G8 - Gutter 8 år - 1 km - 11:00:00 resultat
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
10
G8 11:02:15
11
G8 11:02:30
12
G8 11:02:45
13
G8 11:03:00
4
Jonas
Arnesen
Strindheim IL
G8 11:00:45 0:08:58
8
Kristian Wollan
Benum
Byåsen IL
G8 11:01:45 0:08:20
6
Sigurd Gravdal
Brusveen
Strindheim IL
G8 11:01:15 0:10:39
3
Einar Tobias
Drage
Malvik IL
G8 11:00:30 0:06:31
7
Olav
Ekle-Danielsen
Strindheim IL
G8 11:01:30 0:11:33
9
Kasper
Frøseth
Byneset IL
G8 11:02:00 0:07:14
5
Jonas Nikolai
Kolnes
Malvik IL
G8 11:01:00 0:07:40
1
Håkon Gyllan
Romulslie
Malvik IL
G8 11:00:00 0:06:01
2
Gaute Holck
Sandberg
Strindheim IL
G8 11:00:15 0:10:07
J8 - Jenter 8 år - 1 km - 11:03:15 resultat
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
25
J8 11:06:00
26
J8 11:06:15
27
J8 11:06:30
28
J8 11:06:45
29
J8 11:07:00
30
J8 11:07:15
31
J8 11:07:30
14
Vår Agyness
Bjørkli
Hommelvik IL
J8 11:03:15 DNS
24
Sandra
Bragstad-Larsen
Strindheim IL
J8 11:05:45 0:07:42
16
Mathea
Finbraaten
Byåsen IL
J8 11:03:45 0:08:02
17
Sigrid A
Hansen
Malvik IL
J8 11:04:00 0:08:55
18
Ingrid
Hindberg
Strindheim IL
J8 11:04:15 0:05:29
22
Anna Standal
Lyngstad
Tiller IL
J8 11:05:15 0:09:59
19
Hedda
Ringen
Flatås IL
J8 11:04:30 DNS
15
Victoria
Sand
Strindheim IL
J8 11:03:30 0:06:43
21
Vibe
Stenseng
Strindheim IL
J8 11:05:00 0:07:41
20
Mille
Stensheim
Byneset IL
J8 11:04:45 0:06:25
23
Sofia
Tønne-Johansen
Byåsen IL
J8 11:05:30 0:09:43
G9 - Gutter 9 år - 1 km - 11:07:45 resultat
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
39
G9 11:09:30
40
G9 11:09:45
41
G9 11:10:00
42
G9 11:10:15
32
Markus
Almås
Byåsen IL
G9 11:07:45 0:05:06
35
Ask Nikolay
Dragsten
Flatås IL
G9 11:08:30 0:05:40
36
Eivind
Ekle-Danielsen
Strindheim IL
G9 11:08:45 0:05:02
38
Martin Moslet
Evensen
Raufoss IL Langrenn
G9 11:09:15 0:04:33
37
Emil Rotefoss
Gaukerud
Strindheim IL
G9 11:09:00 0:04:45
34
Matheo Færø
Jensen
Strindheim IL
G9 11:08:15 0:06:44
33
Ole Christopher
Sand
Strindheim IL
G9 11:08:00 0:04:49
J9 - Jenter 9 år - 1 km - 11:10:30 resultat
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
54
J9 11:13:15
55
J9 11:13:30
56
J9 11:13:45
53
Idun
Bugten
Strindheim IL
J9 11:13:00 0:05:24
50
Christine
Finnland
Tiller IL
J9 11:12:15 0:05:44
48
Hennie
Haram
Strindheim IL
J9 11:11:45 0:07:36
51
Maiken
Holmberg
Tiller IL
J9 11:12:30 0:06:15
46
Johanne
Jensås
Ranheim Skiklubb
J9 11:11:15 0:06:11
45
Thea
Korsan
Hommelvik IL
J9 11:11:00 0:05:22
49
Nicoline Granmo
Lyshagen
Ranheim Skiklubb
J9 11:12:00 0:06:30
47
Tuva Holck
Sandberg
Strindheim IL
J9 11:11:30 0:07:39
43
Ida
Solberg
Tiller IL
J9 11:10:30 0:06:12
52
Hedda Rismark
Sætran
Ranheim Skiklubb
J9 11:12:45 0:06:11
44
Ingrid
Trøite
Strindheim IL
J9 11:10:45 0:07:39
G10 - Gutter 10 år - 1 km - 11:14:00 resultat
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
68
G10 11:16:45
79
G10 11:19:30
80
G10 11:19:45
78
Lukas Stilson
Arstad
Strindheim IL
G10 11:19:15 0:04:55
58
Christian
Aune
Utleira IL
G10 11:14:15 0:07:02
71
Ulrik
Bjørseth
Ranheim Skiklubb
G10 11:17:30 0:06:23
60
Oskar
Brurok
Utleira IL
G10 11:14:45 0:06:06
77
Tormod
Bugten
Strindheim IL
G10 11:19:00 0:04:59
67
Halvor Krohn
Garnæs
Byåsen IL
G10 11:16:30 DNS
69
Iver Lund
Gjerde
Byåsen IL
G10 11:17:00 0:04:40
76
Ole Morten
Kjønsvik
Kyrksæterøra IL
G10 11:18:45 0:04:51
73
Sondre Mæhlum
Krüger
Byaasen Skiklub
G10 11:18:00 0:04:50
61
Thomas
Kvendbø Holden
Strindheim IL
G10 11:15:00 0:04:38
62
Emil
Kvendbø Holden
Strindheim IL
G10 11:15:15 0:04:56
59
Sven
Nevin
Byaasen Skiklub
G10 11:14:30 0:04:19
72
Haakon
Oddebug
Kyrksæterøra IL
G10 11:17:45 0:04:41
64
Magnus
Qvigstad
Ranheim Skiklubb
G10 11:15:45 0:04:46
70
Noah
Rygh
Ranheim Skiklubb
G10 11:17:15 0:05:23
65
Herman
Skikstein
Ranheim Skiklubb
G10 11:16:00 0:04:39
66
Marius
Skoglund-Larssen
Ranheim Skiklubb
G10 11:16:15 0:05:34
75
Casper
Standal
Tiller IL
G10 11:18:30 0:05:32
74
Emil
Stensheim
Byneset IL
G10 11:18:15 0:05:14
63
Sondre Holås
Sødring
Heimdal Ski
G10 11:15:30 0:05:22
57
Håkon Singsdal
Volden
Byåsen IL
G10 11:14:00 0:04:15
J10 - Jenter 10 år - 1 km - 11:20:00 resultat
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
95
J10 11:23:30
96
J10 11:23:45
97
J10 11:24:00
98
J10 11:24:15
99
J10 11:24:30
100
J10 11:24:45
101
J10 11:25:00
88
Tiril
Arnesen
Strindheim IL
J10 11:21:45 0:05:57
81
Ingrid Wollan
Benum
Byåsen IL
J10 11:20:00 0:04:32
94
Inga
Fossland
Byåsen IL
J10 11:23:15 0:05:17
93
Karoline
Frøseth
Byneset IL
J10 11:23:00 DNS
83
Marit Kvåle
Gissinger
Malvik IL
J10 11:20:30 0:05:03
90
Oda Aune
Gissinger
Malvik IL
J10 11:22:15 0:05:46
87
Stine Bergsaker
Halvorsen
Strindheim IL
J10 11:21:30 0:05:29
86
Ragnhild A
Hansen
Malvik IL
J10 11:21:15 0:05:01
92
Anine Charlotte
Kolnes
Malvik IL
J10 11:22:45 0:05:57
89
Ylva
Kvam Seljebø
Malvik IL
J10 11:22:00 0:05:15
85
Kristine
Næss
Utleira IL
J10 11:21:00 0:05:02
84
Hedda Gyllan
Romulslie
Malvik IL
J10 11:20:45 0:05:03
91
Linnea
Sæther
Utleira IL
J10 11:22:30 0:06:22
82
Erle
Tønne-Johansen
Byåsen IL
J10 11:20:15 DNS
G11 - Gutter 11 år - 2 km - 11:25:15 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 103
Benjamin
Kulsetås
Strindheim IL
G11 11:25:30 0:06:27
2 106
Magnus Moslet
Evensen
Raufoss IL Langrenn
G11 11:26:15 0:07:01
3 107
Halvor
Kvennås
Byåsen IL
G11 11:26:30 0:07:05
4 123
Filip
Tveit
Utleira IL
G11 11:30:30 0:07:14
5 104
Arnulf Stefanussen
Flo
Ranheim Skiklubb
G11 11:25:45 0:07:27
6 102
Ask
Holmvassdal
Ranheim Skiklubb
G11 11:25:15 0:07:34
7 120
Even J.
Ratøien
Meldal IL
G11 11:29:45 0:07:41
8 110
Vegard Granmo
Markussen
Strindheim IL
G11 11:27:15 0:07:43
9 122
Gunnar Melien
Ree
Meldal IL
G11 11:30:15 0:07:46
10 108
Brage Tuff Carlsen
Weidemann
Strindheim IL
G11 11:26:45 0:07:46
11 111
Sigurd
Ekle-Danielsen
Strindheim IL
G11 11:27:30 0:07:47
12 112
Linus Stilson
Arstad
Strindheim IL
G11 11:27:45 0:07:49
13 116
Oliver
Finnland
Tiller IL
G11 11:28:45 0:07:54
14 114
Magnus Gravdal
Brusveen
Strindheim IL
G11 11:28:15 0:08:00
15 109
Gustav Bjørgen
Sjøvold
Strindheim IL
G11 11:27:00 0:08:01
16 113
Aksel
Stenseng
Strindheim IL
G11 11:28:00 0:08:06
17 105
Andreas
Bragstad-Larsen
Strindheim IL
G11 11:26:00 0:08:15
18 121
Milo Mathias Høve
Ødegaard
Strindheim
G11 11:30:00 0:08:18
19 117
Tor Håkon Rismark
Røkke
Heimdal Ski
G11 11:29:00 0:08:40
20 118
Sivert Gjølga
Isaksen
Heimdal Ski
G11 11:29:15 0:08:50
21 115
Thomas
Trøite
Strindheim IL
G11 11:28:30 0:09:00
22 119
Daniel Ervik
Riiber
Utleira IL
G11 11:29:30 0:09:47
J11 - Jenter 11 år - 2 km - 11:30:45 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 125
Astri Myhre
Svinsås
Stjørdals-Blink, IL
J11 11:31:00 0:07:25
2 124
Marie Wollan
Benum
Byåsen IL
J11 11:30:45 0:07:36
3 130
Frida
Vikin
Rennebu IL
J11 11:32:15 0:08:04
4 127
Nora
Vågø Kristiansen
Klæbu IL
J11 11:31:30 0:08:14
5 129
Kristin
Petersen
Heimdal Ski
J11 11:32:00 0:08:18
6 139
Lina
Hindberg
Strindheim IL
J11 11:34:30 0:08:32
7 133
Sara
Bjørgum
Strindheim IL
J11 11:33:00 0:09:01
8 134
Lena
Marsi
Utleira IL
J11 11:33:15 0:09:02
9 126
Ella
Vågø Kristiansen
Klæbu IL
J11 11:31:15 0:09:02
10 131
Ida Oanes
Sjøli
Klæbu IL
J11 11:32:30 0:09:05
11 132
Hedda Rise
Fjærtoft
Byaasen Skiklub
J11 11:32:45 0:09:06
12 138
Malin
Finbraaten
Byåsen IL
J11 11:34:15 0:09:17
13 137
Synne
Keiseraas
Strindheim IL
J11 11:34:00 0:09:36
14 135
Guro Aslaksen
Aasly
Utleira IL
J11 11:33:30 0:09:37
15 136
Nora
Hafsmo
Byåsen IL
J11 11:33:45 0:10:18
140
J11 11:34:45
141
J11 11:35:00
142
J11 11:35:15
143
J11 11:35:30
128
Mia
Stormo
Heimdal Ski
J11 11:31:45 DNS
G12 - Gutter 12 år - 2 km - 11:35:45 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 145
Adrian Cornelius
Kaasbøll
Byåsen IL
G12 11:36:00 0:06:36
2 149
Julian
Grøtte
Utleira IL
G12 11:37:00 0:06:38
3 147
Nikolai
Fossum
Byåsen IL
G12 11:36:30 0:06:44
4 158
Trym Lyng
Fossen
Hommelvik IL
G12 11:39:15 0:06:45
5 152
Eimund Engtrø
Husby
Leinstrand IL
G12 11:37:45 0:06:48
6 144
Morten
Grut
Nor, IL
G12 11:35:45 0:06:54
7 153
Tobias
Korsan
Hommelvik IL
G12 11:38:00 0:06:55
8 150
Sveinung
Sandvik
Jonsvatnet IL
G12 11:37:15 0:06:57
9 148
Niklas
Almås
Byåsen IL
G12 11:36:45 0:07:08
10 146
Eirik Ask
Bruland
Strindheim IL
G12 11:36:15 0:07:19
11 159
Oliver
Kvendbø Holden
Strindheim IL
G12 11:39:30 0:07:30
12 156
Dennis
Holmberg
Tiller IL
G12 11:38:45 0:07:36
13 151
Jørgen
Aune
Byåsen IL
G12 11:37:30 0:07:42
14 160
Nikolai Viken
Holten
Byåsen IL
G12 11:39:45 0:07:43
15 155
Brage Gyllan
Romulslie
Malvik IL
G12 11:38:30 0:08:11
16 154
Sindre
Hergot
Tiller IL
G12 11:38:15 0:08:20
17 161
Magnus
Græsli
Leinstrand IL
G12 11:40:00 0:08:23
18 157
Øystein
Solberg
Tiller IL
G12 11:39:00 0:08:26
162
G12 11:40:15
163
G12 11:40:30
164
G12 11:40:45
165
G12 11:41:00
J12 - Jenter 12 år - 2 km - 11:41:15 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 168
Madelen Løvoll
Vikan
Byåsen IL
J12 11:41:45 0:07:18
2 172
Petronella
Haram
Strindheim IL
J12 11:42:45 0:07:39
3 170
Alexandra
Sand
Strindheim IL
J12 11:42:15 0:07:41
4 169
Oda
Sæter
Byåsen IL
J12 11:42:00 0:07:42
5 171
Nora
Lutdal
Strindheim IL
J12 11:42:30 0:07:47
6 167
Ida Tangvik
Amundsen
Utleira IL
J12 11:41:30 0:08:26
7 166
Malin Smevik
Dahl
Strindheim IL
J12 11:41:15 0:08:26
173
J12 11:43:00
174
J12 11:43:15
175
J12 11:43:30
176
J12 11:43:45
177
J12 11:44:00
178
J12 11:44:15
179
J12 11:44:30
180
J12 11:44:45
G13 - Gutter 13 år - 3 km - 11:45:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 189
Jørgen Granmo
Markussen
Strindheim IL
G13 11:47:00 0:08:27
2 186
Brage Krohn
Garnæs
Byåsen IL
G13 11:46:15 0:08:32
3 188
Kasper
Kulsetås
Strindheim IL
G13 11:46:45 0:08:42
4 199
Nils Oscar
Bryøen
Strindheim IL
G13 11:49:30 0:08:44
5 184
Ola
Sugustad Antonsen
Meldal IL
G13 11:45:45 0:08:46
6 196
Mathias Vanem
Aas
Steinkjer Skiklubb
G13 11:48:45 0:08:47
7 193
Henrik
Næss
Utleira IL
G13 11:48:00 0:09:04
8 181
Sander
Svendgård
Hommelvik IL
G13 11:45:00 0:09:12
9 200
Sindre Hovlandsvåg
Røkke
Heimdal Ski
G13 11:49:45 0:09:27
10 198
Even
Dybwad
Utleira IL
G13 11:49:15 0:09:29
11 190
Marius
Bragstad-Larsen
Strindheim IL
G13 11:47:15 0:09:33
12 197
Vegard
Solberg
Tiller IL
G13 11:49:00 0:09:39
13 185
Magnus Bjørgen
Sjøvold
Strindheim IL
G13 11:46:00 0:09:53
14 182
Mads Andre
Auran
Malvik IL
G13 11:45:15 0:10:01
15 194
Adrian Oanes
Sjøli
Klæbu IL
G13 11:48:15 0:10:01
16 195
Kristian Rønning
Johansen
Strindheim IL
G13 11:48:30 0:10:15
17 187
Jonathan Tønne
Johansen
Byåsen IL
G13 11:46:30 0:10:49
18 192
Jonas
Johansen
Utleira IL
G13 11:47:45 0:11:01
19 191
Jacob
Aune
Utleira IL
G13 11:47:30 0:13:39
201
G13 11:50:00
202
G13 11:50:15
203
G13 11:50:30
204
G13 11:50:45
183
Kyrre Elias
Bjørkli
Hommelvik IL
G13 11:45:30 DNS
J13 - Jenter 13 år - 3 km - 11:51:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 205
Eva
Ingebrigtsen
Bratsberg IL
J13 11:51:00 0:08:50
2 216
Selma
Nevin
Byaasen Skiklub
J13 11:53:45 0:09:08
3 213
Katja
Kulsetås
Strindheim IL
J13 11:53:00 0:09:31
4 207
Kristin
Vassdal
Nidelv IL
J13 11:51:30 0:09:37
5 208
Nora Rise
Fjærtoft
Byaasen Skiklub
J13 11:51:45 0:09:51
6 210
Live
Holmvassdal
Ranheim Skiklubb
J13 11:52:15 0:09:54
7 214
Tyra
Bardal
Ranheim Skiklubb
J13 11:53:15 0:09:58
8 215
Ingelin Brørs
Kløven
Strindheim IL
J13 11:53:30 0:10:11
9 212
Andrine
Skulbru
Nidelv IL
J13 11:52:45 0:10:17
10 206
Mila
Marsi
Utleira IL
J13 11:51:15 0:10:52
209
J13 11:52:00
217
J13 11:54:00
218
J13 11:54:15
219
J13 11:54:30
211
Johanne Stefanussen
Flo
Ranheim Skiklubb
J13 11:52:30 DNS
G14 - Gutter 14 år - 3 km - 11:54:45 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 223
Henrik
Kvennås
Byåsen IL
G14 11:55:30 0:07:49
2 233
Torgeir
Melumsveen
Byåsen IL
G14 11:58:00 0:08:02
3 222
Vemund
Mølnvik
Byaasen Skiklub
G14 11:55:15 0:08:10
4 227
Endre Engtrø
Husby
Leinstrand IL
G14 11:56:30 0:08:18
5 221
Morten
Skaanes
Strindheim IL
G14 11:55:00 0:08:23
6 230
Antonius Herskedal
Amundsen
Byaasen Skiklub
G14 11:57:15 0:08:28
7 226
Magnus
Fauske
Byaasen Skiklub
G14 11:56:15 0:08:28
8 220
Ola
Arntsen
Byåsen IL
G14 11:54:45 0:08:35
9 228
Sture
Thoresen
Heimdal Ski
G14 11:56:45 0:08:41
10 225
Erik
Haddon
Byåsen IL
G14 11:56:00 0:08:42
11 232
Jens Myhre
Svinsås
Stjørdals-Blink, IL
G14 11:57:45 0:08:45
12 229
Håvard
Græsli
Leinstrand IL
G14 11:57:00 0:09:23
234
G14 11:58:15
235
G14 11:58:30
236
G14 11:58:45
231
Erlend
Hergot
Tiller IL
G14 11:57:30 DNS
224
August
Lunde
Byåsen IL
G14 11:55:45 DNS
J14 - Jenter 14 år - 3 km - 11:59:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 237
Eline
Austgulen
Byåsen IL
J14 11:59:00 0:08:37
2 244
Mabel Ovedie
Herskedal Amundsen
Byaasen Skiklub
J14 12:00:45 0:08:37
3 247
Hedda
Tveit
Utleira IL
J14 12:01:30 0:09:05
4 240
Mari
Eidsmo
Byaasen Skiklub
J14 11:59:45 0:09:22
5 238
Ane
Skar
Jonsvatnet IL
J14 11:59:15 0:09:25
6 243
Maja Bostrøm
Celius
Byåsen IL
J14 12:00:30 0:09:51
7 239
Christina
Wiig
Ranheim Skiklubb
J14 11:59:30 0:09:57
8 242
Andrea
Vikin
Rennebu IL
J14 12:00:15 0:09:59
9 245
Marie
Knutzen
Utleira IL
J14 12:01:00 0:10:00
10 246
Sofie Aslaksen
Aasly
Utleira IL
J14 12:01:15 0:10:13
11 241
Kari Isabel
Røset
Ranheim Skiklubb
J14 12:00:00 0:10:20
248
J14 12:01:45
249
J14 12:02:00
250
J14 12:02:15
251
J14 12:02:30
252
J14 12:02:45
253
J14 12:03:00
254
J14 12:03:15
G15 - Gutter 15 år - 5 km - 12:03:30 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 255
Jonas Tangvik
Amundsen
Utleira IL
G15 12:03:30 0:15:25
256
G15 12:03:45
257
G15 12:04:00
258
G15 12:04:15
259
G15 12:04:30
260
G15 12:04:45
261
G15 12:05:00
262
G15 12:05:15
263
G15 12:05:30
264
G15 12:05:45
265
G15 12:06:00
266
G15 12:06:15
267
G15 12:06:30
268
G15 12:06:45
269
G15 12:07:00
270
G15 12:07:15
271
G15 12:07:30
272
G15 12:07:45
273
G15 12:08:00
274
G15 12:08:15
275
G15 12:08:30
Alle Løpere
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
10
G8 11:02:15
11
G8 11:02:30
12
G8 11:02:45
13
G8 11:03:00
25
J8 11:06:00
26
J8 11:06:15
27
J8 11:06:30
28
J8 11:06:45
29
J8 11:07:00
30
J8 11:07:15
31
J8 11:07:30
39
G9 11:09:30
40
G9 11:09:45
41
G9 11:10:00
42
G9 11:10:15
54
J9 11:13:15
55
J9 11:13:30
56
J9 11:13:45
68
G10 11:16:45
79
G10 11:19:30
80
G10 11:19:45
95
J10 11:23:30
96
J10 11:23:45
97
J10 11:24:00
98
J10 11:24:15
99
J10 11:24:30
100
J10 11:24:45
101
J10 11:25:00
140
J11 11:34:45
141
J11 11:35:00
142
J11 11:35:15
143
J11 11:35:30
162
G12 11:40:15
163
G12 11:40:30
164
G12 11:40:45
165
G12 11:41:00
173
J12 11:43:00
174
J12 11:43:15
175
J12 11:43:30
176
J12 11:43:45
177
J12 11:44:00
178
J12 11:44:15
179
J12 11:44:30
180
J12 11:44:45
201
G13 11:50:00
202
G13 11:50:15
203
G13 11:50:30
204
G13 11:50:45
209
J13 11:52:00
217
J13 11:54:00
218
J13 11:54:15
219
J13 11:54:30
234
G14 11:58:15
235
G14 11:58:30
236
G14 11:58:45
248
J14 12:01:45
249
J14 12:02:00
250
J14 12:02:15
251
J14 12:02:30
252
J14 12:02:45
253
J14 12:03:00
254
J14 12:03:15
256
G15 12:03:45
257
G15 12:04:00
258
G15 12:04:15
259
G15 12:04:30
260
G15 12:04:45
261
G15 12:05:00
262
G15 12:05:15
263
G15 12:05:30
264
G15 12:05:45
265
G15 12:06:00
266
G15 12:06:15
267
G15 12:06:30
268
G15 12:06:45
269
G15 12:07:00
270
G15 12:07:15
271
G15 12:07:30
272
G15 12:07:45
273
G15 12:08:00
274
G15 12:08:15
275
G15 12:08:30
196
Mathias Vanem
Aas
Steinkjer Skiklubb
G13 11:48:45 0:08:47
135
Guro Aslaksen
Aasly
Utleira IL
J11 11:33:30 0:09:37
246
Sofie Aslaksen
Aasly
Utleira IL
J14 12:01:15 0:10:13
32
Markus
Almås
Byåsen IL
G9 11:07:45 0:05:06
148
Niklas
Almås
Byåsen IL
G12 11:36:45 0:07:08
167
Ida Tangvik
Amundsen
Utleira IL
J12 11:41:30 0:08:26
230
Antonius Herskedal
Amundsen
Byaasen Skiklub
G14 11:57:15 0:08:28
255
Jonas Tangvik
Amundsen
Utleira IL
G15 12:03:30 0:15:25
88
Tiril
Arnesen
Strindheim IL
J10 11:21:45 0:05:57
4
Jonas
Arnesen
Strindheim IL
G8 11:00:45 0:08:58
220
Ola
Arntsen
Byåsen IL
G14 11:54:45 0:08:35
78
Lukas Stilson
Arstad
Strindheim IL
G10 11:19:15 0:04:55
112
Linus Stilson
Arstad
Strindheim IL
G11 11:27:45 0:07:49
58
Christian
Aune
Utleira IL
G10 11:14:15 0:07:02
151
Jørgen
Aune
Byåsen IL
G12 11:37:30 0:07:42
191
Jacob
Aune
Utleira IL
G13 11:47:30 0:13:39
182
Mads Andre
Auran
Malvik IL
G13 11:45:15 0:10:01
237
Eline
Austgulen
Byåsen IL
J14 11:59:00 0:08:37
214
Tyra
Bardal
Ranheim Skiklubb
J13 11:53:15 0:09:58
81
Ingrid Wollan
Benum
Byåsen IL
J10 11:20:00 0:04:32
124
Marie Wollan
Benum
Byåsen IL
J11 11:30:45 0:07:36
8
Kristian Wollan
Benum
Byåsen IL
G8 11:01:45 0:08:20
133
Sara
Bjørgum
Strindheim IL
J11 11:33:00 0:09:01
14
Vår Agyness
Bjørkli
Hommelvik IL
J8 11:03:15 DNS
183
Kyrre Elias
Bjørkli
Hommelvik IL
G13 11:45:30 DNS
71
Ulrik
Bjørseth
Ranheim Skiklubb
G10 11:17:30 0:06:23
24
Sandra
Bragstad-Larsen
Strindheim IL
J8 11:05:45 0:07:42
105
Andreas
Bragstad-Larsen
Strindheim IL
G11 11:26:00 0:08:15
190
Marius
Bragstad-Larsen
Strindheim IL
G13 11:47:15 0:09:33
146
Eirik Ask
Bruland
Strindheim IL
G12 11:36:15 0:07:19
60
Oskar
Brurok
Utleira IL
G10 11:14:45 0:06:06
114
Magnus Gravdal
Brusveen
Strindheim IL
G11 11:28:15 0:08:00
6
Sigurd Gravdal
Brusveen
Strindheim IL
G8 11:01:15 0:10:39
199
Nils Oscar
Bryøen
Strindheim IL
G13 11:49:30 0:08:44
77
Tormod
Bugten
Strindheim IL
G10 11:19:00 0:04:59
53
Idun
Bugten
Strindheim IL
J9 11:13:00 0:05:24
243
Maja Bostrøm
Celius
Byåsen IL
J14 12:00:30 0:09:51
166
Malin Smevik
Dahl
Strindheim IL
J12 11:41:15 0:08:26
3
Einar Tobias
Drage
Malvik IL
G8 11:00:30 0:06:31
35
Ask Nikolay
Dragsten
Flatås IL
G9 11:08:30 0:05:40
198
Even
Dybwad
Utleira IL
G13 11:49:15 0:09:29
240
Mari
Eidsmo
Byaasen Skiklub
J14 11:59:45 0:09:22
36
Eivind
Ekle-Danielsen
Strindheim IL
G9 11:08:45 0:05:02
111
Sigurd
Ekle-Danielsen
Strindheim IL
G11 11:27:30 0:07:47
7
Olav
Ekle-Danielsen
Strindheim IL
G8 11:01:30 0:11:33
38
Martin Moslet
Evensen
Raufoss IL Langrenn
G9 11:09:15 0:04:33
106
Magnus Moslet
Evensen
Raufoss IL Langrenn
G11 11:26:15 0:07:01
226
Magnus
Fauske
Byaasen Skiklub
G14 11:56:15 0:08:28
16
Mathea
Finbraaten
Byåsen IL
J8 11:03:45 0:08:02
138
Malin
Finbraaten
Byåsen IL
J11 11:34:15 0:09:17
50
Christine
Finnland
Tiller IL
J9 11:12:15 0:05:44
116
Oliver
Finnland
Tiller IL
G11 11:28:45 0:07:54
132
Hedda Rise
Fjærtoft
Byaasen Skiklub
J11 11:32:45 0:09:06
208
Nora Rise
Fjærtoft
Byaasen Skiklub
J13 11:51:45 0:09:51
104
Arnulf Stefanussen
Flo
Ranheim Skiklubb
G11 11:25:45 0:07:27
211
Johanne Stefanussen
Flo
Ranheim Skiklubb
J13 11:52:30 DNS
158
Trym Lyng
Fossen
Hommelvik IL
G12 11:39:15 0:06:45
94
Inga
Fossland
Byåsen IL
J10 11:23:15 0:05:17
147
Nikolai
Fossum
Byåsen IL
G12 11:36:30 0:06:44
9
Kasper
Frøseth
Byneset IL
G8 11:02:00 0:07:14
93
Karoline
Frøseth
Byneset IL
J10 11:23:00 DNS
186
Brage Krohn
Garnæs
Byåsen IL
G13 11:46:15 0:08:32
67
Halvor Krohn
Garnæs
Byåsen IL
G10 11:16:30 DNS
37
Emil Rotefoss
Gaukerud
Strindheim IL
G9 11:09:00 0:04:45
83
Marit Kvåle
Gissinger
Malvik IL
J10 11:20:30 0:05:03
90
Oda Aune
Gissinger
Malvik IL
J10 11:22:15 0:05:46
69
Iver Lund
Gjerde
Byåsen IL
G10 11:17:00 0:04:40
144
Morten
Grut
Nor, IL
G12 11:35:45 0:06:54
161
Magnus
Græsli
Leinstrand IL
G12 11:40:00 0:08:23
229
Håvard
Græsli
Leinstrand IL
G14 11:57:00 0:09:23
149
Julian
Grøtte
Utleira IL
G12 11:37:00 0:06:38
225
Erik
Haddon
Byåsen IL
G14 11:56:00 0:08:42
136
Nora
Hafsmo
Byåsen IL
J11 11:33:45 0:10:18
87
Stine Bergsaker
Halvorsen
Strindheim IL
J10 11:21:30 0:05:29
86
Ragnhild A
Hansen
Malvik IL
J10 11:21:15 0:05:01
17
Sigrid A
Hansen
Malvik IL
J8 11:04:00 0:08:55
48
Hennie
Haram
Strindheim IL
J9 11:11:45 0:07:36
172
Petronella
Haram
Strindheim IL
J12 11:42:45 0:07:39
154
Sindre
Hergot
Tiller IL
G12 11:38:15 0:08:20
231
Erlend
Hergot
Tiller IL
G14 11:57:30 DNS
244
Mabel Ovedie
Herskedal Amundsen
Byaasen Skiklub
J14 12:00:45 0:08:37
18
Ingrid
Hindberg
Strindheim IL
J8 11:04:15 0:05:29
139
Lina
Hindberg
Strindheim IL
J11 11:34:30 0:08:32
51
Maiken
Holmberg
Tiller IL
J9 11:12:30 0:06:15
156
Dennis
Holmberg
Tiller IL
G12 11:38:45 0:07:36
102
Ask
Holmvassdal
Ranheim Skiklubb
G11 11:25:15 0:07:34
210
Live
Holmvassdal
Ranheim Skiklubb
J13 11:52:15 0:09:54
160
Nikolai Viken
Holten
Byåsen IL
G12 11:39:45 0:07:43
152
Eimund Engtrø
Husby
Leinstrand IL
G12 11:37:45 0:06:48
227
Endre Engtrø
Husby
Leinstrand IL
G14 11:56:30 0:08:18
205
Eva
Ingebrigtsen
Bratsberg IL
J13 11:51:00 0:08:50
118
Sivert Gjølga
Isaksen
Heimdal Ski
G11 11:29:15 0:08:50
34
Matheo Færø
Jensen
Strindheim IL
G9 11:08:15 0:06:44
46
Johanne
Jensås
Ranheim Skiklubb
J9 11:11:15 0:06:11
195
Kristian Rønning
Johansen
Strindheim IL
G13 11:48:30 0:10:15
187
Jonathan Tønne
Johansen
Byåsen IL
G13 11:46:30 0:10:49
192
Jonas
Johansen
Utleira IL
G13 11:47:45 0:11:01
145
Adrian Cornelius
Kaasbøll
Byåsen IL
G12 11:36:00 0:06:36
137
Synne
Keiseraas
Strindheim IL
J11 11:34:00 0:09:36
76
Ole Morten
Kjønsvik
Kyrksæterøra IL
G10 11:18:45 0:04:51
215
Ingelin Brørs
Kløven
Strindheim IL
J13 11:53:30 0:10:11
245
Marie
Knutzen
Utleira IL
J14 12:01:00 0:10:00
92
Anine Charlotte
Kolnes
Malvik IL
J10 11:22:45 0:05:57
5
Jonas Nikolai
Kolnes
Malvik IL
G8 11:01:00 0:07:40
45
Thea
Korsan
Hommelvik IL
J9 11:11:00 0:05:22
153
Tobias
Korsan
Hommelvik IL
G12 11:38:00 0:06:55
73
Sondre Mæhlum
Krüger
Byaasen Skiklub
G10 11:18:00 0:04:50
103
Benjamin
Kulsetås
Strindheim IL
G11 11:25:30 0:06:27
188
Kasper
Kulsetås
Strindheim IL
G13 11:46:45 0:08:42
213
Katja
Kulsetås
Strindheim IL
J13 11:53:00 0:09:31
89
Ylva
Kvam Seljebø
Malvik IL
J10 11:22:00 0:05:15
61
Thomas
Kvendbø Holden
Strindheim IL
G10 11:15:00 0:04:38
62
Emil
Kvendbø Holden
Strindheim IL
G10 11:15:15 0:04:56
159
Oliver
Kvendbø Holden
Strindheim IL
G12 11:39:30 0:07:30
107
Halvor
Kvennås
Byåsen IL
G11 11:26:30 0:07:05
223
Henrik
Kvennås
Byåsen IL
G14 11:55:30 0:07:49
224
August
Lunde
Byåsen IL
G14 11:55:45 DNS
171
Nora
Lutdal
Strindheim IL
J12 11:42:30 0:07:47
22
Anna Standal
Lyngstad
Tiller IL
J8 11:05:15 0:09:59
49
Nicoline Granmo
Lyshagen
Ranheim Skiklubb
J9 11:12:00 0:06:30
110
Vegard Granmo
Markussen
Strindheim IL
G11 11:27:15 0:07:43
189
Jørgen Granmo
Markussen
Strindheim IL
G13 11:47:00 0:08:27
134
Lena
Marsi
Utleira IL
J11 11:33:15 0:09:02
206
Mila
Marsi
Utleira IL
J13 11:51:15 0:10:52
233
Torgeir
Melumsveen
Byåsen IL
G14 11:58:00 0:08:02
222
Vemund
Mølnvik
Byaasen Skiklub
G14 11:55:15 0:08:10
59
Sven
Nevin
Byaasen Skiklub
G10 11:14:30 0:04:19
216
Selma
Nevin
Byaasen Skiklub
J13 11:53:45 0:09:08
85
Kristine
Næss
Utleira IL
J10 11:21:00 0:05:02
193
Henrik
Næss
Utleira IL
G13 11:48:00 0:09:04
72
Haakon
Oddebug
Kyrksæterøra IL
G10 11:17:45 0:04:41
129
Kristin
Petersen
Heimdal Ski
J11 11:32:00 0:08:18
64
Magnus
Qvigstad
Ranheim Skiklubb
G10 11:15:45 0:04:46
120
Even J.
Ratøien
Meldal IL
G11 11:29:45 0:07:41
122
Gunnar Melien
Ree
Meldal IL
G11 11:30:15 0:07:46
119
Daniel Ervik
Riiber
Utleira IL
G11 11:29:30 0:09:47
19
Hedda
Ringen
Flatås IL
J8 11:04:30 DNS
84
Hedda Gyllan
Romulslie
Malvik IL
J10 11:20:45 0:05:03
1
Håkon Gyllan
Romulslie
Malvik IL
G8 11:00:00 0:06:01
155
Brage Gyllan
Romulslie
Malvik IL
G12 11:38:30 0:08:11
70
Noah
Rygh
Ranheim Skiklubb
G10 11:17:15 0:05:23
117
Tor Håkon Rismark
Røkke
Heimdal Ski
G11 11:29:00 0:08:40
200
Sindre Hovlandsvåg
Røkke
Heimdal Ski
G13 11:49:45 0:09:27
241
Kari Isabel
Røset
Ranheim Skiklubb
J14 12:00:00 0:10:20
33
Ole Christopher
Sand
Strindheim IL
G9 11:08:00 0:04:49
15
Victoria
Sand
Strindheim IL
J8 11:03:30 0:06:43
170
Alexandra
Sand
Strindheim IL
J12 11:42:15 0:07:41
47
Tuva Holck
Sandberg
Strindheim IL
J9 11:11:30 0:07:39
2
Gaute Holck
Sandberg
Strindheim IL
G8 11:00:15 0:10:07
150
Sveinung
Sandvik
Jonsvatnet IL
G12 11:37:15 0:06:57
131
Ida Oanes
Sjøli
Klæbu IL
J11 11:32:30 0:09:05
194
Adrian Oanes
Sjøli
Klæbu IL
G13 11:48:15 0:10:01
109
Gustav Bjørgen
Sjøvold
Strindheim IL
G11 11:27:00 0:08:01
185
Magnus Bjørgen
Sjøvold
Strindheim IL
G13 11:46:00 0:09:53
221
Morten
Skaanes
Strindheim IL
G14 11:55:00 0:08:23
238
Ane
Skar
Jonsvatnet IL
J14 11:59:15 0:09:25
65
Herman
Skikstein
Ranheim Skiklubb
G10 11:16:00 0:04:39
66
Marius
Skoglund-Larssen
Ranheim Skiklubb
G10 11:16:15 0:05:34
212
Andrine
Skulbru
Nidelv IL
J13 11:52:45 0:10:17
43
Ida
Solberg
Tiller IL
J9 11:10:30 0:06:12
157
Øystein
Solberg
Tiller IL
G12 11:39:00 0:08:26
197
Vegard
Solberg
Tiller IL
G13 11:49:00 0:09:39
75
Casper
Standal
Tiller IL
G10 11:18:30 0:05:32
21
Vibe
Stenseng
Strindheim IL
J8 11:05:00 0:07:41
113
Aksel
Stenseng
Strindheim IL
G11 11:28:00 0:08:06
74
Emil
Stensheim
Byneset IL
G10 11:18:15 0:05:14
20
Mille
Stensheim
Byneset IL
J8 11:04:45 0:06:25
128
Mia
Stormo
Heimdal Ski
J11 11:31:45 DNS
184
Ola
Sugustad Antonsen
Meldal IL
G13 11:45:45 0:08:46
181
Sander
Svendgård
Hommelvik IL
G13 11:45:00 0:09:12
125
Astri Myhre
Svinsås
Stjørdals-Blink, IL
J11 11:31:00 0:07:25
232
Jens Myhre
Svinsås
Stjørdals-Blink, IL
G14 11:57:45 0:08:45
169
Oda
Sæter
Byåsen IL
J12 11:42:00 0:07:42
91
Linnea
Sæther
Utleira IL
J10 11:22:30 0:06:22
52
Hedda Rismark
Sætran
Ranheim Skiklubb
J9 11:12:45 0:06:11
63
Sondre Holås
Sødring
Heimdal Ski
G10 11:15:30 0:05:22
228
Sture
Thoresen
Heimdal Ski
G14 11:56:45 0:08:41
44
Ingrid
Trøite
Strindheim IL
J9 11:10:45 0:07:39
115
Thomas
Trøite
Strindheim IL
G11 11:28:30 0:09:00
123
Filip
Tveit
Utleira IL
G11 11:30:30 0:07:14
247
Hedda
Tveit
Utleira IL
J14 12:01:30 0:09:05
23
Sofia
Tønne-Johansen
Byåsen IL
J8 11:05:30 0:09:43
82
Erle
Tønne-Johansen
Byåsen IL
J10 11:20:15 DNS
207
Kristin
Vassdal
Nidelv IL
J13 11:51:30 0:09:37
168
Madelen Løvoll
Vikan
Byåsen IL
J12 11:41:45 0:07:18
130
Frida
Vikin
Rennebu IL
J11 11:32:15 0:08:04
242
Andrea
Vikin
Rennebu IL
J14 12:00:15 0:09:59
57
Håkon Singsdal
Volden
Byåsen IL
G10 11:14:00 0:04:15
127
Nora
Vågø Kristiansen
Klæbu IL
J11 11:31:30 0:08:14
126
Ella
Vågø Kristiansen
Klæbu IL
J11 11:31:15 0:09:02
108
Brage Tuff Carlsen
Weidemann
Strindheim IL
G11 11:26:45 0:07:46
239
Christina
Wiig
Ranheim Skiklubb
J14 11:59:30 0:09:57
121
Milo Mathias Høve
Ødegaard
Strindheim
G11 11:30:00 0:08:18