K G11 - Gutter 11 år klassisk - 18:00:00 resultat
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
3
K G11 18:01:00 5 days, 6:39:30
4
K G11 18:01:30 5 days, 6:39:01
2
Martin
Granheim
Utleira IL - Ski
K G11 18:00:30 5 days, 6:40:00
1
Julian
Grøtte
Utleira IL - Ski
K G11 18:00:00 5 days, 6:43:07
K J11 - Jenter 11 år klassisk - 18:00:00 resultat
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
5
K J11 18:02:00 5 days, 6:38:31
6
K J11 18:02:30 5 days, 6:38:02
7
K J11 18:03:00 5 days, 6:37:37
8
K J11 18:03:30 5 days, 6:37:07
9
K J11 18:04:00 5 days, 6:36:35
K G12 - Gutter 12 år klassisk - 18:04:30 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 10
Edvard
Fuglem
Utleira IL - Ski
K G12 18:04:30 0:05:49
2 12
-
K G12 18:05:30 5 days, 6:37:35
16
K G12 18:07:30
17
K G12 18:08:00
20
K G12 18:09:30
13
-
K G12 18:06:00
K J12 - Jenter 12 år klassisk - 18:04:30 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 11
Ragnhild Haugsdal
Olsøybakk
Utleira IL - Ski
K J12 18:05:00 0:06:16
18
K J12 18:08:30
19
K J12 18:09:00
K G13 - Gutter 13 år klassisk - 18:10:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 109
Sindre Bogen
Brurok
Strindheim IL - Ski
K G13 18:14:00 0:06:53
108
K G13 18:13:30
K J13 - Jenter 13 år klassisk - 18:10:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 102
Tuva Henden
Grøtte
Utleira IL - Ski
K J13 18:10:30 0:07:41
2 104
Marie
Knutzen
Utleira IL - Ski
K J13 18:11:30 0:08:31
3 103
Emilie
Søderholm Andresen
Utleira IL - Ski
K J13 18:11:00 0:09:01
4 105
Sofie Aslaksen
Aasly
Utleira IL - Ski
K J13 18:12:00 0:10:35
106
K J13 18:12:30
107
K J13 18:13:00
101
Hedda Fevang
Tveit
Utleira IL - Ski
K J13 18:10:00 DNS
K G14 - Gutter 14 år klassisk - 18:14:30 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 110
Martin
Dretvik
Utleira IL - Ski
K G14 18:14:30 0:07:26
2 114
Hermann Andreas
Solaas
Utleira IL - Ski
K G14 18:16:30 0:07:45
3 112
Jens
Troøyen
Strindheim IL - Ski
K G14 18:15:30 0:07:46
4 111
Emil Kaldahl
Wold
Utleira IL - Ski
K G14 18:15:00 0:07:59
117
K G14 18:18:00
116
-
K G14 18:17:30
113
Even T.
Jermstad
Utleira IL - Ski
K G14 18:16:00 DNS
K J14 - Jenter 14 år klassisk - 18:14:30 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 115
Anette
Nilsen
Utleira IL - Ski
K J14 18:17:00 0:07:03
118
K J14 18:18:30
119
K J14 18:19:00
120
K J14 18:19:30
121
K J14 18:20:00
122
K J14 18:20:30
123
K J14 18:21:00
124
K J14 18:21:30
K G15 - Gutter 15 år klassisk - 18:22:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 127
William
Fuglem
Utleira IL - Ski
K G15 18:23:00 0:05:36
2 126
Amund
Melhus
Utleira IL - Ski
K G15 18:22:30 0:06:07
3 125
Bernt Emil Finserås
Rognes
Utleira IL - Ski
K G15 18:22:00 0:06:10
132
K G15 18:25:30
128
-
K G15 18:23:30
133
-
K G15 18:26:00
K J15 - Jenter 15 år klassisk - 18:24:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 134
Tonje
Knutzen
Utleira IL - Ski
K J15 18:26:30 0:06:41
129
K J15 18:24:00
130
K J15 18:24:30
131
K J15 18:25:00
K J16 - Jenter 16 år klassisk - 18:27:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 136
Elise
Nilsen
Utleira IL - Ski
K J16 18:27:30 0:06:25
2 138
Synnøve
Heggem
Byåsen IL - Ski
K J16 18:28:30 0:07:24
3 137
Mia
Standal
Utleira IL - Ski
K J16 18:28:00 0:07:47
139
K J16 18:29:00
140
K J16 18:29:30
135
Thea Helen
Kvernvik
Utleira IL - Ski
K J16 18:27:00 DNS
K G16 - Gutter 16 år klassisk - 18:30:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
141
K G16 18:30:00
142
K G16 18:30:30
143
K G16 18:31:00
144
K G16 18:31:30
145
K G16 18:32:00
146
K G16 18:32:30
147
K G16 18:33:00
148
K G16 18:33:30
149
K G16 18:34:00
150
K G16 18:34:30
F G11 - Gutter 11 år fristil - 18:35:00 resultat
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1003
F G11 18:36:00
1004
F G11 18:36:30
1002
Martin
Granheim
Utleira IL -Ski
F G11 18:35:30 0:05:52
1001
Julian
Grøtte
Utleira IL - Ski
F G11 18:37:00 0:04:57
F J11 - Jenter 11 år fristil - 18:35:00 resultat
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1005
F J11 18:37:00
1006
F J11 18:37:30
1007
F J11 18:38:00
1008
F J11 18:38:30
1009
F J11 18:39:00
F G12 - Gutter 12 år fristil - 18:39:30 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 1012
Henrik
Næss
Utleira IL - Ski
F G12 18:40:30 0:04:47
2 1010
Edvard
Fuglem
Utleira IL - Ski
F G12 18:39:30 0:05:17
3 1013
Jonas
Johansen
Utleira IL - Ski
F G12 18:41:00 0:05:44
1016
F G12 18:42:30
1017
F G12 18:43:00
1020
F G12 18:44:30
F J12 - Jenter 12 år fristil - 18:39:30 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 1015
Katja
Kulsetås
Strindheim IL - Ski
F J12 18:42:00 0:04:28
2 15
Katja
Kulsetås
Strindheim IL - Ski
F J12 18:07:00 0:04:39
3 1011
Ragnhild Haugsdal
Olsøybakk
Utleira IL - Ski
F J12 18:40:00 0:05:15
4 1014
Mila
Marsi
Utleira IL - Ski
F J12 18:41:30 0:05:19
5 14
Mila
Marsi
Utleira IL - Ski
F J12 18:06:30 0:05:34
1018
F J12 18:43:30
1019
F J12 18:44:00
F G13 - Gutter 13 år fristil - 18:45:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 1109
Sindre Bogen
Brurok
Strindheim IL - Ski
F G13 18:49:00 0:06:25
1108
F G13 18:48:30
F J13 - Jenter 13 år fristil - 18:45:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 1102
Tuva Henden
Grøtte
Utleira IL - Ski
F J13 18:45:30 0:06:50
2 1104
Marie
Knutzen
Utleira IL - Ski
F J13 18:46:30 0:07:49
3 1103
Emilie
Søderholm Andresen
Utleira IL - Ski
F J13 18:46:00 0:08:11
4 1105
Sofie Aslaksen
Aasly
Utleira IL - Ski
F J13 18:47:00 0:09:58
1106
F J13 18:47:30
1107
F J13 18:48:00
1101
Hedda Fevang
Tveit
Utleira IL - Ski
F J13 18:45:00 DNS
F G14 - Gutter 14 år fristil - 18:49:30 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 1110
Martin
Dretvik
Utleira IL - Ski
F G14 18:49:30 0:06:43
2 1111
Emil Kaldahl
Wold
Utleira IL - Ski
F G14 18:50:00 0:06:54
3 1114
Hermann Andreas
Solaas
Utleira IL - Ski
F G14 18:51:30 0:06:55
4 1116
Jonas Tangvik
Amundsen
Utleira IL - Ski
F G14 18:52:30 0:07:18
5 1112
Jens
Troøyen
Strindheim IL - Ski
F G14 18:50:30 0:07:23
1117
F G14 18:53:00
1113
Even T.
Jermstad
Utleira IL - Ski
F G14 18:51:00 DNS
F J14 - Jenter 14 år fristil - 18:49:30 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 1115
Anette
Nilsen
Utleira IL - Ski
F J14 18:52:00 0:06:33
1118
F J14 18:53:30
1119
F J14 18:54:00
1120
F J14 18:54:30
1121
F J14 18:55:00
1122
F J14 18:55:30
1123
F J14 18:56:00
1124
F J14 18:56:30
F G15 - Gutter 15 år fristil - 18:57:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 1126
Amund
Melhus
Utleira IL - Ski
F G15 18:57:30 0:05:44
2 1127
William
Fuglem
Utleira IL - Ski
F G15 18:58:00 0:05:45
3 1125
Bernt Emil Finserås
Rognes
Utleira IL - Ski
F G15 18:57:00 0:06:09
4 1128
Marius
Bergsmyr
Melhus IL - Ski
F G15 18:58:30 0:06:30
1132
F G15 19:00:30
F J15 - Jenter 15 år fristil - 18:59:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 1134
Tonje
Knutzen
Utleira IL - Ski
F J15 19:01:30 0:06:31
2 1133
Mari
Helgesen
Byåsen IL - Ski
F J15 19:01:00 0:07:30
1129
F J15 18:59:00
1130
F J15 18:59:30
1131
F J15 19:00:00
F J16 - Jenter 16 år fristil - 19:02:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 1136
Elise
Nilsen
Utleira IL - Ski
F J16 19:02:30 0:06:17
2 1138
Synnøve
Heggem
Byåsen IL - Ski
F J16 19:03:30 0:06:57
3 1137
Mia
Standal
Utleira IL - Ski
F J16 19:03:00 0:07:53
1139
F J16 19:04:00
1140
F J16 19:04:30
1135
Thea Helen
Kvernvik
Utleira IL - Ski
F J16 19:02:00 DNS
F G16 - Gutter 16 år fristil - 19:05:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1141
F G16 19:05:00
1142
F G16 19:05:30
1143
F G16 19:06:00
1144
F G16 19:06:30
1145
F G16 19:07:00
1146
F G16 19:07:30
1147
F G16 19:08:00
1148
F G16 19:08:30
1149
F G16 19:09:00
1150
F G16 19:09:30
Alle Løpere
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
9
K J11 18:04:00 5 days, 6:36:35
8
K J11 18:03:30 5 days, 6:37:07
7
K J11 18:03:00 5 days, 6:37:37
6
K J11 18:02:30 5 days, 6:38:02
5
K J11 18:02:00 5 days, 6:38:31
4
K G11 18:01:30 5 days, 6:39:01
3
K G11 18:01:00 5 days, 6:39:30
16
K G12 18:07:30
17
K G12 18:08:00
18
K J12 18:08:30
19
K J12 18:09:00
20
K G12 18:09:30
106
K J13 18:12:30
107
K J13 18:13:00
108
K G13 18:13:30
117
K G14 18:18:00
118
K J14 18:18:30
119
K J14 18:19:00
120
K J14 18:19:30
121
K J14 18:20:00
122
K J14 18:20:30
123
K J14 18:21:00
124
K J14 18:21:30
129
K J15 18:24:00
130
K J15 18:24:30
131
K J15 18:25:00
132
K G15 18:25:30
139
K J16 18:29:00
140
K J16 18:29:30
141
K G16 18:30:00
142
K G16 18:30:30
143
K G16 18:31:00
144
K G16 18:31:30
145
K G16 18:32:00
146
K G16 18:32:30
147
K G16 18:33:00
148
K G16 18:33:30
149
K G16 18:34:00
150
K G16 18:34:30
1003
F G11 18:36:00
1004
F G11 18:36:30
1005
F J11 18:37:00
1006
F J11 18:37:30
1007
F J11 18:38:00
1008
F J11 18:38:30
1009
F J11 18:39:00
1016
F G12 18:42:30
1017
F G12 18:43:00
1018
F J12 18:43:30
1019
F J12 18:44:00
1020
F G12 18:44:30
1106
F J13 18:47:30
1107
F J13 18:48:00
1108
F G13 18:48:30
1117
F G14 18:53:00
1118
F J14 18:53:30
1119
F J14 18:54:00
1120
F J14 18:54:30
1121
F J14 18:55:00
1122
F J14 18:55:30
1123
F J14 18:56:00
1124
F J14 18:56:30
1129
F J15 18:59:00
1130
F J15 18:59:30
1131
F J15 19:00:00
1132
F G15 19:00:30
1139
F J16 19:04:00
1140
F J16 19:04:30
1141
F G16 19:05:00
1142
F G16 19:05:30
1143
F G16 19:06:00
1144
F G16 19:06:30
1145
F G16 19:07:00
1146
F G16 19:07:30
1147
F G16 19:08:00
1148
F G16 19:08:30
1149
F G16 19:09:00
1150
F G16 19:09:30
12
-
K G12 18:05:30 5 days, 6:37:35
13
-
K G12 18:06:00
116
-
K G14 18:17:30
128
-
K G15 18:23:30
133
-
K G15 18:26:00
1105
Sofie Aslaksen
Aasly
Utleira IL - Ski
F J13 18:47:00 0:09:58
105
Sofie Aslaksen
Aasly
Utleira IL - Ski
K J13 18:12:00 0:10:35
1116
Jonas Tangvik
Amundsen
Utleira IL - Ski
F G14 18:52:30 0:07:18
1128
Marius
Bergsmyr
Melhus IL - Ski
F G15 18:58:30 0:06:30
1109
Sindre Bogen
Brurok
Strindheim IL - Ski
F G13 18:49:00 0:06:25
109
Sindre Bogen
Brurok
Strindheim IL - Ski
K G13 18:14:00 0:06:53
1110
Martin
Dretvik
Utleira IL - Ski
F G14 18:49:30 0:06:43
110
Martin
Dretvik
Utleira IL - Ski
K G14 18:14:30 0:07:26
1010
Edvard
Fuglem
Utleira IL - Ski
F G12 18:39:30 0:05:17
127
William
Fuglem
Utleira IL - Ski
K G15 18:23:00 0:05:36
1127
William
Fuglem
Utleira IL - Ski
F G15 18:58:00 0:05:45
10
Edvard
Fuglem
Utleira IL - Ski
K G12 18:04:30 0:05:49
1002
Martin
Granheim
Utleira IL -Ski
F G11 18:35:30 0:05:52
2
Martin
Granheim
Utleira IL - Ski
K G11 18:00:30 5 days, 6:40:00
1001
Julian
Grøtte
Utleira IL - Ski
F G11 18:37:00 0:04:57
1102
Tuva Henden
Grøtte
Utleira IL - Ski
F J13 18:45:30 0:06:50
102
Tuva Henden
Grøtte
Utleira IL - Ski
K J13 18:10:30 0:07:41
1
Julian
Grøtte
Utleira IL - Ski
K G11 18:00:00 5 days, 6:43:07
1138
Synnøve
Heggem
Byåsen IL - Ski
F J16 19:03:30 0:06:57
138
Synnøve
Heggem
Byåsen IL - Ski
K J16 18:28:30 0:07:24
1133
Mari
Helgesen
Byåsen IL - Ski
F J15 19:01:00 0:07:30
113
Even T.
Jermstad
Utleira IL - Ski
K G14 18:16:00 DNS
1113
Even T.
Jermstad
Utleira IL - Ski
F G14 18:51:00 DNS
1013
Jonas
Johansen
Utleira IL - Ski
F G12 18:41:00 0:05:44
1134
Tonje
Knutzen
Utleira IL - Ski
F J15 19:01:30 0:06:31
134
Tonje
Knutzen
Utleira IL - Ski
K J15 18:26:30 0:06:41
1104
Marie
Knutzen
Utleira IL - Ski
F J13 18:46:30 0:07:49
104
Marie
Knutzen
Utleira IL - Ski
K J13 18:11:30 0:08:31
1015
Katja
Kulsetås
Strindheim IL - Ski
F J12 18:42:00 0:04:28
15
Katja
Kulsetås
Strindheim IL - Ski
F J12 18:07:00 0:04:39
135
Thea Helen
Kvernvik
Utleira IL - Ski
K J16 18:27:00 DNS
1135
Thea Helen
Kvernvik
Utleira IL - Ski
F J16 19:02:00 DNS
1014
Mila
Marsi
Utleira IL - Ski
F J12 18:41:30 0:05:19
14
Mila
Marsi
Utleira IL - Ski
F J12 18:06:30 0:05:34
1126
Amund
Melhus
Utleira IL - Ski
F G15 18:57:30 0:05:44
126
Amund
Melhus
Utleira IL - Ski
K G15 18:22:30 0:06:07
1136
Elise
Nilsen
Utleira IL - Ski
F J16 19:02:30 0:06:17
136
Elise
Nilsen
Utleira IL - Ski
K J16 18:27:30 0:06:25
1115
Anette
Nilsen
Utleira IL - Ski
F J14 18:52:00 0:06:33
115
Anette
Nilsen
Utleira IL - Ski
K J14 18:17:00 0:07:03
1012
Henrik
Næss
Utleira IL - Ski
F G12 18:40:30 0:04:47
1011
Ragnhild Haugsdal
Olsøybakk
Utleira IL - Ski
F J12 18:40:00 0:05:15
11
Ragnhild Haugsdal
Olsøybakk
Utleira IL - Ski
K J12 18:05:00 0:06:16
1125
Bernt Emil Finserås
Rognes
Utleira IL - Ski
F G15 18:57:00 0:06:09
125
Bernt Emil Finserås
Rognes
Utleira IL - Ski
K G15 18:22:00 0:06:10
1114
Hermann Andreas
Solaas
Utleira IL - Ski
F G14 18:51:30 0:06:55
114
Hermann Andreas
Solaas
Utleira IL - Ski
K G14 18:16:30 0:07:45
137
Mia
Standal
Utleira IL - Ski
K J16 18:28:00 0:07:47
1137
Mia
Standal
Utleira IL - Ski
F J16 19:03:00 0:07:53
1103
Emilie
Søderholm Andresen
Utleira IL - Ski
F J13 18:46:00 0:08:11
103
Emilie
Søderholm Andresen
Utleira IL - Ski
K J13 18:11:00 0:09:01
1112
Jens
Troøyen
Strindheim IL - Ski
F G14 18:50:30 0:07:23
112
Jens
Troøyen
Strindheim IL - Ski
K G14 18:15:30 0:07:46
101
Hedda Fevang
Tveit
Utleira IL - Ski
K J13 18:10:00 DNS
1101
Hedda Fevang
Tveit
Utleira IL - Ski
F J13 18:45:00 DNS
1111
Emil Kaldahl
Wold
Utleira IL - Ski
F G14 18:50:00 0:06:54
111
Emil Kaldahl
Wold
Utleira IL - Ski
K G14 18:15:00 0:07:59