F G11 - Gutter 11 år (2005) fristil - 17:30:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 12
Benjamin
Kulsetås
Strindheim IL - Ski
F G11 17:31:00 0:03:23
11
Petter
Arnesen
Strindheim IL - Ski
F G11 17:31:00 DNS
F J11 - Jenter 11 år (2005) fristil - 17:30:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 7
Nora
Lutdal
Strindheim IL - Ski
F J11 17:31:00 0:04:43
2 6
Petronella
Haram
Strindheim IL - Ski
F J11 17:31:00 0:04:44
F G12 - Gutter 12 år (2004) fristil - 17:30:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 3
Peder
Rygg
Byaasen Skiklub - Ski
F G12 17:31:00 0:03:08
2 13
Kasper
Kulsetås
Strindheim IL - Ski
F G12 17:31:00 0:03:12
3 5
Casper Kvam
Grindhagen
Byaasen Skiklub - Ski
F G12 17:31:00 0:03:17
4 8
Erik
Wøhni-lyng
Strindheim IL - Ski
F G12 17:31:00 0:03:34
5 10
Morten
Eikebrokk
Strindheim IL - Ski
F G12 17:31:00 0:03:43
6 14
Torjus
Imsland
Strindheim IL - Ski
F G12 17:31:00 0:03:48
7 4
Edvard
Fuglem
Utleira IL - Ski
F G12 17:31:00 0:03:54
F J12 - Jenter 12 år (2004) fristil - 17:30:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 9
Tyra
Bardal
Ranheim Skiklubb - Ski
F J12 17:31:00 0:03:37
2 1
Katja
Kulsetås
Strindheim IL - Ski
F J12 17:31:00 0:03:37
3 2
Ragnhild Haugsdal
Olsøybakk
Utleira IL - Ski
F J12 17:31:00 0:03:58
4 15
Mila
Marsi
Utleira IL - Ski
F J12 17:31:00 0:04:10
G13 - Gutter 13 år (2003) skibytte - 17:45:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
J13 - Jenter 13 år (2003) skibytte - 17:45:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 106
Hedda Fevang
Tveit
Utleira IL - Ski
J13 17:45:00 0:11:11
2 107
Tuva Henden
Grøtte
Utleira IL - Ski
J13 17:45:00 0:11:18
3 102
Marie
Knutzen
Utleira IL - Ski
J13 17:45:00 0:13:06
4 108
Emilie Søderholm
Andresen
Utleira IL - Ski
J13 17:45:00 0:14:02
5 103
Sofie Aslaksen
Aasly
Utleira IL - Ski
J13 17:45:00 0:15:14
G14 - Gutter 14 år (2002) skibytte - 17:45:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 104
Jonas Tangvik
Amundsen
Utleira IL - Ski
G14 17:45:00 0:12:07
105
Even T.
Jermstad
Tiller IL - Ski
G14 17:45:00 DNS
J14 - Jenter 14 år (2002) skibytte - 17:45:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 101
Anette
Nilsen
Utleira IL - Ski
J14 17:45:00 0:10:36
G15 - Gutter 15 år (2001) skibytte - 18:00:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 154
Amund
Melhus
Utleira IL - Ski
G15 18:00:00 0:14:02
155
William
Fuglem
Utleira IL - Ski
G15 18:00:00 DNS
J15 - Jenter 15 år (2001) skibytte - 18:00:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 153
Tonje
Knutzen
Utleira IL - Ski
J15 18:00:00 0:15:33
G16 - Gutter 16 år (2000) skibytte - 18:00:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
J16 - Jenter 16 år (2000) skibytte - 18:00:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 151
Elise
Nilsen
Utleira IL - Ski
J16 18:00:00 0:14:22
2 152
Thea Helen
Kvernvik
Utleira IL - Ski
J16 18:00:00 0:16:40
Alle Løpere
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
16
17:30:00
17
17:30:00
18
17:30:00
19
17:30:00
20
17:30:00
21
17:30:00
22
17:30:00
23
17:30:00
24
17:30:00
25
17:30:00
26
17:30:00
27
17:30:00
28
17:30:00
29
17:30:00
30
17:30:00
31
17:30:00
32
17:30:00
33
17:30:00
34
17:30:00
35
17:30:00
36
17:30:00
37
17:30:00
109
17:45:00
110
17:45:00
111
17:45:00
112
17:45:00
113
17:45:00
114
17:45:00
115
17:45:00
116
17:45:00
117
17:45:00
118
17:45:00
119
17:45:00
120
17:45:00
121
17:45:00
122
17:45:00
123
17:45:00
124
17:45:00
125
17:45:00
126
17:45:00
127
17:45:00
128
17:45:00
129
17:45:00
130
17:45:00
156
18:00:00
157
18:00:00
158
18:00:00
209
18:00:00
210
18:00:00
211
18:00:00
212
18:00:00
213
18:00:00
214
18:00:00
215
18:00:00
216
18:00:00
217
18:00:00
218
18:00:00
219
18:00:00
220
18:00:00
221
18:00:00
222
18:00:00
223
18:00:00
224
18:00:00
225
18:00:00
226
18:00:00
227
18:00:00
228
18:00:00
229
18:00:00
230
18:00:00
103
Sofie Aslaksen
Aasly
Utleira IL - Ski
J13 17:45:00 0:15:14
104
Jonas Tangvik
Amundsen
Utleira IL - Ski
G14 17:45:00 0:12:07
108
Emilie Søderholm
Andresen
Utleira IL - Ski
J13 17:45:00 0:14:02
11
Petter
Arnesen
Strindheim IL - Ski
F G11 17:31:00 DNS
9
Tyra
Bardal
Ranheim Skiklubb - Ski
F J12 17:31:00 0:03:37
10
Morten
Eikebrokk
Strindheim IL - Ski
F G12 17:31:00 0:03:43
4
Edvard
Fuglem
Utleira IL - Ski
F G12 17:31:00 0:03:54
155
William
Fuglem
Utleira IL - Ski
G15 18:00:00 DNS
5
Casper Kvam
Grindhagen
Byaasen Skiklub - Ski
F G12 17:31:00 0:03:17
107
Tuva Henden
Grøtte
Utleira IL - Ski
J13 17:45:00 0:11:18
6
Petronella
Haram
Strindheim IL - Ski
F J11 17:31:00 0:04:44
14
Torjus
Imsland
Strindheim IL - Ski
F G12 17:31:00 0:03:48
105
Even T.
Jermstad
Tiller IL - Ski
G14 17:45:00 DNS
102
Marie
Knutzen
Utleira IL - Ski
J13 17:45:00 0:13:06
153
Tonje
Knutzen
Utleira IL - Ski
J15 18:00:00 0:15:33
13
Kasper
Kulsetås
Strindheim IL - Ski
F G12 17:31:00 0:03:12
12
Benjamin
Kulsetås
Strindheim IL - Ski
F G11 17:31:00 0:03:23
1
Katja
Kulsetås
Strindheim IL - Ski
F J12 17:31:00 0:03:37
152
Thea Helen
Kvernvik
Utleira IL - Ski
J16 18:00:00 0:16:40
7
Nora
Lutdal
Strindheim IL - Ski
F J11 17:31:00 0:04:43
15
Mila
Marsi
Utleira IL - Ski
F J12 17:31:00 0:04:10
154
Amund
Melhus
Utleira IL - Ski
G15 18:00:00 0:14:02
101
Anette
Nilsen
Utleira IL - Ski
J14 17:45:00 0:10:36
151
Elise
Nilsen
Utleira IL - Ski
J16 18:00:00 0:14:22
2
Ragnhild Haugsdal
Olsøybakk
Utleira IL - Ski
F J12 17:31:00 0:03:58
3
Peder
Rygg
Byaasen Skiklub - Ski
F G12 17:31:00 0:03:08
106
Hedda Fevang
Tveit
Utleira IL - Ski
J13 17:45:00 0:11:11
8
Erik
Wøhni-lyng
Strindheim IL - Ski
F G12 17:31:00 0:03:34