG15 12:30:00
181
5KMG15 12:30:00
182
5KMG15 12:30:00
183
5KMG15 12:30:00
184
5KMG15 12:30:00
185
5KMG15 12:30:00
186
5KMG15 12:30:00
187
5KMG15 12:30:00
188
5KMG15 12:30:00
189
5KMG15 12:30:00
190
5KMG15 12:30:00
191
5KMG15 12:30:00
192
5KMG15 12:30:00
193
5KMG15 12:30:00
194
5KMG15 12:30:00
195
5KMG15 12:30:00
196
5KMG15 12:30:00
197
5KMG15 12:30:00
198
5KMG15 12:30:00
199
5KMG15 12:30:00
55
Robin
Brå
Utleira IL - Friidrett
5KMG15 12:30:00 0:33:56
90
Katrine
Butt
5KMG15 12:30:00 0:24:51
15
Marcus
Espås
Utleira IL - Friidrett
5KMG15 12:30:00 0:25:10
43
Oscar
Hemmingsen
Utleira IL - Friidrett
5KMG15 12:30:00 0:21:35
87
Theo Huse
Kvam
Utleira IL - Friidrett
5KMG15 12:30:00 0:24:16
19
Peter Sebastian
Larsson
5KMG15 12:30:00 0:25:18
4
Odd Alexander
Magne
Utleira IL - Friidrett
5KMG15 12:30:00 0:22:25
65
Erling Skogstad
Norddal
All-star team
5KMG15 12:30:00 0:25:51
21
Erlend
Olderø Kvarme
Utleira
5KMG15 12:30:00 0:24:37
52
Even
Opland
Asserøy IL og UL.
5KMG15 12:30:00 0:17:38
8
Gaute
Osen
Utleira IL - Friidrett
5KMG15 12:30:00 0:27:13
33
Kasper Eggen
Remseth
Utleira IL - Friidrett
5KMG15 12:30:00 0:24:48
78
Jørg Johansen
Rye
Byneset IL
5KMG15 12:30:00 0:18:09
95
Birk
Thomassen
Uteira IL Gutter 15
5KMG15 12:30:00 0:24:39
35
Sivert
Tjelle Wulff
Skaun IL
5KMG15 12:30:00 0:19:15
76
Stian
Vikanes
Utleira IL - Friidrett
5KMG15 12:30:00 0:33:01
79
Teodor Tønnesen
Dahle
Heimdal ski
5KMG13 12:30:00 0:23:09
71
Edvard
Fuglem
Utleira IL - Friidrett
5KMG13 12:30:00 0:22:53
39
Martin
Granheim
Utleira IL - Friidrett
5KMG13 12:30:00 0:19:28
46
Sondre
Stene
National
5KMG13 12:30:00 0:26:14
40
Erik Wang
Strømhaug
Bokseklubben B30
5KMG13 12:30:00 0:24:06
47
Sander
Sæther
Utleira IL - Friidrett
5KMG13 12:30:00 0:21:49
72
Håkon
Fuglem
Utleira IL - Friidrett
5KMG11 12:30:00 0:25:51
10
Andreas
Lysø
Utleira IL - Friidrett
5KMG11 12:30:00 0:25:25
12
Filip
Tveit
Utleira IL - Friidrett
5KMG11 12:30:00 0:23:42
74
Magnus
Uv
Utleira il
5KMG11 12:30:00 0:27:03
22
Aksel
Wormdahl
Utleira IL - Friidrett
5KMG11 12:30:00 0:20:31
549
2KM 11:15:00
550
2KM 11:15:00
551
2KM 11:15:00
552
2KM 11:15:00
553
2KM 11:15:00
554
2KM 11:15:00
555
2KM 11:15:00
556
2KM 11:15:00
557
2KM 11:15:00
558
2KM 11:15:00
559
2KM 11:15:00
560
2KM 11:15:00
561
2KM 11:15:00
562
2KM 11:15:00
563
2KM 11:15:00
564
2KM 11:15:00
565
2KM 11:15:00
566
2KM 11:15:00
567
2KM 11:15:00
568
2KM 11:15:00
569
2KM 11:15:00
570
2KM 11:15:00
571
2KM 11:15:00
572
2KM 11:15:00
573
2KM 11:15:00
574
2KM 11:15:00
575
2KM 11:15:00
576
2KM 11:15:00
577
2KM 11:15:00
578
2KM 11:15:00
579
2KM 11:15:00
580
2KM 11:15:00
581
2KM 11:15:00
582
2KM 11:15:00
583
2KM 11:15:00
584
2KM 11:15:00
585
2KM 11:15:00
586
2KM 11:15:00
587
2KM 11:15:00
588
2KM 11:15:00
589
2KM 11:15:00
590
2KM 11:15:00
591
2KM 11:15:00
592
2KM 11:15:00
593
2KM 11:15:00
594
2KM 11:15:00
595
2KM 11:15:00
596
2KM 11:15:00
597
2KM 11:15:00
598
2KM 11:15:00
599
2KM 11:15:00
600
2KM 11:15:00
601
2KM 11:15:00
602
2KM 11:15:00
603
2KM 11:15:00
604
2KM 11:15:00
605
2KM 11:15:00
606
2KM 11:15:00
607
2KM 11:15:00
608
2KM 11:15:00
609
2KM 11:15:00
610
2KM 11:15:00
611
2KM 11:15:00
612
2KM 11:15:00
613
2KM 11:15:00
614
2KM 11:15:00
615
2KM 11:15:00
616
2KM 11:15:00
617
2KM 11:15:00
618
2KM 11:15:00
619
2KM 11:15:00
620
2KM 11:15:00
621
2KM 11:15:00
622
2KM 11:15:00
623
2KM 11:15:00
624
2KM 11:15:00
625
2KM 11:15:00
626
2KM 11:15:00
627
2KM 11:15:00
628
2KM 11:15:00
629
2KM 11:15:00
630
2KM 11:15:00
631
2KM 11:15:00
632
2KM 11:15:00
633
2KM 11:15:00
634
2KM 11:15:00
635
2KM 11:15:00
636
2KM 11:15:00
637
2KM 11:15:00
638
2KM 11:15:00
639
2KM 11:15:00
640
2KM 11:15:00
641
2KM 11:15:00
642
2KM 11:15:00
643
2KM 11:15:00
644
2KM 11:15:00
645
2KM 11:15:00
646
2KM 11:15:00
647
2KM 11:15:00
648
2KM 11:15:00
649
2KM 11:15:00
650
2KM 11:15:00
651
2KM 11:15:00
652
2KM 11:15:00
653
2KM 11:15:00
654
2KM 11:15:00
655
2KM 11:15:00
656
2KM 11:15:00
657
2KM 11:15:00
658
2KM 11:15:00
659
2KM 11:15:00
660
2KM 11:15:00
661
2KM 11:15:00
662
2KM 11:15:00
663
2KM 11:15:00
664
2KM 11:15:00
665
2KM 11:15:00
666
2KM 11:15:00
667
2KM 11:15:00
668
2KM 11:15:00
669
2KM 11:15:00
670
2KM 11:15:00
671
2KM 11:15:00
672
2KM 11:15:00
673
2KM 11:15:00
674
2KM 11:15:00
675
2KM 11:15:00
676
2KM 11:15:00
677
2KM 11:15:00
678
2KM 11:15:00
679
2KM 11:15:00
680
2KM 11:15:00
681
2KM 11:15:00
682
2KM 11:15:00
683
2KM 11:15:00
684
2KM 11:15:00
685
2KM 11:15:00
686
2KM 11:15:00
687
2KM 11:15:00
688
2KM 11:15:00
689
2KM 11:15:00
690
2KM 11:15:00
691
2KM 11:15:00
692
2KM 11:15:00
693
2KM 11:15:00
694
2KM 11:15:00
695
2KM 11:15:00
696
2KM 11:15:00
697
2KM 11:15:00
698
2KM 11:15:00
699
2KM 11:15:00
700
2KM 11:15:00
701
2KM 11:15:00
702
2KM 11:15:00
703
2KM 11:15:00
704
2KM 11:15:00
705
2KM 11:15:00
706
2KM 11:15:00
707
2KM 11:15:00
708
2KM 11:15:00
709
2KM 11:15:00
710
2KM 11:15:00
711
2KM 11:15:00
712
2KM 11:15:00
713
2KM 11:15:00
714
2KM 11:15:00
715
2KM 11:15:00
716
2KM 11:15:00
717
2KM 11:15:00
718
2KM 11:15:00
719
2KM 11:15:00
720
2KM 11:15:00
721
2KM 11:15:00
722
2KM 11:15:00
723
2KM 11:15:00
724
2KM 11:15:00
725
2KM 11:15:00
726
2KM 11:15:00
727
2KM 11:15:00
728
2KM 11:15:00
729
2KM 11:15:00
730
2KM 11:15:00
731
2KM 11:15:00
732
2KM 11:15:00
733
2KM 11:15:00
734
2KM 11:15:00
735
2KM 11:15:00
736
2KM 11:15:00
737
2KM 11:15:00
738
2KM 11:15:00
739
2KM 11:15:00
740
2KM 11:15:00
741
2KM 11:15:00
742
2KM 11:15:00
743
2KM 11:15:00
744
2KM 11:15:00
745
2KM 11:15:00
746
2KM 11:15:00
747
2KM 11:15:00
748
2KM 11:15:00
749
2KM 11:15:00
750
2KM 11:15:00
751
2KM 11:15:00
752
2KM 11:15:00
753
2KM 11:15:00
754
2KM 11:15:00
755
2KM 11:15:00
756
2KM 11:15:00
757
2KM 11:15:00
758
2KM 11:15:00
759
2KM 11:15:00
760
2KM 11:15:00
761
2KM 11:15:00
762
2KM 11:15:00
763
2KM 11:15:00
764
2KM 11:15:00
765
2KM 11:15:00
766
2KM 11:15:00
767
2KM 11:15:00
768
2KM 11:15:00
769
2KM 11:15:00
770
2KM 11:15:00
771
2KM 11:15:00
772
2KM 11:15:00
773
2KM 11:15:00
774
2KM 11:15:00
775
2KM 11:15:00
776
2KM 11:15:00
777
2KM 11:15:00
778
2KM 11:15:00
779
2KM 11:15:00
780
2KM 11:15:00
781
2KM 11:15:00
782
2KM 11:15:00
783
2KM 11:15:00
784
2KM 11:15:00
785
2KM 11:15:00
786
2KM 11:15:00
787
2KM 11:15:00
788
2KM 11:15:00
789
2KM 11:15:00
790
2KM 11:15:00
791
2KM 11:15:00
792
2KM 11:15:00
793
2KM 11:15:00
794
2KM 11:15:00
795
2KM 11:15:00
796
2KM 11:15:00
797
2KM 11:15:00
798
2KM 11:15:00
799
2KM 11:15:00
800
2KM 11:15:00
801
2KM 11:15:00
802
2KM 11:15:00
803
2KM 11:15:00
804
2KM 11:15:00
805
2KM 11:15:00
806
2KM 11:15:00
807
2KM 11:15:00
808
2KM 11:15:00
809
2KM 11:15:00
810
2KM 11:15:00
811
2KM 11:15:00
812
2KM 11:15:00
813
2KM 11:15:00
814
2KM 11:15:00
815
2KM 11:15:00
816
2KM 11:15:00
817
2KM 11:15:00
818
2KM 11:15:00
819
2KM 11:15:00
820
2KM 11:15:00
821
2KM 11:15:00
822
2KM 11:15:00
823
2KM 11:15:00
824
2KM 11:15:00
825
2KM 11:15:00
826
2KM 11:15:00
827
2KM 11:15:00
828
2KM 11:15:00
829
2KM 11:15:00
830
2KM 11:15:00
831
2KM 11:15:00
832
2KM 11:15:00
833
2KM 11:15:00
834
2KM 11:15:00
835
2KM 11:15:00
836
2KM 11:15:00
837
2KM 11:15:00
838
2KM 11:15:00
839
2KM 11:15:00
840
2KM 11:15:00
841
2KM 11:15:00
842
2KM 11:15:00
843
2KM 11:15:00
844
2KM 11:15:00
845
2KM 11:15:00
846
2KM 11:15:00
847
2KM 11:15:00
848
2KM 11:15:00
849
2KM 11:15:00
850
2KM 11:15:00
851
2KM 11:15:00
852
2KM 11:15:00
853
2KM 11:15:00
854
2KM 11:15:00
855
2KM 11:15:00
856
2KM 11:15:00
857
2KM 11:15:00
858
2KM 11:15:00
859
2KM 11:15:00
860
2KM 11:15:00
861
2KM 11:15:00
862
2KM 11:15:00
863
2KM 11:15:00
864
2KM 11:15:00
865
2KM 11:15:00
866
2KM 11:15:00
867
2KM 11:15:00
868
2KM 11:15:00
869
2KM 11:15:00
870
2KM 11:15:00
871
2KM 11:15:00
872
2KM 11:15:00
873
2KM 11:15:00
874
2KM 11:15:00
875
2KM 11:15:00
876
2KM 11:15:00
877
2KM 11:15:00
878
2KM 11:15:00
879
2KM 11:15:00
880
2KM 11:15:00
881
2KM 11:15:00
882
2KM 11:15:00
883
2KM 11:15:00
884
2KM 11:15:00
885
2KM 11:15:00
886
2KM 11:15:00
887
2KM 11:15:00
888
2KM 11:15:00
889
2KM 11:15:00
890
2KM 11:15:00
891
2KM 11:15:00
892
2KM 11:15:00
893
2KM 11:15:00
894
2KM 11:15:00
895
2KM 11:15:00
896
2KM 11:15:00
897
2KM 11:15:00
898
2KM 11:15:00
899
2KM 11:15:00
505
Kaja Aslaksen
Aasly
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:15:00 0:13:17
524
Emre
Askim Pettersen
Flatås Idrettslag
2KM 11:15:00 0:09:17
523
June
Askim Pettersen
Flatås Idrettslag
2KM 11:15:00 0:10:43
532
Lovise
Bakås
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:15:00 0:14:43
512
Erik
Berglund
Kattem
2KM 11:15:00 0:10:25
548
Theo
Bjerkestrand
2KM 11:15:00 0:15:16
547
Emilian
Bjerkestrand
Othilienborg
2KM 11:15:00
510
Marie
Broberg
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:15:00 0:10:27
534
Ludwig
Bårdsen
Strindheim il
2KM 11:15:00 0:11:08
533
Albert Tønnesen
Dahle
Heimdal ski
2KM 11:15:00 0:11:22
544
Samuel
Damman Nordby
2KM 11:15:00 0:14:08
543
Sanna
Damman Nordby
2KM 11:15:00 0:15:52
545
Torbjørg Grøa
Eggertsdottir
2KM 11:15:00 0:12:36
509
Trym
Fosseide Bjerkan
2KM 11:15:00 0:10:03
542
Mari
Hamstad
2KM 11:15:00 0:15:55
525
Lasse W
Helde
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:15:00 0:13:29
513
Kajsa
Hoel Skauge
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:15:00 0:09:40
508
Sivert
Hoff Hoel
Bratsberg IL
2KM 11:15:00 0:11:01
507
Mari
Hoff Hoel
Bratsberg IL
2KM 11:15:00 0:12:35
537
Jørgen
Høiaas
Klæbu Løpeklubb
2KM 11:15:00 0:11:10
529
Maren
Høvde
Utleira IL
2KM 11:15:00 0:13:18
541
Henrik
Jensen Øiaas
Utleira IL
2KM 11:15:00 0:15:44
515
Astri
Jenssen
Bratsberg IL
2KM 11:15:00 0:15:41
521
Mikael
Jernakov
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:15:00 0:13:12
522
Imre
Kristiansen-Wahl
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:15:00 0:14:52
530
Sebastian
Meling
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:15:00 0:10:37
500
Malin Brokhaug
Moe
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:15:00 0:10:12
538
Ingrid Skogstad
Norddal
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:15:00 0:11:02
546
Valmundue
R. Eggertsson
2KM 11:15:00 0:13:57
540
Jenni Hovdahl
Sandrød
Sjetne IL
2KM 11:15:00 0:10:16
503
Lone Holte
Sandum
Strindheim il
2KM 11:15:00 0:11:57
504
Emil Holte
Sandum
Strindheim il
2KM 11:15:00 0:12:16
517
Kristoffer
Schei
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:15:00 0:10:52
516
Mario
Sjølstad
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:15:00 0:10:47
501
Oliver
Skaanes
Nidelv IL
2KM 11:15:00 0:09:58
511
Victoria
Skjærvold
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:15:00
506
Ask Peder Falstad
Sletvold
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:15:00 0:12:13
526
Una
Sommervoll
Nidelv IL
2KM 11:15:00 0:12:15
527
Sondre Maroni
Stavik
Byåsen IL
2KM 11:15:00 0:11:23
531
Ulrik
Sternang
2KM 11:15:00 0:13:55
539
Vegard
Sundal
Klæbu Løpeklubb
2KM 11:15:00 0:12:22
528
Linnea
Sæther
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:15:00 0:10:58
514
Sofie
Tjelle Wulff
Skaun IL
2KM 11:15:00 0:09:31
502
Erle
Vullum-Bruer
Utleira IL - Friidrett
2KM 11:15:00 0:13:18
518
Birgitte Flor
Wilhelmsen
2KM 11:15:00 0:10:18
520
Rebekka Flor
Wilhelmsen
2KM 11:15:00 0:12:16
519
Susanne Flor
Wilhelmsen
2KM 11:15:00 0:12:38
536
Sindre
Wolden
Byåsen IL
2KM 11:15:00 0:10:46
535
Sanna
Wolden
Byåsen IL
2KM 11:15:00 0:10:48
201
10KMJ 12:15:00
217
Lena Borch
Abrahamsen
Utleira IL - Friidrett
10KMJ 12:15:00 1:01:53
234
Kari Anne I
Evensen
Strindheim il
10KMJ 12:15:00 0:51:08
214
Solfrid
Haugen
Telenor
10KMJ 12:15:00 0:46:09
204
Margareth
Holte
Trondheim frisbeeklubb
10KMJ 12:15:00 0:48:11
228
Eva
Holøyen
Lundåsen løpedamer
10KMJ 12:15:00 0:48:32
216
Maja
Mortensen
10KMJ 12:15:00 1:01:53
239
Janne
Sandrød
Sjetne IL
10KMJ 12:15:00 0:48:50
246
10KMG 12:15:00
247
10KMG 12:15:00
248
10KMG 12:15:00
249
10KMG 12:15:00
250
10KMG 12:15:00
251
10KMG 12:15:00
252
10KMG 12:15:00
253
10KMG 12:15:00
254
10KMG 12:15:00
255
10KMG 12:15:00
256
10KMG 12:15:00
257
10KMG 12:15:00
258
10KMG 12:15:00
259
10KMG 12:15:00
260
10KMG 12:15:00
261
10KMG 12:15:00
262
10KMG 12:15:00
263
10KMG 12:15:00
264
10KMG 12:15:00
265
10KMG 12:15:00
266
10KMG 12:15:00
267
10KMG 12:15:00
268
10KMG 12:15:00
269
10KMG 12:15:00
270
10KMG 12:15:00
271
10KMG 12:15:00
272
10KMG 12:15:00
273
10KMG 12:15:00
274
10KMG 12:15:00
275
10KMG 12:15:00
276
10KMG 12:15:00
277
10KMG 12:15:00
278
10KMG 12:15:00
279
10KMG 12:15:00
280
10KMG 12:15:00
281
10KMG 12:15:00
282
10KMG 12:15:00
283
10KMG 12:15:00
284
10KMG 12:15:00
285
10KMG 12:15:00
286
10KMG 12:15:00
287
10KMG 12:15:00
288
10KMG 12:15:00
289
10KMG 12:15:00
290
10KMG 12:15:00
291
10KMG 12:15:00
292
10KMG 12:15:00
293
10KMG 12:15:00
294
10KMG 12:15:00
295
10KMG 12:15:00
296
10KMG 12:15:00
297
10KMG 12:15:00
298
10KMG 12:15:00
299
10KMG 12:15:00
300
10KMG 12:15:00
301
10KMG 12:15:00
302
10KMG 12:15:00
303
10KMG 12:15:00
304
10KMG 12:15:00
305
10KMG 12:15:00
306
10KMG 12:15:00
307
10KMG 12:15:00
308
10KMG 12:15:00
309
10KMG 12:15:00
310
10KMG 12:15:00
311
10KMG 12:15:00
312
10KMG 12:15:00
313
10KMG 12:15:00
314
10KMG 12:15:00
315
10KMG 12:15:00
316
10KMG 12:15:00
317
10KMG 12:15:00
318
10KMG 12:15:00
319
10KMG 12:15:00
320
10KMG 12:15:00
321
10KMG 12:15:00
322
10KMG 12:15:00
323
10KMG 12:15:00
324
10KMG 12:15:00
325
10KMG 12:15:00
326
10KMG 12:15:00
327
10KMG 12:15:00
328
10KMG 12:15:00
329
10KMG 12:15:00
330
10KMG 12:15:00
331
10KMG 12:15:00
332
10KMG 12:15:00
333
10KMG 12:15:00
334
10KMG 12:15:00
335
10KMG 12:15:00
336
10KMG 12:15:00
337
10KMG 12:15:00
338
10KMG 12:15:00
339
10KMG 12:15:00
340
10KMG 12:15:00
341
10KMG 12:15:00
342
10KMG 12:15:00
343
10KMG 12:15:00
344
10KMG 12:15:00
345
10KMG 12:15:00
346
10KMG 12:15:00
347
10KMG 12:15:00
348
10KMG 12:15:00
349
10KMG 12:15:00
350
10KMG 12:15:00
351
10KMG 12:15:00
352
10KMG 12:15:00
353
10KMG 12:15:00
354
10KMG 12:15:00
355
10KMG 12:15:00
356
10KMG 12:15:00
357
10KMG 12:15:00
358
10KMG 12:15:00
359
10KMG 12:15:00
360
10KMG 12:15:00
361
10KMG 12:15:00
362
10KMG 12:15:00
363
10KMG 12:15:00
364
10KMG 12:15:00
365
10KMG 12:15:00
366
10KMG 12:15:00
367
10KMG 12:15:00
368
10KMG 12:15:00
369
10KMG 12:15:00
370
10KMG 12:15:00
371
10KMG 12:15:00
372
10KMG 12:15:00
373
10KMG 12:15:00
374
10KMG 12:15:00
375
10KMG 12:15:00
376
10KMG 12:15:00
377
10KMG 12:15:00
378
10KMG 12:15:00
379
10KMG 12:15:00
380
10KMG 12:15:00
381
10KMG 12:15:00
382
10KMG 12:15:00
383
10KMG 12:15:00
384
10KMG 12:15:00
385
10KMG 12:15:00
386
10KMG 12:15:00
387
10KMG 12:15:00
388
10KMG 12:15:00
389
10KMG 12:15:00
390
10KMG 12:15:00
391
10KMG 12:15:00
392
10KMG 12:15:00
393
10KMG 12:15:00
394
10KMG 12:15:00
395
10KMG 12:15:00
396
10KMG 12:15:00
397
10KMG 12:15:00
398
10KMG 12:15:00
399
10KMG 12:15:00
203
Kurt
Aasly
Utleira IL - Friidrett
10KMG 12:15:00 0:45:27
206
Harald
Alstad
10KMG 12:15:00 0:57:05
243
Stein Arne
Asteland
K-BIL
10KMG 12:15:00 0:48:09
222
Øivind
Aunøien
Strindheim il
10KMG 12:15:00 0:42:20
233
Roar
Bakås
Utleira IL - Friidrett
10KMG 12:15:00 0:42:32
220
Raymond
Bergesen
Utleira IL - Friidrett
10KMG 12:15:00 0:45:06
227
Jan
Blomli
Telenor BIL
10KMG 12:15:00 0:51:43
202
Vladas
Dirzys
10KMG 12:15:00 0:56:10
238
Jonny Andre
Engen
team norne
10KMG 12:15:00 0:46:48
221
Sten Even
Erlandsen
Utleira IL
10KMG 12:15:00 0:47:16
213
Markus
Espelien
Strindheim il
10KMG 12:15:00 0:40:40
200
Ivan
Espervik
10KMG 12:15:00 0:54:09
205
Trond Arne
Espås
Utleira IL - Friidrett
10KMG 12:15:00 0:47:47
240
Bernt Emil
Finserås Rognes
Utleira IL - Friidrett
10KMG 12:15:00 0:40:09
235
Ola
Fredriksen
10KMG 12:15:00 0:44:42
229
Håkon
Hagen Helgesen
Lørenskog Skiklubb
10KMG 12:15:00 0:38:04
231
Mark
Hall
10KMG 12:15:00 1:08:10
208
Bjørn Inge
Hanssen
10KMG 12:15:00 0:52:58
210
Mats
Jensen
Sjetne IL
10KMG 12:15:00 0:37:38
218
Anatoli
Jernakov
Utleira IL - Friidrett
10KMG 12:15:00 0:47:01
245
Pål
Kvinge
TOSK
10KMG 12:15:00 0:38:26
219
Henrik
Lie
Nidelv IL
10KMG 12:15:00 0:49:45
224
Roald
Lilletvedt
10KMG 12:15:00
226
Roger
Malvik
Utleira IL - Friidrett
10KMG 12:15:00 0:48:04
223
Per Vidar
Melkvik
Utleira IL - Friidrett
10KMG 12:15:00 0:55:30
209
Øyvind
Moe
K-BIL
10KMG 12:15:00 0:46:07
244
Marcus
Nordahl
Rekordmila
10KMG 12:15:00 0:41:15
236
Jan
Nyrønning
Ålen IL - Friidrett
10KMG 12:15:00 0:38:00
225
Inge
Pettersen
Flatås Idrettslag
10KMG 12:15:00 0:45:36
207
Sunil
Raj
10KMG 12:15:00 0:40:49
242
Ola
Sakshaug
Kristiansand Løpeklubb
10KMG 12:15:00 0:33:39
211
Ingar
Sandum
Trondheim Frisbeeklubb
10KMG 12:15:00 0:56:03
237
Jan Kåre
Stamnes
Team Norne
10KMG 12:15:00 0:44:03
230
Ingebrigt
Steinkjer
10KMG 12:15:00 0:47:50
215
Ketil
Stene
Stiftstaden SK
10KMG 12:15:00 0:36:37
241
Frank
Stoum
10KMG 12:15:00 0:47:17
212
Michael Brian
Watts
10KMG 12:15:00 0:39:06
232
Kristian
Woldvik
Rindal IL
10KMG 12:15:00