G16 - Gutter 16 år (4 x lang løype) - 10:30:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 2
Johannes
Listhaug
Utleira IL - Ski
G16 10:30:00 0:08:20
1
Stian Eian
Løberg
Nidelv IL - Ski
G16 10:30:00 DNF
G15 - Gutter 15 år (4 x lang løype) - 10:30:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 7
Edvin
Ingebrigtsen
Bratsberg IL - Ski
G15 10:30:00 0:07:37
2 8
Bernt Emil Finserås
Rognes
Utleira IL - Ski
G15 10:30:00 0:07:38
3 5
Emil Christoffer
Haugen
Nidelv IL - Ski
G15 10:30:00 0:07:40
4 4
Petter Paulsen
Dalsplass
Hommelvik IL - Ski
G15 10:30:00 0:08:18
5 3
Sander
Gjetø
Ranheim Skiklubb - Ski
G15 10:30:00 0:08:51
6
Amund
Melhus
Utleira IL - Ski
G15 10:30:00 DNS
J16 - Jenter 16 år (3 x lang løype) - 10:45:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 206
Elise Sommervold
Fagerbæk
Sokna IL - Ski
J16 10:45:00 0:06:20
2 11
Victoria Elisa Joakimsdatter
Sørgjerd
Leinstrand IL- Ski
J16 10:45:00 0:06:21
3 210
Thea Helen
Kvernvik
Utleira IL - Ski
J16 10:45:00 0:06:30
4 13
Thale Bergdal
Mestvedt
Byåsen IL - Ski
J16 10:45:00 0:06:37
5 10
Hanna
Fagrell
Hommelvik IL - Ski
J16 10:45:00 0:06:46
6 9
Mia Kristin Dyrhaug
Standal
Utleira IL - Ski
J16 10:45:00 0:07:41
209
Elise
Nilsen
Utleira IL - Ski
J16 10:45:00 DNS
J15 - Jenter 15 år (3 x lang løype) - 10:45:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
211
Tonje
Knutzen
Utleira IL - Ski
J15 10:45:00 DNS
G14 - Gutter 14 år (3 x lang løype) - 11:10:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 29
Sivert
Granheim
Utleira IL - Ski
G14 11:10:00 0:05:36
2 26
August Bertheussen
Falkanger
Byåsen IL - Ski
G14 11:10:00 0:05:37
3 32
Oskar
Gåsø
Heimdal Ski - Ski
G14 11:10:00 0:05:48
4 31
Erik Iver
Eriksen
Byåsen IL - Ski
G14 11:10:00 0:05:50
5 28
Sindre
Østerås
Strindheim IL - Ski
G14 11:10:00 0:05:51
6 202
Anders Nyhus
Røsbjørgen
Flå IL - Ski
G14 11:10:00 0:05:52
7 19
Sivert Tjelle
Wulff
Børsa IL-ski
G14 11:10:00 0:06:02
8 34
Kasper Eggen
Remseth
Utleira IL - Ski
G14 11:10:00 0:06:06
9 17
Stian
Ofstad
Selbu IL - Ski
G14 11:10:00 0:06:08
10 30
Vegard Lundteigen
Aune
Byåsen IL - Ski
G14 11:10:00 0:06:18
11 21
Even
Jermstad
Utleira IL - Ski
G14 11:10:00 0:06:19
12 24
Jens
Troøyen
Strindheim IL - Ski
G14 11:10:00 0:06:32
13 20
Jonas Meyer
Jamt
Strindheim IL - Ski
G14 11:10:00 0:06:36
14 27
Fredrik
Höner Hanssen
Strindheim IL - Ski
G14 11:10:00 0:06:50
15 33
Jonas Tangvik
Amundsen
Utleira IL - Ski
G14 11:10:00 0:06:58
16 18
Hermann Andreas
Solaas
Utleira IL - Ski
G14 11:10:00 0:07:14
23
Ole Kristian
Mogset
Dalguten IL - Ski
G14 11:10:00 DNS
22
Martin Riseth
Strømøy
Børsa IL-ski
G14 11:10:00 DNS
G13 - Gutter 13 år (3 x lang løype) - 11:20:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 42
Amund
Flataker
Hommelvik IL - Ski
G13 11:20:00 0:06:10
2 40
Morten
Skaanes
Strindheim IL - Ski
G13 11:20:00 0:06:11
3 37
August
Lunde
Byåsen IL - Ski
G13 11:20:00 0:06:12
4 35
Henrik Leer
Elven
Byåsen IL - Ski
G13 11:20:00 0:06:26
5 46
Jens Myhre
Svinsås
Stjørdals-Blink, IL - Ski
G13 11:20:00 0:06:47
6 41
Antonius Herskedal
Amundsen
Byaasen Skiklub - Ski
G13 11:20:00 0:06:48
7 47
Kristoffer
Didriksen
Byåsen IL - Ski
G13 11:20:00 0:07:01
8 39
Lasse
Qvigstad
Ranheim Skiklubb - Ski
G13 11:20:00 0:07:02
9 44
Bendik Melling
Lesund
Ranheim Skiklubb - Ski
G13 11:20:00 0:07:03
10 36
Julian
Bjørkvik
Ranheim Skiklubb - Ski
G13 11:20:00 0:07:04
11 43
Eskil Døsvik
Moe
Heimdal Ski - Ski
G13 11:20:00 0:07:05
12 45
Emil
Sivertsvoll
Byaasen Skiklub - Ski
G13 11:20:00 0:07:39
13 38
Jon Martin Augustsen
Halsli
Ranheim Skiklubb - Ski
G13 11:20:00 0:07:55
J14 - Jenter 14 år (3 x lang løype) - 11:35:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 48
Malene Gunleiksrud
Wold
Strindheim IL - Ski
J14 11:35:00 0:06:19
2 212
Anette
Nilsen
Utleira IL - Ski
J14 11:35:00 0:06:20
3 49
Martine Høgler
Rohde
Strindheim IL - Ski
J14 11:35:00 0:06:42
4 51
Oda
Brodtkorb
Strindheim IL - Ski
J14 11:35:00 0:06:45
5 52
Ingeborg Haugsdal
Olsøybakk
Utleira IL - Ski
J14 11:35:00 0:07:37
J13 - Jenter 13 år (3 x lang løype) - 11:45:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 59
Tuva Henden
Grøtte
Utleira IL - Ski
J13 11:45:00 0:06:39
2 56
Mabel Ovedie
Herskedal Amundsen
Byaasen Skiklub - Ski
J13 11:45:00 0:06:48
3 57
Christina
Wiig
Ranheim Skiklubb - Ski
J13 11:45:00 0:07:05
4 54
Kari
Røset
Ranheim Skiklubb - Ski
J13 11:45:00 0:07:06
5 55
Marie
Knutzen
Utleira IL - Ski
J13 11:45:00 0:07:25
6 58
Emilie
Søderholm Andresen
Utleira IL - Ski
J13 11:45:00 0:07:26
7 53
Sofie Aslaksen
Aasly
Utleira IL - Ski
J13 11:45:00 0:08:15
60
Hedda Fevang
Tveit
Utleira IL - Ski
J13 11:45:00 DNS
G12 - Gutter 12 år (2 x lang løype) - 12:00:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 71
Sander
Svendgård
Hommelvik IL - Ski
G12 12:00:00 0:04:22
2 70
Casper Kvam
Grindhagen
Byaasen Skiklub - Ski
G12 12:00:00 0:04:23
3 68
Peder
Rygg
Byaasen Skiklub - Ski
G12 12:00:00 0:04:25
4 73
Kasper
Kulsetås
Strindheim IL - Ski
G12 12:00:00 0:04:26
5 74
Johannes
Gujord
Surnadal IL - Ski
G12 12:00:00 0:04:29
6 72
Brage Krohn
Garnæs
Byåsen IL - Ski
G12 12:00:00 0:04:30
7 69
Marius
Bragstad-Larsen
Strindheim IL - Ski
G12 12:00:00 0:04:34
8 67
Erik
Wøhni-Lyng
Strindheim IL - Ski
G12 12:00:00 0:04:37
9 77
Mads Andre
Auran
Malvik IL - Ski
G12 12:00:00 0:04:42
10 61
Ruben
Røyrvik
Ranheim Skiklubb - Ski
G12 12:00:00 0:04:45
11 78
August Tuff Carlsen
Weidemann
Strindheim IL - Ski
G12 12:00:00 0:04:46
12 75
Magnus Bjørgen
Sjøvold
Strindheim IL - Ski
G12 12:00:00 0:04:49
13 223
Aksel Rathe
Hauge
Byaasen Skiklub - Ski
G12 12:00:00 0:04:59
14 79
Kasper
Hoel Skauge
Utleira IL - Ski
G12 12:00:00 0:04:59
15 80
Henrik
Næss
Utleira IL - Ski
G12 12:00:00 0:05:04
16 64
Noah Meyer
Jamt
Strindheim IL - Ski
G12 12:00:00 0:05:11
17 65
Christian Johannes
Brodtkorb
Strindheim IL - Ski
G12 12:00:00 0:05:16
18 207
Iver
Fjørtoft
Strindheim IL - Ski
G12 12:00:00 0:05:42
19 81
David Shan
Hansen
Utleira IL - Ski
G12 12:00:00 0:06:09
20 66
Jacob
Aune
Utleira IL - Ski
G12 12:00:00 0:06:29
76
Edvard
Fuglem
Utleira IL - Ski
G12 12:00:00 DNS
208
Kristian Rønning
Johansen
Strindheim IL - Ski
G12 12:00:00 DNS
G11 - Gutter 11 år (2 x lang løype) - 12:10:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 95
Adrian Cornelius
Kaasbøll
Byåsen IL - Ski
G11 12:10:00 0:04:39
2 99
Ola
Randen
Leik, IL - Ski
G11 12:10:00 0:04:41
3 103
Roy Ståle Kjønsvik
Aunhaug
Kyrksæterøra IL - Ski
G11 12:10:00 0:04:54
4 106
Noah Joakimssønn
Sørgjerd
Leinstrand IL- Ski
G11 12:10:00 0:04:55
5 105
Henrik
Höner Hanssen
Strindheim IL - Ski
G11 12:10:00 0:04:57
6 96
Daniel
Kjønsvik
Kyrksæterøra IL - Ski
G11 12:10:00 0:05:04
7 93
Magnus
Mostad
Kyrksæterøra IL - Ski
G11 12:10:00 0:05:05
8 107
Martin
Granheim
Utleira IL - Ski
G11 12:10:00 0:05:06
9 104
Magnus Årbogen
Dahl
Heimdal Ski - Ski
G11 12:10:00 0:05:12
10 101
Jørgen
Aune
Byåsen IL - Ski
G11 12:10:00 0:05:28
11 94
Andreas
Utkilen
Byåsen IL - Ski
G11 12:10:00 0:05:29
12 102
Petter
Arnesen
Strindheim IL - Ski
G11 12:10:00 0:05:41
13 98
Oskar
Falk-Larssen Krogsrud
Malvik IL - Ski
G11 12:10:00 0:05:50
14 97
Jon Arne Engan
Tronsaune
Byåsen IL - Ski
G11 12:10:00 0:06:23
15 100
Herman
Grimsbu-Ness
Strindheim IL - Ski
G11 12:10:00 0:06:30
16 108
Morgan
Småøien
Strindheim IL - Ski
G11 12:10:00 0:07:02
J12 - Jenter 12 år (2 x lang løype) - 12:20:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 82
Eva
Ingebrigtsen
Bratsberg IL - Ski
J12 12:20:00 0:04:26
2 87
Ane
Fremo
Øverbygda IL - Ski
J12 12:20:00 0:04:40
3 89
Åse Glomstad
Hansen
Kyrksæterøra IL - Ski
J12 12:20:00 0:04:41
4 92
Maja Vasseljen
Lundbo
Strindheim IL - Ski
J12 12:20:00 0:04:42
5 86
Katja
Kulsetås
Strindheim IL - Ski
J12 12:20:00 0:04:44
6 91
Andrine
Skulbru
Nidelv IL - Ski
J12 12:20:00 0:05:15
7 90
Tyra
Bardal
Ranheim Skiklubb - Ski
J12 12:20:00 0:05:20
8 84
Ragnhild Haugsdal
Olsøybakk
Utleira IL - Ski
J12 12:20:00 0:05:21
9 88
Inger Marit Woie
Kleveland
Strindheim IL - Ski
J12 12:20:00 0:05:25
10 85
Jenny Marvel
Listhaug
Utleira IL - Ski
J12 12:20:00 0:05:51
11 83
Mila
Marsi
Utleira IL - Ski
J12 12:20:00 0:06:12
J11 - Jenter 11 år (2 x lang løype) - 12:30:00 resultat
Plass StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
1 113
Kristine
Aakerli
Heimdal Ski - Ski
J11 12:30:00 0:04:57
2 217
Madelen Løvoll
Vikan
Byåsen IL - Ski
J11 12:30:00 0:05:08
3 111
Oda
Sæter
Byåsen IL - Ski
J11 12:30:00 0:05:16
4 117
Alexandra
Sand
Strindheim IL - Ski
J11 12:30:00 0:05:26
5 114
Kristina Kolstad
Eggen
Klæbu IL - Ski
J11 12:30:00 0:05:27
6 115
Nora
Lutdal
Strindheim IL - Ski
J11 12:30:00 0:05:38
7 109
Petronella
Haram
Strindheim IL - Ski
J11 12:30:00 0:05:39
8 112
Ida Tangvik
Amundsen
Utleira IL - Ski
J11 12:30:00 0:05:43
9 116
Malin Smevik
Dahl
Strindheim IL - Ski
J11 12:30:00 0:05:47
10 110
Ema
Idriz
Malvik IL - Ski
J11 12:30:00 0:06:26
G10-1 - Gutter 10 år, pulje 1 (2 x kort løype) - 12:40:00 resultat
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
129
Vetle
Andersen-Berggren
Strindheim IL - Ski
G10-1 12:40:00
125
Sigurd
Ekle-Danielsen
Strindheim IL - Ski
G10-1 12:40:00
119
Ottar Aleksander
Houge Fløvig
Strindheim IL - Ski
G10-1 12:40:00
120
Alfred Fenstad
Høysæter
Strindheim IL - Ski
G10-1 12:40:00
124
Konrad Haugsdal
Olsøybakk
Utleira IL - Ski
G10-1 12:40:00
118
Isak
Sand-Grannes
Hommelvik IL - Ski
G10-1 12:40:00
128
Adrian Vullum
Slørdal
Hommelvik IL - Ski
G10-1 12:40:00
126
Fredrik Aarflot
Smestad
Byåsen IL - Ski
G10-1 12:40:00
127
Aksel
Stenseng
Strindheim IL - Ski
G10-1 12:40:00
121
Alexander
Tjønna
Strindheim IL - Ski
G10-1 12:40:00
123
Filip Fevang
Tveit
Utleira IL - Ski
G10-1 12:40:00
122
Brage Tuff Carlsen
Weidemann
Strindheim IL - Ski
G10-1 12:40:00
130
Brage
Wøhni-Lyng
Strindheim IL - Ski
G10-1 12:40:00
G10-2 - Gutter 10 år, pulje 2 (2 x kort løype) - 12:50:00 resultat
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
134
Linus Stilson
Arstad
Strindheim IL - Ski
G10-2 12:50:00
133
Dennis Nysæter
Bakken
Heimdal Ski - Ski
G10-2 12:50:00
143
Jonas Bakken
Berg
Leik, IL - Ski
G10-2 12:50:00
140
Andreas
Bragstad-Larsen
Strindheim IL - Ski
G10-2 12:50:00 DNS
132
Håkon
Fuglem
Utleira IL - Ski
G10-2 12:50:00
139
Benjamin
Kulsetås
Strindheim IL - Ski
G10-2 12:50:00
142
Endre Sæterbø
Nielsen
Strindheim IL - Ski
G10-2 12:50:00
135
Tor Håkon Rismark
Røkke
Heimdal Ski - Ski
G10-2 12:50:00
131
Gustav Bjørgen
Sjøvold
Strindheim IL - Ski
G10-2 12:50:00
138
Thomas
Trøite
Strindheim IL - Ski
G10-2 12:50:00
136
Julian
Ulsund-Holm
Strindheim IL - Ski
G10-2 12:50:00
137
Kristian
Viken Strand
Byåsen IL - Ski
G10-2 12:50:00
141
Sondre Furmyr
johansen
Strindheim IL - Ski
G10-2 12:50:00
J10 - Jenter 10 år (2 x kort løype) - 13:05:00 resultat
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
145
Nora Nordgård
Jakobsen
Hommelvik IL - Ski
J10 13:05:00
150
Synne
Keiseraas
Strindheim IL - Ski
J10 13:05:00
147
Elise Woie
Kleveland
Strindheim IL - Ski
J10 13:05:00
144
Lena
Marsi
Utleira IL - Ski
J10 13:05:00
146
Astri
Myhre Svinsås
Stjørdals-Blink, IL - Ski
J10 13:05:00
148
Hanne
Wekre
Heimdal Ski - Ski
J10 13:05:00
149
Andrea
Øijord
Bratsberg IL - Ski
J10 13:05:00
G9 - Gutter 9 år (2 x kort løype) - 13:15:00 resultat
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
153
Erlend
Ahlstrøm
Bratsberg IL - Ski
G9 13:15:00
160
Lukas Stilson
Arstad
Strindheim IL - Ski
G9 13:15:00
166
Marcus Fjærli
Aune
Bratsberg IL - Ski
G9 13:15:00
162
Christian
Aune
Utleira IL - Ski
G9 13:15:00
159
Oskar
Brurok
Utleira IL - Ski
G9 13:15:00
154
Halvor Krohn
Garnæs
Byåsen IL - Ski
G9 13:15:00
161
Marius
Gunleiksrud Wold
Strindheim IL - Ski
G9 13:15:00
214
Tobias Bergstrand
Holm
Bratsberg IL - Ski
G9 13:15:00
155
Håkon
Oddebug
Kyrksæterøra IL - Ski
G9 13:15:00
158
Helmer Brodtkorb
Onarheim
Strindheim IL - Ski
G9 13:15:00
151
Magnus
Qvigstad
Ranheim Skiklubb - Ski
G9 13:15:00
165
Noah
Rygh
Ranheim Skiklubb - Ski
G9 13:15:00
152
Herman
Skikstein
Ranheim Skiklubb - Ski
G9 13:15:00
163
Marius
Skoglund-larssen
Ranheim Skiklubb - Ski
G9 13:15:00 DNF
157
Jon
Sæter
Byåsen IL - Ski
G9 13:15:00
156
Lucas Joakimssønn
Sørgjerd
Leinstrand IL- Ski
G9 13:15:00
164
Håkon Singsdal
Volden
Byåsen IL - Ski
G9 13:15:00
J9 - Jenter 9 år (2 x kort løype) - 13:25:00 resultat
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
167
Inga
Fossland
Byåsen IL - Ski
J9 13:25:00 DNS
168
Marit Kvåle
Gissinger
Malvik IL - Ski
J9 13:25:00
204
Stina
Gåsø
Heimdal Ski - Ski
J9 13:25:00
169
Ragnhild A
Hansen
Malvik IL - Ski
J9 13:25:00
222
Vilma Rathe
Hauge
Byaasen Skiklub - Ski
J9 13:25:00
174
Kajsa
Hoel Skauge
Utleira IL - Ski
J9 13:25:00
172
Vilde
Korsnes
Utleira IL - Ski
J9 13:25:00 DNS
213
Maiken Thoresen
Krokstad
Bratsberg IL - Ski
J9 13:25:00
171
Stine
Nilsen
Utleira IL - Ski
J9 13:25:00
173
Kristine
Næss
Utleira IL - Ski
J9 13:25:00
175
Thea Dahle
Rønne
Ranheim Skiklubb - Ski
J9 13:25:00
201
Sofie Tjelle
Wulff
Børsa IL-ski
J9 13:25:00
G8 - Gutter 8 år (1 x kort løype) - 13:35:00 resultat
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
178
Fredrik
Aakerli
Heimdal Ski - Ski
G8 13:35:00 DNS
185
Niklas
Andersen-Berggren
Strindheim IL - Ski
G8 13:35:00
187
Adrian
Ekle Hepsøe
Strindheim IL - Ski
G8 13:35:00
183
Eivind
Ekle-Danielsen
Strindheim IL - Ski
G8 13:35:00
180
Emil Rotefoss
Gaukerud
Strindheim IL - Ski
G8 13:35:00
220
Sivert Hoff
Hoel
Bratsberg IL - Ski
G8 13:35:00 DNS
215
Edvard
Jensås
Ranheim Skiklubb - Ski
G8 13:35:00
182
Jonatan
Kolstad Eggen
Klæbu IL - Ski
G8 13:35:00
188
Mathias
Lorentzen Vigtil
Byåsen IL - Ski
G8 13:35:00
189
Oskar
Lunde
Byåsen IL - Ski
G8 13:35:00
177
Henrik Sæterbø
Nielsen
Strindheim IL - Ski
G8 13:35:00
181
Ole Christopher
Sand
Strindheim IL - Ski
G8 13:35:00
184
Simen
Skikstein
Bratsberg IL - Ski
G8 13:35:00
179
Elias Vullum
Slørdal
Hommelvik IL - Ski
G8 13:35:00
186
Anders
Øijord
Bratsberg IL - Ski
G8 13:35:00
J8 - Jenter 8 år (1 x kort løype) - 13:40:00 resultat
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
195
Malin
Brokhaug Moe
Utleira IL - Ski
J8 13:40:00
194
Wilma
Falk-Larssen Krogsrud
Malvik IL - Ski
J8 13:40:00
193
Hennie
Haram
Strindheim IL - Ski
J8 13:40:00 DNS
196
Johanne
Jensås
Ranheim Skiklubb - Ski
J8 13:40:00
190
Live Furmyr
Johansen
Strindheim IL - Ski
J8 13:40:00
197
Victoria
Sand
Strindheim IL - Ski
J8 13:40:00
218
Eline Bjerkås
Tøndel
Bratsberg IL - Ski
J8 13:40:00
221
Tilde Vatn
Vekseth
Bratsberg IL - Ski
J8 13:40:00
205
Asta
Wekre
Heimdal Ski - Ski
J8 13:40:00
Alle Løpere
StartNr
Fornavn
Etternavn
Klubb
Klasse Start Tid
87
Ane
Fremo
Øverbygda IL - Ski
J12 12:20:00 0:04:40
53
Sofie Aslaksen
Aasly
Utleira IL - Ski
J13 11:45:00 0:08:15
112
Ida Tangvik
Amundsen
Utleira IL - Ski
J11 12:30:00 0:05:43
33
Jonas Tangvik
Amundsen
Utleira IL - Ski
G14 11:10:00 0:06:58
162
Christian
Aune
Utleira IL - Ski
G9 13:15:00
66
Jacob
Aune
Utleira IL - Ski
G12 12:00:00 0:06:29
195
Malin
Brokhaug Moe
Utleira IL - Ski
J8 13:40:00
159
Oskar
Brurok
Utleira IL - Ski
G9 13:15:00
132
Håkon
Fuglem
Utleira IL - Ski
G10-2 12:50:00
76
Edvard
Fuglem
Utleira IL - Ski
G12 12:00:00 DNS
107
Martin
Granheim
Utleira IL - Ski
G11 12:10:00 0:05:06
29
Sivert
Granheim
Utleira IL - Ski
G14 11:10:00 0:05:36
59
Tuva Henden
Grøtte
Utleira IL - Ski
J13 11:45:00 0:06:39
81
David Shan
Hansen
Utleira IL - Ski
G12 12:00:00 0:06:09
174
Kajsa
Hoel Skauge
Utleira IL - Ski
J9 13:25:00
79
Kasper
Hoel Skauge
Utleira IL - Ski
G12 12:00:00 0:04:59
21
Even
Jermstad
Utleira IL - Ski
G14 11:10:00 0:06:19
55
Marie
Knutzen
Utleira IL - Ski
J13 11:45:00 0:07:25
211
Tonje
Knutzen
Utleira IL - Ski
J15 10:45:00 DNS
172
Vilde
Korsnes
Utleira IL - Ski
J9 13:25:00 DNS
210
Thea Helen
Kvernvik
Utleira IL - Ski
J16 10:45:00 0:06:30
85
Jenny Marvel
Listhaug
Utleira IL - Ski
J12 12:20:00 0:05:51
2
Johannes
Listhaug
Utleira IL - Ski
G16 10:30:00 0:08:20
144
Lena
Marsi
Utleira IL - Ski
J10 13:05:00
83
Mila
Marsi
Utleira IL - Ski
J12 12:20:00 0:06:12
6
Amund
Melhus
Utleira IL - Ski
G15 10:30:00 DNS
171
Stine
Nilsen
Utleira IL - Ski
J9 13:25:00
212
Anette
Nilsen
Utleira IL - Ski
J14 11:35:00 0:06:20
209
Elise
Nilsen
Utleira IL - Ski
J16 10:45:00 DNS
173
Kristine
Næss
Utleira IL - Ski
J9 13:25:00
80
Henrik
Næss
Utleira IL - Ski
G12 12:00:00 0:05:04
124
Konrad Haugsdal
Olsøybakk
Utleira IL - Ski
G10-1 12:40:00
84
Ragnhild Haugsdal
Olsøybakk
Utleira IL - Ski
J12 12:20:00 0:05:21
52
Ingeborg Haugsdal
Olsøybakk
Utleira IL - Ski
J14 11:35:00 0:07:37
34
Kasper Eggen
Remseth
Utleira IL - Ski
G14 11:10:00 0:06:06
8
Bernt Emil Finserås
Rognes
Utleira IL - Ski
G15 10:30:00 0:07:38
18
Hermann Andreas
Solaas
Utleira IL - Ski
G14 11:10:00 0:07:14
9
Mia Kristin Dyrhaug
Standal
Utleira IL - Ski
J16 10:45:00 0:07:41
58
Emilie
Søderholm Andresen
Utleira IL - Ski
J13 11:45:00 0:07:26
123
Filip Fevang
Tveit
Utleira IL - Ski
G10-1 12:40:00
60
Hedda Fevang
Tveit
Utleira IL - Ski
J13 11:45:00 DNS
74
Johannes
Gujord
Surnadal IL - Ski
G12 12:00:00 0:04:29
185
Niklas
Andersen-Berggren
Strindheim IL - Ski
G8 13:35:00
129
Vetle
Andersen-Berggren
Strindheim IL - Ski
G10-1 12:40:00
102
Petter
Arnesen
Strindheim IL - Ski
G11 12:10:00 0:05:41
134
Linus Stilson
Arstad
Strindheim IL - Ski
G10-2 12:50:00
160
Lukas Stilson
Arstad
Strindheim IL - Ski
G9 13:15:00
69
Marius
Bragstad-Larsen
Strindheim IL - Ski
G12 12:00:00 0:04:34
140
Andreas
Bragstad-Larsen
Strindheim IL - Ski
G10-2 12:50:00 DNS
65
Christian Johannes
Brodtkorb
Strindheim IL - Ski
G12 12:00:00 0:05:16
51
Oda
Brodtkorb
Strindheim IL - Ski
J14 11:35:00 0:06:45
116
Malin Smevik
Dahl
Strindheim IL - Ski
J11 12:30:00 0:05:47
187
Adrian
Ekle Hepsøe
Strindheim IL - Ski
G8 13:35:00
183
Eivind
Ekle-Danielsen
Strindheim IL - Ski
G8 13:35:00
125
Sigurd
Ekle-Danielsen
Strindheim IL - Ski
G10-1 12:40:00
207
Iver
Fjørtoft
Strindheim IL - Ski
G12 12:00:00 0:05:42
180
Emil Rotefoss
Gaukerud
Strindheim IL - Ski
G8 13:35:00
100
Herman
Grimsbu-Ness
Strindheim IL - Ski
G11 12:10:00 0:06:30
161
Marius
Gunleiksrud Wold
Strindheim IL - Ski
G9 13:15:00
109
Petronella
Haram
Strindheim IL - Ski
J11 12:30:00 0:05:39
193
Hennie
Haram
Strindheim IL - Ski
J8 13:40:00 DNS
119
Ottar Aleksander
Houge Fløvig
Strindheim IL - Ski
G10-1 12:40:00
105
Henrik
Höner Hanssen
Strindheim IL - Ski
G11 12:10:00 0:04:57
27
Fredrik
Höner Hanssen
Strindheim IL - Ski
G14 11:10:00 0:06:50
120
Alfred Fenstad
Høysæter
Strindheim IL - Ski
G10-1 12:40:00
64
Noah Meyer
Jamt
Strindheim IL - Ski
G12 12:00:00 0:05:11
20
Jonas Meyer
Jamt
Strindheim IL - Ski
G14 11:10:00 0:06:36
190
Live Furmyr
Johansen
Strindheim IL - Ski
J8 13:40:00
208
Kristian Rønning
Johansen
Strindheim IL - Ski
G12 12:00:00 DNS
150
Synne
Keiseraas
Strindheim IL - Ski
J10 13:05:00
147
Elise Woie
Kleveland
Strindheim IL - Ski
J10 13:05:00
88
Inger Marit Woie
Kleveland
Strindheim IL - Ski
J12 12:20:00 0:05:25
139
Benjamin
Kulsetås
Strindheim IL - Ski
G10-2 12:50:00
73
Kasper
Kulsetås
Strindheim IL - Ski
G12 12:00:00 0:04:26
86
Katja
Kulsetås
Strindheim IL - Ski
J12 12:20:00 0:04:44
92
Maja Vasseljen
Lundbo
Strindheim IL - Ski
J12 12:20:00 0:04:42
115
Nora
Lutdal
Strindheim IL - Ski
J11 12:30:00 0:05:38
177
Henrik Sæterbø
Nielsen
Strindheim IL - Ski
G8 13:35:00
142
Endre Sæterbø
Nielsen
Strindheim IL - Ski
G10-2 12:50:00
158
Helmer Brodtkorb
Onarheim
Strindheim IL - Ski
G9 13:15:00
49
Martine Høgler
Rohde
Strindheim IL - Ski
J14 11:35:00 0:06:42
181
Ole Christopher
Sand
Strindheim IL - Ski
G8 13:35:00
197
Victoria
Sand
Strindheim IL - Ski
J8 13:40:00
117
Alexandra
Sand
Strindheim IL - Ski
J11 12:30:00 0:05:26
131
Gustav Bjørgen
Sjøvold
Strindheim IL - Ski
G10-2 12:50:00
75
Magnus Bjørgen
Sjøvold
Strindheim IL - Ski
G12 12:00:00 0:04:49
40
Morten
Skaanes
Strindheim IL - Ski
G13 11:20:00 0:06:11
108
Morgan
Småøien
Strindheim IL - Ski
G11 12:10:00 0:07:02
127
Aksel
Stenseng
Strindheim IL - Ski
G10-1 12:40:00
121
Alexander
Tjønna
Strindheim IL - Ski
G10-1 12:40:00
24
Jens
Troøyen
Strindheim IL - Ski
G14 11:10:00 0:06:32
138
Thomas
Trøite
Strindheim IL - Ski
G10-2 12:50:00
136
Julian
Ulsund-Holm
Strindheim IL - Ski
G10-2 12:50:00
122
Brage Tuff Carlsen
Weidemann
Strindheim IL - Ski
G10-1 12:40:00
78
August Tuff Carlsen
Weidemann
Strindheim IL - Ski
G12 12:00:00 0:04:46
48
Malene Gunleiksrud
Wold
Strindheim IL - Ski
J14 11:35:00 0:06:19
130
Brage
Wøhni-Lyng
Strindheim IL - Ski
G10-1 12:40:00
67
Erik
Wøhni-Lyng
Strindheim IL - Ski
G12 12:00:00 0:04:37
141
Sondre Furmyr
johansen
Strindheim IL - Ski
G10-2 12:50:00
28
Sindre
Østerås
Strindheim IL - Ski
G14 11:10:00 0:05:51
146
Astri
Myhre Svinsås
Stjørdals-Blink, IL - Ski
J10 13:05:00
46
Jens Myhre
Svinsås
Stjørdals-Blink, IL - Ski
G13 11:20:00 0:06:47
206
Elise Sommervold
Fagerbæk
Sokna IL - Ski
J16 10:45:00 0:06:20
17
Stian
Ofstad
Selbu IL - Ski
G14 11:10:00 0:06:08
90
Tyra
Bardal
Ranheim Skiklubb - Ski
J12 12:20:00 0:05:20
36
Julian
Bjørkvik
Ranheim Skiklubb - Ski
G13 11:20:00 0:07:04
3
Sander
Gjetø
Ranheim Skiklubb - Ski
G15 10:30:00 0:08:51
38
Jon Martin Augustsen
Halsli
Ranheim Skiklubb - Ski
G13 11:20:00 0:07:55
215
Edvard
Jensås
Ranheim Skiklubb - Ski
G8 13:35:00
196
Johanne
Jensås
Ranheim Skiklubb - Ski
J8 13:40:00
44
Bendik Melling
Lesund
Ranheim Skiklubb - Ski
G13 11:20:00 0:07:03
151
Magnus
Qvigstad
Ranheim Skiklubb - Ski
G9 13:15:00
39
Lasse
Qvigstad
Ranheim Skiklubb - Ski
G13 11:20:00 0:07:02
165
Noah
Rygh
Ranheim Skiklubb - Ski
G9 13:15:00
175
Thea Dahle
Rønne
Ranheim Skiklubb - Ski
J9 13:25:00
54
Kari
Røset
Ranheim Skiklubb - Ski
J13 11:45:00 0:07:06
61
Ruben
Røyrvik
Ranheim Skiklubb - Ski
G12 12:00:00 0:04:45
152
Herman
Skikstein
Ranheim Skiklubb - Ski
G9 13:15:00
163
Marius
Skoglund-larssen
Ranheim Skiklubb - Ski
G9 13:15:00 DNF
57
Christina
Wiig
Ranheim Skiklubb - Ski
J13 11:45:00 0:07:05
5
Emil Christoffer
Haugen
Nidelv IL - Ski
G15 10:30:00 0:07:40
1
Stian Eian
Løberg
Nidelv IL - Ski
G16 10:30:00 DNF
91
Andrine
Skulbru
Nidelv IL - Ski
J12 12:20:00 0:05:15
77
Mads Andre
Auran
Malvik IL - Ski
G12 12:00:00 0:04:42
194
Wilma
Falk-Larssen Krogsrud
Malvik IL - Ski
J8 13:40:00
98
Oskar
Falk-Larssen Krogsrud
Malvik IL - Ski
G11 12:10:00 0:05:50
168
Marit Kvåle
Gissinger
Malvik IL - Ski
J9 13:25:00
169
Ragnhild A
Hansen
Malvik IL - Ski
J9 13:25:00
110
Ema
Idriz
Malvik IL - Ski
J11 12:30:00 0:06:26
156
Lucas Joakimssønn
Sørgjerd
Leinstrand IL- Ski
G9 13:15:00
106
Noah Joakimssønn
Sørgjerd
Leinstrand IL- Ski
G11 12:10:00 0:04:55
11
Victoria Elisa Joakimsdatter
Sørgjerd
Leinstrand IL- Ski
J16 10:45:00 0:06:21
143
Jonas Bakken
Berg
Leik, IL - Ski
G10-2 12:50:00
99
Ola
Randen
Leik, IL - Ski
G11 12:10:00 0:04:41
103
Roy Ståle Kjønsvik
Aunhaug
Kyrksæterøra IL - Ski
G11 12:10:00 0:04:54
89
Åse Glomstad
Hansen
Kyrksæterøra IL - Ski
J12 12:20:00 0:04:41
96
Daniel
Kjønsvik
Kyrksæterøra IL - Ski
G11 12:10:00 0:05:04
93
Magnus
Mostad
Kyrksæterøra IL - Ski
G11 12:10:00 0:05:05
155
Håkon
Oddebug
Kyrksæterøra IL - Ski
G9 13:15:00
114
Kristina Kolstad
Eggen
Klæbu IL - Ski
J11 12:30:00 0:05:27
182
Jonatan
Kolstad Eggen
Klæbu IL - Ski
G8 13:35:00
4
Petter Paulsen
Dalsplass
Hommelvik IL - Ski
G15 10:30:00 0:08:18
10
Hanna
Fagrell
Hommelvik IL - Ski
J16 10:45:00 0:06:46
42
Amund
Flataker
Hommelvik IL - Ski
G13 11:20:00 0:06:10
145
Nora Nordgård
Jakobsen
Hommelvik IL - Ski
J10 13:05:00
118
Isak
Sand-Grannes
Hommelvik IL - Ski
G10-1 12:40:00
179
Elias Vullum
Slørdal
Hommelvik IL - Ski
G8 13:35:00
128
Adrian Vullum
Slørdal
Hommelvik IL - Ski
G10-1 12:40:00
71
Sander
Svendgård
Hommelvik IL - Ski
G12 12:00:00 0:04:22
113
Kristine
Aakerli
Heimdal Ski - Ski
J11 12:30:00 0:04:57
178
Fredrik
Aakerli
Heimdal Ski - Ski
G8 13:35:00 DNS
133
Dennis Nysæter
Bakken
Heimdal Ski - Ski
G10-2 12:50:00
104
Magnus Årbogen
Dahl
Heimdal Ski - Ski
G11 12:10:00 0:05:12
204
Stina
Gåsø
Heimdal Ski - Ski
J9 13:25:00
32
Oskar
Gåsø
Heimdal Ski - Ski
G14 11:10:00 0:05:48
43
Eskil Døsvik
Moe
Heimdal Ski - Ski
G13 11:20:00 0:07:05
135
Tor Håkon Rismark
Røkke
Heimdal Ski - Ski
G10-2 12:50:00
205
Asta
Wekre
Heimdal Ski - Ski
J8 13:40:00
148
Hanne
Wekre
Heimdal Ski - Ski
J10 13:05:00
202
Anders Nyhus
Røsbjørgen
Flå IL - Ski
G14 11:10:00 0:05:52
23
Ole Kristian
Mogset
Dalguten IL - Ski
G14 11:10:00 DNS
22
Martin Riseth
Strømøy
Børsa IL-ski
G14 11:10:00 DNS
201
Sofie Tjelle
Wulff
Børsa IL-ski
J9 13:25:00
19
Sivert Tjelle
Wulff
Børsa IL-ski
G14 11:10:00 0:06:02
101
Jørgen
Aune
Byåsen IL - Ski
G11 12:10:00 0:05:28
30
Vegard Lundteigen
Aune
Byåsen IL - Ski
G14 11:10:00 0:06:18
47
Kristoffer
Didriksen
Byåsen IL - Ski
G13 11:20:00 0:07:01
35
Henrik Leer
Elven
Byåsen IL - Ski
G13 11:20:00 0:06:26
31
Erik Iver
Eriksen
Byåsen IL - Ski
G14 11:10:00 0:05:50
26
August Bertheussen
Falkanger
Byåsen IL - Ski
G14 11:10:00 0:05:37
167
Inga
Fossland
Byåsen IL - Ski
J9 13:25:00 DNS
154
Halvor Krohn
Garnæs
Byåsen IL - Ski
G9 13:15:00
72
Brage Krohn
Garnæs
Byåsen IL - Ski
G12 12:00:00 0:04:30
95
Adrian Cornelius
Kaasbøll
Byåsen IL - Ski
G11 12:10:00 0:04:39
188
Mathias
Lorentzen Vigtil
Byåsen IL - Ski
G8 13:35:00
189
Oskar
Lunde
Byåsen IL - Ski
G8 13:35:00
37
August
Lunde
Byåsen IL - Ski
G13 11:20:00 0:06:12
13
Thale Bergdal
Mestvedt
Byåsen IL - Ski
J16 10:45:00 0:06:37
126
Fredrik Aarflot
Smestad
Byåsen IL - Ski
G10-1 12:40:00
157
Jon
Sæter
Byåsen IL - Ski
G9 13:15:00
111
Oda
Sæter
Byåsen IL - Ski
J11 12:30:00 0:05:16
97
Jon Arne Engan
Tronsaune
Byåsen IL - Ski
G11 12:10:00 0:06:23
94
Andreas
Utkilen
Byåsen IL - Ski
G11 12:10:00 0:05:29
217
Madelen Løvoll
Vikan
Byåsen IL - Ski
J11 12:30:00 0:05:08
137
Kristian
Viken Strand
Byåsen IL - Ski
G10-2 12:50:00
164
Håkon Singsdal
Volden
Byåsen IL - Ski
G9 13:15:00
41
Antonius Herskedal
Amundsen
Byaasen Skiklub - Ski
G13 11:20:00 0:06:48
70
Casper Kvam
Grindhagen
Byaasen Skiklub - Ski
G12 12:00:00 0:04:23
56
Mabel Ovedie
Herskedal Amundsen
Byaasen Skiklub - Ski
J13 11:45:00 0:06:48
68
Peder
Rygg
Byaasen Skiklub - Ski
G12 12:00:00 0:04:25
45
Emil
Sivertsvoll
Byaasen Skiklub - Ski
G13 11:20:00 0:07:39
153
Erlend
Ahlstrøm
Bratsberg IL - Ski
G9 13:15:00
166
Marcus Fjærli
Aune
Bratsberg IL - Ski
G9 13:15:00
220
Sivert Hoff
Hoel
Bratsberg IL - Ski
G8 13:35:00 DNS
214
Tobias Bergstrand
Holm
Bratsberg IL - Ski
G9 13:15:00
82
Eva
Ingebrigtsen
Bratsberg IL - Ski
J12 12:20:00 0:04:26
7
Edvin
Ingebrigtsen
Bratsberg IL - Ski
G15 10:30:00 0:07:37
213
Maiken Thoresen
Krokstad
Bratsberg IL - Ski
J9 13:25:00
184
Simen
Skikstein
Bratsberg IL - Ski
G8 13:35:00
218
Eline Bjerkås
Tøndel
Bratsberg IL - Ski
J8 13:40:00
221
Tilde Vatn
Vekseth
Bratsberg IL - Ski
J8 13:40:00
186
Anders
Øijord
Bratsberg IL - Ski
G8 13:35:00
149
Andrea
Øijord
Bratsberg IL - Ski
J10 13:05:00
222
Vilma Rathe
Hauge
Byaasen Skiklub - Ski
J9 13:25:00
223
Aksel Rathe
Hauge
Byaasen Skiklub - Ski
G12 12:00:00 0:04:59